15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajları

0
4665
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajları, 15 Temmuz Mesajları, 15 Temmuz Sözleri, 15 Temmuz Kutlama Mesajları, En Güzel 15 Temmuz Mesajları, 15 Temmuz Kısa Mesajları, Etkileyici 15 Temmuz Mesajları, En Güzel 15 Temmuz Sözleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajları 2020


Güzel sözler sitemizde 15 Temmuz 2016 yılında ülkemizi yok etmek için yapılmaya çalışılan darbe girişiminin ikinci yıl dönümünü ile ilgili sözler ve mesajlar hazırladık. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJLARI

Allah yolunda ölerek dirilenlere selam olsun.

İhanete asla tahammülümüz yok; zafer demokrasinin, meydan milletindir!

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu vatan uğruna can verene!
15 Temmuz, Haç’ın isyanı Hilal’in zaferidir. Hainlere lanet, kahramanlara selam olsun.

Darbe girişimine izim vermeyen Türk milleti hep var olsun. 15 Temmuz Şehitleri unutulmasın.

Destanlar unutmak için değil had bildirmek içindir. 15 Temmuzu unutmayacağız, unutturmayacağız.

Selam olsun yiğit kahramanlara! Helal olsun eli öpülesi analara! Yazıklar olsun darbe sevici kanı bozuklara!

Vatan aşkı, aşkların en yücesi ve ölümsüzüdür. Kahraman milletimizin Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

Türk milletinin, milli iradenin duruşu bütün oyunları bozdu. Vatan bizim vatanımız hainlere karşı durmalıyız.

Vatan uğruna canını veren şehitler; siz toprağa değil, aziz Türkün kalbine emanet edildiniz. Ruhunuz şad olsun.

15 Temmuz, aziz milletimizin demokrasi ve şehitleri anma bayramıdır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

Vatan için katlanılan ölüm kadar, tatlı ve şerefli bir ölüm var mıdır? 15 Temmuz şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizi yad ediyoruz.

15 Temmuz’da ülkemizin birlik ve beraberliğini korumak adına hayatlarını ortaya koyan şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.
Türk’e ihanet edenler, 15 Temmuz gecesi şehadete giden Alilere, Ömerlere, Ayşelere isimsiz kahramanlara bakın hele!

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

Birdik o gece alçaklara karşı. Uçağa sapan atan, mermiye kafa atan, tankın altına yatan, göğsünü bayrağına, vatanına siper eden…

15 Temmuz gecesi destan yazan millet, dedi ki… Allah Kerimdir. Önce vatan, sonra vatan… 15 Temmuz Diriliş Gününüz kutlu olsun.

Bu aziz millet uğruna, can verenlerin mekânı cennet olsun. Bu yüce millet 15 Temmuzdaki hain saldırıyı hiçbir zaman unutmayacaktır.

Allah’a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik. 15 Temmuz Demokrasi nöbetiniz kutlu olsun.

80 Milyon bir olduğu müddetçe, başka bir bayrağa haramdır bu vatan. 15 Temmuz  Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

Bir Hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor. Başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere bütün bu vatan için canını verenlere Allah rahmet eylesin.

15 Temmuz’ da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.

Bu aziz millet darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı. 15 Temmuz Demokrasi nöbetimiz kutlu olsun.
Türk halkının bir gecede, 15 Temmuz gecesinde dünyaya vatan kavramını öğrettiği gündür. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

”Sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.” Bütün vatan aşkı ile dolanların 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü kutlu olsun.

Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez. 15 Temmuz Şehitlerinin ruhu şad olsun.

Bu vatan çok ihanet ve hainler gördü ama bunun gibisini az gördü. Ama unuttukları Türk milleti hepsini tarihe gömdü. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

Salalar ve kandiller o karanlık geceyi fazlasıyla aydınlattı. Yüreğim bomba ve silah sesleri ile kavrulsa da sala sesleri ile soğudu, feraha kavuştu. Şafak söktü, gün ışıdı. Gece güne kavuştu.

Türk milleti vatan, demokrasi ve hürriyet ortak paydasında buluşarak adeta bir demokrasi destanı yazmıştır. Bu sayede herkes anlamıştır ki milletin tek savaşı bağımsızlık ve demokrasi içindir. O halde gün bu gündür.

Başkomutan dedi: İnin meydana… Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü… Allah razı olsun bu vatan aşkı ile dolana…www.incesoz.com 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.