Ablaya En Güzel Sözler

0
16826
Ablaya En Güzel Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Ablaya Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Kısa Sözler, Kısa Abla Sözleri, Ablaya En Anlamlı Sözler, Ablaya Söylenebilecek En Güzel Sözler, Ablaya Güzel Sözler, Ablaya En Güzel Sözler Facebook, Ablaya En Güzel Sözler Twitter, Ablaya Etkileyici Sözler, Canım Ablama En Güzel Sözler, Etkileyici Ablaya Güzel Sözler


Güzel sözler sitemizin bu sayfasını annemizden sonra koruyucu meleğimiz olan ablalarımız için hazırladık. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesabınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla ablanıza gönderebilirsiniz. Sitemizde yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere ileterek yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.


ABLAYA EN GÜZEL SÖZLER

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.
Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.
Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Seni çok seviyorum ablacım.

Henüz çok küçüktüm zamanla büyüdüm ama seni asla unutmadım benim koruyucu meleğim biricik ablacığım.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.
Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Ablaya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

Abamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk, Sevmeyi ve sevilmeyi öğrendik hepsi senin sayende iyi ki varsın benim canım ablam.

Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum: Seni çok seviyorum ablacım.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

Bir ablası olmalı insanın; yüreği sıcacık şefkat dolu. Bir ablası olmalı insanın; sevgisi dağlardan büyük. Bir ablası olmalı insanın; yokluğu ölümden acı. (C.Usta)

Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Ablama güzel söz yazayım dedim ama kelimeler yetmedi, cümleler bitmedi. Sonra düşündüm zaten en güzel kelime ”abla” değil miydi? Canım ablam seni çok seviyorum.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Sen uzaklardayım diye sakın üzülme, bir şey olursa sen yeter ki bir haber eyle, ben her zaman senin yanındayım. Uzaklıklar sadece mesafeden ibarettir. Gönlüm daima seninle ablam.

Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

Sevdimi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Küçükken annem bana kızdığı zaman, annem benim üzerime yürüdüğü zaman araya girerdin, sen beni o zamanda korurdun, şimdide koruyorsun. Sen benim koruyucu meleğim canımın içi ablamsın.

Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Küçük olduğum zamanı hatırlıyor musun abla, her zaman yanımda olup bana destek çıkardın. Şimdi büyüdüm ama senin gözünde hala küçük bir kardeşim ve hala destek çıkıyorsun bana. Seni çok seviyorum canım ablam.

Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.