Özür Mesajları

Sayfamızda sevdiğimiz kişilerden af dilemek amacıyla hazırladığımız özür mesajları yer almaktadır. Umarım hoşunuza gider. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilirsiniz. Sayfamız ile ilgili görüş, öneri  ve eleştirilerinizi yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.


”Sözlerinden belli üzmüşüm seni bilmeden… Bir öpücük versen, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?”

”Ağlamalar teselli etseydi,  denizler hediye ederdim sana beni affetmen için… Çok çok özür dilerim beni affet.”

”Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm…. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?”

”Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.”

”Bu ‘sms’ ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.”1af1

”Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!”

”Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…”

”Özür dilemek erdemliktir. Bizde sevdik mi Allah’ına kadar severiz silersek bir daha aynı ismi kitabımıza yazmayız, af diliyorum senden yap bir büyüklük erdemlik göster..”

”Özür dilerim umutlarımı aldığın için, özür dilerim hayallerimi yıktığın için, özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için..”

”Özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle..”

”Sevgilim özür dilerim senin hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim…”
”Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.”

”Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.”

”Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma. Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim…”

”Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.”

”Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.”

”Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…”

”Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…”

5af1

”Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.”

”Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?”

”Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.”

”Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?”

”Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!”

”Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.”

”Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.”

”Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.”

”Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.”

”Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.”

”Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.”

”İnatlaşıp kırmak da nereden çıktı bir sözün bütün hayallerimi yıktı, sevmek ne anlama gelir, bilir misin? Kalbini kırsa da onu sever misin? Bir gül düşün ki dalından koparılmış, uğradığı hakaretten çok yıpranmış, gülü yeniden canlandırmak gerekir özür dilemesini de bilmelidir.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir