Anneler Günü Mesajları

0
2198
Anneler Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü, En Güzel Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Mesajları Kısa, Anneler Günü Mesajları 2019, Anneler Günü Ne Zaman?, Anneler Günü Kısa Mesajları, Anneler Günü En Güzel Mesajları, Anneler Günü 2019


Annedir her türlü cefayı çeken ve bunu yaparken hiçbir karşılık beklemeyen. Annelerimiz bu en özel günlerinde onları unutmayalım, onlara hediyeler alalım. Unutmayalım ki onlar için en büyük hediye evlatlarını yanında görmek ve bir çift güzel söz duymak. Sayfamızda en güzel anneler günü mesajları yer almaktadır. Sayfamızda yer alan mesajları sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla annelerinize gönderebilirsiniz.


EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

”Dün, bugün ve yarın… Daima seni sevdim, hep seveceğim…Anneler günün kutlu olsun…”

”Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et deseler hiç düşünmeden annem derdim… Canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem…”

”Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Gücüme güç, umuduma umut katan annem… Anneler günün kutlu olsun...”

”Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler Günün Kutlu Olsun…”
”Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın… Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım… Seni çok seviyorum annem, Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel… Anneler Günün Kutlu Olsun Annem…”

”Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı… Onları hiç soldurmadım annem… Anneler günün kutlu olsun…”

”Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın; Annemsin… Seni çok seviyorum, Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Annelerdir bütün çocukları sevindiren… Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim… Anneler günün kutlu olsun…”

”Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.”

”Canım annem senin hakkını nasıl öderim… Kuzey rüzgarı da esse, fırtına da kopsa, sığınacağım tek liman sensin… Sen benim her şeyimsin, Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız… Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir… Ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir… Işığın hiç eksilmesin annem, ben senin varlığınla mutluyum… Anneler günün kutlu olsun sevgili annem…”

”Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış… Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem…”

”Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.”
”Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın… Anneler günü kutlu olsun bir tanem…”

”Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem…”

”Seni bir gün değil her gün seviyorum annem… Her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum sesimi duyan tek insan sensin… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim…”

”Her şeye değer senin sonsuz sevgin… Annem seni çok arıyorum, çok özledim… Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim…”

”Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!”

”Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun…”

”Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir… Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi daha iyi anladım . İyi ki seninle varım annem… Ellerinden öperim.

”Benim annem, canım annem; sen benim hayatımın en büyük varlığısın… Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın beni hayatta en mutlu eden şey… İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem…”

”Benim biricik annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum… Anneler gününü kutlar ellerinden öperim…”

”Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.”

”Sen hayatımın kutup yıldızı oldun… Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum, ışığınla doğru yolu buldum… Seni Seviyorum Annem…”

”Bir günümde değil her günümdesin her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun, sen benim için çok özelsin… Anneler günün kutlu olsun…”

”Canım annem, sultanım… Aldığım son nefese, yaşadığım son güne kadar seni seveceğim… İyi ki varsın, Anneler günün kutlu olsun sultanım…”

”Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem… Hakkını nasıl öderim, başımı dizlerine koymaya geldim… Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.”

”Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.”

”Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!”

”Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.”

”Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.”

”Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum… Ellerinden öperim…Anneler Günün Kutlu Olsun…”

”Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin… Beni benden çok tanıyansın, bilensin… Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin… Anneler günün kutlu olsun annem…”

”Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.”

”Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.”

”Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.”

”Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.”

”Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.”

”Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum…”

”Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…”

”Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..”

”Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.”

”Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem.”

”Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.”

”Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.”

”Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.”

”Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.”

”Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.”

”Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.”

”Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel… Anneler Günün Kutlu Olsun Annem…”

”Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.”

”Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece ”Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.”

”Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.”

”Anneciğim, sana olan hasretim, yaz sıcağında çatlayan toprakların suya olan hasretini geçti. En güzel sığınağım olan şefkatli kollarına kendimi atmak için sabırsızlanıyorum. Anneler günün kutlu olsun, dünyanın en güzel varlığı.”

”Gelinciklerin en sadesine, Papatyaların en güzel beyazına, Güllerin en güzel yüzlüsüne, Çiçeklerin en güzel kokanına, Annelerin en güzeline… Anneler günün kutlu olsun.”

”Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok. Aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.