8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları, En Güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajları, Dünya Kadınlar Günü ,  Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajları, Anneye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Eşe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Anneme Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Eşe Dünya Kadınlar Günü Mesajları


kadınlargünü1Sayfamızda her zaman sevdikleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan, kimi zaman anne, kız kardeş, hala teyze olan kadınlarımızın için hazırlanmış en güzel kutlama mesajları yer almaktadır. Bizlere düşen onları sadece bir gün değil her gün hatırlamak olmalıdır. Bu özel günde onları bir demet çiçekle karşılamak, iki güzel söz söylemek zor olmamalıdır. Kimi zaman bir mesaj bile kadınları mutlu etmeye yetmektedir. Yer alan mesajları mesaj yoluyla veya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


”8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.”

”Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.”

”Baş tacı kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz.”

”8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.”

”Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.”

kadınlargünü2

”Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.”

”Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.”

”Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.”

”Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.”

”Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.”

”Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.”

”Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…”

”Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.”

”Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun…”

”8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.”

”Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.”

”8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.”

kadınlargünü4

”Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.”

”Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.”

”Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.”

”Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.”

”Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.”

”Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.”

”Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.”

”Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.”

”Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun..”

”Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.”


ANNEME KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

”Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım annem… Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun… Seni çok seviyorum.”

”Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Kelimelerle anlatılmayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde ”Annem” derim. Kadınlar Günün Kutlu Olsun….”

”Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim…”

kadınlargünü3a

”Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum… Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.”

”Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!”

”Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum…Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun Anneciğim.”

”Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun…”

”Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun…”


EŞİME KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

”Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.”

”Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.”

”Sendin beni ben yapan. Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler, hakkını ödemeye servetler yetmez. Dünya kadınlar günün kutlu olsun canım karıcığım.”

”Sevgilim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.”

”Senin yaptığın işlerin maddi karşılığı olan bir para birimi daha basılmadı. Her zaman yanımda ve desteğim olan sevgili karıcığım dünya kadınlar günün kutlu olsun.”

”Sen hayatıma girdiğin günden beri huzur ve sevinçler hep benimle oldu. Eşim, arkadaşım, yoldaşım, seni çok seviyorum. Dünya kadınlar günün kutlu olsun.”

”Yarim, sevdiğim, eşim, can yoldaşım; bir gün yetmez senin hakkını ödemeye. Dünya kadınlar günün kutlu olsun.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir