incesoz.com
Kategoriler

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

Paylaş
 

Hastalıkların sevdiklerimize hiç bulaşmamasını dileyerek, sayfamızda geçmiş olsun dilekleri hazırlamış bulunuyoruz. Canımız kadar sevdiğimiz kişilerin hastalıkta, sağlıkta her daim yanında olduğumuzu göstermenin yolu onları unutmadığımızı göstermektir. Sevginizin önüne hiç bir engelin çıkmamasını dileyerek, sayfamızda hazırladığımız mesajları sms veya sosyal medya yoluyla paylaşabilir, yayımlanmasını istediğiniz mesajları bize ulaştırabilirsiniz.


”Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!”

”Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.”

”Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.”

”Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.”

”Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.”sgo1a

”Geçmiş olsun gönlümün en güzel yerinde yaşayan aşkım.”

”Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum… Geçmiş olsun.”

”Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.”

”Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.”

”Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.”

”Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma.”

”Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkmıyormuş başın. Yanında olabilseydim olurdum suyun ve aşın. Unutma, sen başımın tacısın. Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkın.”
”En kısa zamanda hastalıktan kurtulman dileğiyle, seni seviyorum.”

”Sevdiğim hastalanmış, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.”

”Sevgim ilaç, ilgim doktorun olacak. Hastalıkları sevgimizle yenip güzel günlerde buluşacağız.” 

”Hastalıklar fani sana olan sevgim baki kalacak her zaman. En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.”

Bu yazı 568 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. ismail dedi ki:

  Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkamıyormuşsun Sevginden mi? yoksa Soğuk Havalardan mı? Eminim ki Sevdiğindendir Bu kadar Üzülüp
  Düşünüp Hastalanma
  Olması Gereken oldu
  Bu kadar üzülme be Sevdiğim
  Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkım.”

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
BİZİ TAKİP EDİN
BİZİ TAKİP EDİN
Pendik Escort
%d blogcu bunu beğendi: