incesoz.com
Kategoriler

Teyzeme Doğum Günü Mesajları

Paylaş
 

SAYFA İÇERİĞİ: Teyzeye Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları Teyzeye, En Güzel Teyzeye Doğum Günü Mesajları, Teyzeye En Güzel Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları,  Teyzeme Doğum Günü Sözleri, Teyzeme Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları, Teyzeme Kısa Doğum Günü Sözleri, Teyzeme En Güzel Doğum Günü Sözleri


Teyze anne yarısıdır derler, gerçekten de bizim üzerimize annemizden sonra en çok titreyenler onlardır. Teyzelerimizin en özel anlarından olan doğum günlerini unutmamak adına sayfamızda doğum günü mesajları hazırlanmıştır. Teyzelerimizin doğum gününü sayfamızda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi mesaj yoluyla yollayabilir sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilirsiniz.


TEYZEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

”Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.”

”Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.”

”Gelecek doğum gününde yanında olacağım bu doğum günün için mazur görür müsün canım teyzecim.”

”Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.”

”Dünyanın en tatlı teyzesi şuan mesajımı okumakla meşgul olup doğum günün kutlasam gelemediğim için beni affeder mi?”

”Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.”

”Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.”

”Dilerim teyzeciğim en kötü günlerin bu kadar mutlu ve  neşe dolu olur. Ömür boyu mutluluklar dilerim.”

”Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.”

”Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun teyze!”

”Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!”

”Güneş kadar sıcak kalbimden teyzeme nice yıllar dilediğimi hissetmesini isterim.”

”Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!”

”Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.”

”Teyzelerin en şirini sana ne desem azdır. Çünkü senin şirinliğin ve güzelliğin yüreğinden geliyor.
Mutlu Yıllar Benim Canım Teyzem.”

”Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.”

”Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!”

”Yarınların neşe ve mutlulukla dolduğu yüzüne gülücüklerin hakim olduğu nice mutlu yıllara benim dünya tatlısı teyzem. Doğum günün kutlu olsun”

”Her yıl mumlar fazladan koyularak yanmaktadır. En güzel doğum günlerini kutlayarak uzun zamanlar dilerim teyzelerin bir tanesi.”

”Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzem.”

”Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.”

”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.”

”Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzeciğim.”

”Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.”

”Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.”

”Bir teyze düşün şeker mi şeker baldan tatlı şirin mi şirin. O kim diye sorma bana sensin o benim teyzem. İyi ki Doğdun. İyi ki varsın benim güzel teyzem.Doğum Günün Kutlu olsun.”

”Fluuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.”

”Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.”

”Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.”

”160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum teyze nice nice yaşlara.”

”Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.”

”Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle  koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.”

”Hayat kısa bir oyun sahnelediğimiz sense bu oyun içinde yaşayan iyi kalpli prenses. Yani teyzem anne yarım..
Doğum Günün Kutlu Olsun…”

”Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!”

”Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.”

”Canıma can katar dilinden çıkan bir güzel sözün çok temizdir senin yüreğin can özüm. Varlığında asalet vardır bilirim, insana umut verir senin o güzel bakışlı ışıldayan gözün. Mutlu Yıllar Canım teyzem…”

”Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasin kaç orjinalsozler.com olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara canım teyzem.”

”Güneşin doğumu ile birlikte dünyaya gelen bir meleğin yeni yaşını tüm kalbimle kutlarım doğum günün kutlu olsun. Canım Teyzem.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.”

”Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara teyzelerin gülü.”

”Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.”

”Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.”

”Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım teyzem.”

”Gün geldi annem gibi oldun gün geldi arkadaş an geldi başkalarının bilmediği her şeyimi paylaştığım sırdaş. Yüzümde ki umutlu gülümseyiş oldun. Şanslıyım çünkü sen gibi bir teyzem var… Nice Mutlu Yıllara Teyzem…”

”Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi…”

”Hadi sende gül artık teyzem umutlu baksın yüzün neden mi bugün senin doğum günün. Yarınlar bugünden inan daha güzel geçecek tüm güzellikler benim tatlı teyzem seni seçecek. Mutlu yıllara güzel yarınlara ulaşman dileğiyle iyi ki doğdun teyze…”

”Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.”

”Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu  kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim!”

”Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın teyzelerin gülü.”

Bu yazı 311 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
BİZİ TAKİP EDİN
BİZİ TAKİP EDİN
%d blogcu bunu beğendi: