18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

0
4473
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Çanakkale Zaferi Mesajları, Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları, En Güzel Çanakkale Zaferi Mesajları, Etkileyici Çanakkale Zaferi Mesajları, 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları, 2020 Çanakkale Zaferi Mesajları, Çanakkale Zaferi Mesajları Facebook, Çanakkale Zaferi Sözleri, Çanakkale Zaferi Etkileyici Mesajları, Çanakkale Zaferi Kısa Mesajları


Güzel sözler sitemizde ülkemizin kaderini belirleyen savaşlardan biri olan ”Çanakkale Zaferi” ile ilgili mesajları bir araya getirdik. Sayfamızda yer alan mesajları sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Bizlere yorum bölümünden ulaşarak görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.


ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJLARI

Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır.

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler.

Türk milletinin Çanakkale’de elde ettiği zafer, bütün dünyaya verilmiş bir insanlık dersidir.
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutluyor aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.

Bir ulus ve vatan yaratan bu kutlu günde 18 Mart şehitlerini minnetle anıyoruz.

Her yıl 18 Mart’ta kutladığımız Çanakkale Zaferi, tarihin o güne kadar tanık olmadığı muhteşem bir zaferdir. Bu zafer, kahraman askerlerimizin, dünya tarihine geçen bir kahramanlık mücadelesidir.

Bu tarih, gerek taarruz gerekse savunma savaşlarının başarılarıyla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en onur verici, en parlak sayfalarından biridir.

Dur yolcu bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

Çanakkale Zaferi; vatan topraklarını korumak için şahlanan Türk ulusunun muhteşem bir destandır.

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan ötе inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Zaferiniz kutlu olsun…

Çanakkale  Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır.

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

ÇANAKKALE ZAFERİ RESİMLİ MESAJLARI SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ.

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana aguşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bir destandır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı vе özgürlük tutkusu vardır. Çanakkale şehitlerimizi minnetle anmaktayız.

Çanakkale’de ortaya konulan mücadele ve kazanılan zafer eşsiz bir destandır. Bu destanı yazan Mehmetçiklerimizi, gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bu tarih, gerek taarruz gerekse savunma savaşlarının başarılarıyla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en onur verici, en parlak sayfalarından biridir. Zaferiniz kutlu olsun…

Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’ nin 103. yıldönümünü kutlamanın ve kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin Şehitler Günü’nü idrak etmenin onurunu yaşıyorum.

Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.

Bugün günlerden Çanakkale, ne yiğitler yatıyor Gelibolu’da, Conkbayır’ında. Şehidim emanetin emanetimdir. 18 mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türk milleti Çanakkale’de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya, bağımsızlığı ve vatan toprağı söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağı mesajını en açık şekilde vermiştir.

ÇANAKKALE ZAFERİ SÖZLERİ SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ.

Geçmişten bugünе bir çok askеri zaferin altına imzasını atmış olan bu milleti hiç bir güç yıkamayacak. Biz inanıyoruz ki başarımızı imanımıza borçluyuz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun.

Çanakkale’de  şehit olan yüz binleri, başta Mustafa Kеmal Atatürk olmak üzere tüm komutanları, onlara fedakarca destek veren cephe gerisi insanlarımızı minnet ilе anıyoruz. Ruhları şad olsun.
Tarih boyunca, hürriyet ve bağımsızlığına düşkünlüğüyle bilinen milletimiz; her türlü zorluğa karşı durmuş, kanı, canı pahasına mücadele vermekten çekinmemiştir. Çanakkale  Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiş olması açısından da oldukça önemlidir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun. Aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

”Büyük bir imanın, muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan bu zaferin 103. yıl dönümünü kutlarken, bu uğurda canlarını vermiş şehitlerimizin mukaddes hatıraları önünde saygıyla ve sevgiyle eğiliyoruz.

Dönemin en güçlü ordularına sahip işgalci devletlere karşı kazanılmış; ”Çanakkale Geçilmez” gerçeğini tarihe altın harflerle yazdıran binlerce şehidimizin kanla yazdığı eşsiz bir tarihtir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Çanakkale Savaşları, milletimizin zamanın en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları ilе vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Kahramanlık destanının yazıldığı en önemli savaşlardan biri olan Çanakkale Savaşı’ nın zaferle taçlandığı 18 Mart günü, aynı zamanda aziz şehitlerimizin hatırasını canlı tutmak ve daha sonraki nesillere aktarmak amacıyla ‘Şehitler Günü’ olarak kabul ve ilan еdilmiştir. Zaferimizi kutlar şehitlerimizi anarız.

Çanakkale, vatan savunmasının akıl ve iman gücüyle destana dönüştüğü, Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı, bizim ve dünya için en önemli savaşlardan biridir. 18 Mart Çanakkale Deniz zaferimiz kutlu olsun. Şehitlerimizin mekânları cennet olsun…

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

Aziz şehitlerimiz yattıkları yerlerde şunu hissettirmediler ki, temiz kanlarıyla suladıkları kutsal vatan toprakları, bugünе kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk milleti tarafından en kutsal emanet olarak muhafaza еedilecektir. www.incesoz.com Çanakkale Zaferi kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.