Ceyhun Yılmaz Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Ceyhun Yılmaz, Ceyhun Yılmaz Sözleri, Ceyhun Yılmaz Aşk Sözleri, En Güzel Ceyhun Yılmaz Sözleri, Etkileyici Ceyhun Yılmaz Sözleri, Ceyhun Yılmaz Sözleri 2016, Güzel Ceyhun Yılmaz Sözleri, Ceyhun Yılmaz Sözleri ve Alıntıları


ceyhunyılmaz1aCEYHUN YILMAZ SÖZLERİ

Sayfamızda şair, komedyen, radyo/tv programcısı ve eğitmeni olan Ceyhun Yılmaz sözleri ve alıntılarını bir araya getirmeye çalıştım. En güzel aşk sözlerinin yazarı olan Ceyhun Yılmaz sözlerinden hoşunuza gidenleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir veya mesaj yoluyla sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


”Başkasını sevdiğini duyduğumda üzülmedim, seni sevdiğime üzüldüğüm kadar.”

”Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; Herkesin yüzü ıslak, başları eğik, herkes benim hep olduğum gibi.”

”Mesela ilerde çocukların ‘anne senin ilk aşkın kimdi’ dediğinde eski resimleri çıkarmak yerine ‘babandı” diyebilmeli insan.”

”Terk edilirken görüşürüz kelimesi kadar acıtan bir şey yoktur hayatta. Öldürdüğü yetmezmiş gibi, bir de umut verir adeta.”

”Biten bir aşkın ardından ağlanmaz, yeniden başlanması için çabalanmaz. Sen benim için öldün, bilirim ki ölüler bir daha canlanmaz.”

”Herkes sevdiğinin peşinde boşuna koşmak yerine, kendisini sevene evet dese; bitecek bu film.”

”Duvardaki yangın düğmesini örten cam parçasıyım, kurtuluşun olacaksa hiç düşünme ayakkabının topuğuyla kır beni.”

”İşim çok zor benim. Yüreğimin işi yalnızlık caddesi. Elim yüzüm kir pas değil ki. Sevdanla kirli. İşim çok zor benim… Her sabah erkenden kalkıp… Seni seviyorum!”

”Doğduğum topraklarda tanıdım seni. Hiç görmediğim yerlerde bile aklımdasın. Artık gelmek istesen bile gelme. Aklımdakini rahatsız etme.”

”Diğerlerine benzemiyor yokluğun, diğerlerine benzemiyor ayrılığın… Niye benzesin ki? Hepsinden çok sevilmedin mi?”ceyhunyılmaz2

”Dün bi şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek çok acıtıyor ama ben seni çok özledim.”

”Çok İstanbul’umdur ben; ne trafiğim biter, ne yağmurum. Mesela uyumam. Birileri vardır mutlaka nöbetimi tutan. Bir tek sensin boğazıma takılan.”

”Yolculuklarda tuhaf oluyorum, bu şehirden her gidişimde. Sanki şehri ben uğurluyorum, sen benden gideli çok oldu ama… Ben her gidişimde hala sana el sallıyorum.”
”Kaç sitem, kaç boş vermişlik indiriyorum yüreğime. Öyle çok konuşacaktim ki, anla ne kadar sustum işte.”

”Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler. Gülüşün hep deniz kenarı bana.”

”Bana da yazıklar olsun. Çağırsan yine geleceğim.”

”Hani anlat desem içindeki sevgiyi; ilk kelimenden sonra kaç dakika sürer? Söylesene beni kaç harfle sevdin?”

”Öyle bir zamanda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın. Belki bin tane aşktan geçmiş olayım ve hiçbiri olmasın gözümde.”

”Ne canın olmak istiyorum nede herşeyin. Sadece dişin olmak istiyorum. Bana bakmadığında çürüyüp canını yakmak için.”

”Seninle her şey güzeldi. Sensiz daha güzelmiş. Seninle yaşamamak lazım. Senden sonra yaşanmıyor zaten.”

”Sokak aralarında kayboldu gençliğim. Alanlar aldıklarını yerine koymadı. Sensiz geçen iki gecem, sensizliğim kadar koymadı. Kimleri yedi bu yürek, kimleri yedi de bir sana doymadı.”

”Yalnızım merak etme, Başka bir memnun oldum’u ziyan etmemek için tanışmadım kimseyle.”

”Senin de duyman gerekenleri, sana söylemek içimden gelmiyor. Seni affetmiyorum, konuşmuyorum ve merak edersen, bil. Seni Seviyorum.”

”Kulaktan kulağa oynamak kadar ilginçtir aşk aslında. Sen ona ‘Seni seviyorum’ dersin, o başkasına.”

”Keşke pin kodunu 3 kere yanlış girince kitlenen telefonlarımız gibi, kalplerimiz de 3 kere yanlış insanları sevince kitlense.”

”Kimin bu hüzün? Benimse eğer neden içim titriyor hep? Seninse eğer ne işi var bende? Gel bir gece yarısı, al hüznünü. Gel geceye bile söylersem namerdim, gel.”

”Doğru insanı arayıp durmuş herkes aşık olmak için… Kimse uğraşmamış doğru insan olmak için.”

”İlk defa ayağıma kadar geldin ve ilk defa bu kadar üzgün gördüm seni! Daha önce yanımda hiç ağlamamıştın. Başucuma bıraktığın gülleri koklayamadım bile ve sen giderken ayağa kalkıp yolcu edemedim, kusuruma bakma. Dün gece ölmüştüm.”

”Yakalanmamak için kızın adını telefonuna erkek adıyla kaydedenin hayatı; başka bir telefonda kız adıyla anılmakla geçer.”

”En yakın deniz kenarına atıyorum kendimi. Her dalga halime üzgün. Her dudakta bana tebessüm. Ne vardı diyorum ah ne vardı. Şu kaldırımda resmin olsaydı. Eğilip öperken ben görenler. Varsın dileniyorum sansaydı.”

”Her gece birbirlerine “sarılarak” uyuyan iki sevgili, nasıl olur da her kavga da “haklı görür kendini?”

”Seni sevmek bir şehri yangından kurtarmaktır. Sen bana sevgilim de, sanki herkesin bakışında bir teşekkür gelir bana. Dudaklarının izi dudaklarımdaysa, ben başardım demektir yaşamayı. Ölümü engellemez seni sevmek evet. Ama seni tanımak hayatı engellerdi. Eksik kalırdım tanımasam. Yoksun diye yoksunum sanıyorlar şimdi. Oysa adın bende, o kadar fazlayım ki.”

”Gel dedim. Uzak dedi.. Bilemedi.. Gün gelecek, uzak dediği kadar bile yakın olmayacağım o’na.”

ceyhunyılmaz3

”En çok da kendimden özür dilerim. Çünkü bana çok yanlış yaptım.”

”Bana kötü sözler söyleme. İyiliğin kalsın aklımda. Bağırma bana. Ben seni duyamam şimdi. Kavga edemezsin ki artık benimle. Ben sana sadece ‘susarım’ artık.”

”Sevemedim pazar günlerini. Ya okulu düşündüm. Ya da babamın şehir dışı kamyon şoförlüğünü. Hiçbir şey sevdiremedi pazarları bana. Bilsem bir pazar günü geleceksin. Islatacaksın dudaklarımı. Sevmez miydim canım pazarları. Tam özür dileyecektim bütün pazarlardan. Gittin. Eski pazarları bile özlettin.”

”Olmadı… Sensiz uyanmamak için. Bu gece de uyunmadı.”

”Cennet düşlerin gerçekleştiği yermiş, öyleyse bir randevumuz daha var sevgilim.”

”Sevdiğim ikinci kadınsın sen. Birincisi annemdi. O doğurdu, sen öldürme.”

”Ben sana yanarken şimdi…Sen kim bilir nerede üşüyorsun…?”

”O kadar yoruldum ki artık hayattan. Yoldan geçen bir taksiyi çevirip, uzaklaşan hayallerimi takip et diyesim var.”

”Kime güzel bir söz söylesem ona aşık olduğumu sanıyor. Oysa ben onlara değil, o sözü söylerken hayal ettiğim kişiye aşığım.”

”Saçlarından ödünç ver. Dört bahar geçti. Çiçek kokusu öpmedim. Çok oldu mutluluktan vazgeçeli. Gülüşünden ver ömrümden al.”

”Gideceksen git, İnan beddua bile etmem sana. Bilemem çünkü, isabet eder mi iki yüzlü suratına.”

”Bu da benim yeteneğim Olmasan da severim seni Hatta ayrılırım senden, haberin olmaz.”

”Sen bana hayır dedikçe, güçlü hissediyorsan kendini, al güç senin olsun.

”Bir kravat boynumda. Ne zaman ayaklarımın altındaki sandalye, Çekilecek diye bekliyorum, Ellerim arkadan bağlandığı için, Giderken alkışlayamıyorum bu hayatı, Boynumu kırabilir bu ip, Ama bil ki, Gülümseyişime engel değil hiç bir kırılma, Ki ben. Sen gittiğinde daha çok kırılmıştım, Üstelik ayaklarımın altından kaymıştı zaten hayatım.”

“Gitti” diyemem ki. Sen niye gitmedin diyene cevabım zor. Ben de gelsem sevgilim beraber terk etsek beni.

”Boğazımda düğümsün. Yutkunsam gideceksin, yutkunmasam ölürüm.”

”Sevdiğim bir şarkının nakaratı gibi seviyorum seni sevmeyi. Başını sonunu çok iyi bildiğim halde, yalnızca ortasını seviyorum bu aşkın. Ama artık bu yalnızca senin şarkın.”

”Üç şeyden yoruldum; Ağlamak, affetmek, hayal kurmak.”

”Konuştuğun kadar şerefli olsaydı hislerin ; şerefini iki paralık etmezdi seçimlerin!”

”Merak etme üzülmüyorum peşinden.. Ki sen bana unuttum derken, senin kim olduğu hatırlamaya çalışıyordum ben.”

”Her ayrılığın tokat gibi… Şamardan anlamaz bu kalp. Kaç kere öldüm hatırlamıyorum bile. Yalnızlık beni sallayamaz, düşer kalkarım.”

”Öyle bir yerden kırdın ki beni. Tam iki ye bölündüm. Boşuna anlatma yanlş anladklarımı. Sadece yarımım. Ne seni ne sesini tanırım.”

”Telefon rehberi mutsuzluk verir insanlara, dost diye geçinip, en zor anlarında aramayan sahtelerin yazılı belgeleridir aslında.”

”Aşk yalansa, neden bu kadar gerçek aşk acısı?”

”Senin de işin zor. Baksana, ne yapsan seviyorum seni. Öyle ki, sensiz bile.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir