Amcaya Doğum Günü Mesajları

0
4175
Amcaya Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Amcaya Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, Amcama Doğum Günü Mesajları, Amcaya Doğum Günü Mesajları Yeni, Amcaya Doğum Günü Mesajları 2019


Sayfamızda baba yarısı olarak kabul edilen amcalarımıza gönderebileceğimiz en güzel doğum günü mesajlarını bir araya getirdik. Amcalarımızın bu en güzel anlarını paylaşmak adına yer alan mesajları göndererek onların yüzünde tebessüm oluşmasını sağlayabilirsiniz, unutulmadıklarını gösterebilirsiniz.


Amcaya Doğum Günü Mesajları

”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.”

”Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

”Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun…”

”Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun amcam.”

”İyi ki doğdun sevgili amcam. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun…”

”Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım amcam.”

”Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar amcacım.”

”İyi ki doğdun, iyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum günün kutlu olsun.”

”Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun canım amcam…”

”Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun bir tanecik amcam. Doğum günün kutlu olsun.

Amcaya Doğum Günü Mesajları”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.”

”Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara amcam.”

”Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum sevgili amcam. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun…”

”Hüzünlerden uzak gözlerinin ışıltılı baktığı, güzel bir yıla merhaba diyerek yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileğiyle. Doğum Günün Kutlu olsun Amcam…”

”Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!”

”Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun amcam.”

”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…”

”Sağlık, başarı, mutluluk, aşk senin olsun. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

”Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amcam…”

”Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara amcam.”

”Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım amcam.”

”Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki Doğdun. İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum Günün Kutlu olsun…”

”Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.Nice yıllara canım amcam.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler canım amcam…”

”Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..”

”Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun amcam.”

”Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!”

”Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..”

”Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.”

”Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun amca.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.