Arkadaşa Günaydın Mesajları

0
18017
Arkadaşa Günaydın Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Günaydın Mesajları, Arkadaşa Günaydın Mesajları, En Güzel Günaydın Mesajları, Arkadaşa En Güzel Günaydın Mesajları, Arkadaşa Kısa Günaydın Mesajları, Komik Günaydın Mesajları, Arkadaşa Komik Günaydın Mesajları, Arkadaşa günaydın Mesajları Facebook, Arkadaşa Günaydın Mesajları Twitter


Güzel sözler sitemizde yeni bir güne başlarken arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajlarını bir araya getirdik. Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiklerinizi arkadaşlarınıza sosyal medya veya mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Sayfamızda yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


ARKADAŞA EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI

Yeni güne işle başladık bizde başka ne olur ki günaydın.

Güzel bir gün bir dostun günaydın mesajı ile başlar. Günaydın.

Günaydın yüreği aydınlık, düşünceleri güneşli dürüst emekçi dostum!
Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Günaydın dostum, mutlu olduğun şeyleri yaptığın bir gün geçirmeni dilerim.

Gözlerini bu güne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar arkadaşım.

Arkadaşların en güzeli, en özeli, en özleneni artık aç gözlerini, işimiz çok 🙂 Günaydın.

Günün hep aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın arkadaşım.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

Mutsuz uyanmana sebep olan insanlardan uzak, güzel bir gün geçirmen dileğiyle günaydın.

Denizler büyüktür üzerinde durulmaz, arkadaşlık kutsaldır asla unutulmaz… Günaydın can dostum.

En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun, günaydın sevgili dostum.
Can dostum, mutluluk kapılarını ardına kadar açık olduğu bir gün yaşaman dileğiyle günaydın.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşamadığı güzel bir gün dilerim. Günaydın.

Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan dostum günaydın.

Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler dostum, günaydın.

Gülümseyerek uyandığınız bu günün sonunda da gülümsemeniz dileğiyle, günaydın arkadaşlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum… Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın arkadaşlar.

Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın arkadaşım.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.
Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydınlar.

İşe gitme vakti gelmiş arkadaşlar, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle şimdilik günaydın deyip çıkıyorum.

Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can 🙂

Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan dostum, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim.

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Günaydın günaydın, haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra 🙂

Arkadaşa Günaydın MesajlarıUzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın arkadaşım.

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu günaydınlar.

Allah-ü Teala’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin.

Dününün nasıl olduğunu ve ya bugününün nasıl geçeceğinden önce bugüne uyanabildiğine şükret. Yeni güne Bismillah.

Dostlar hadi uyanın bakalım. Bugün güneş daha canlı doğdu sanki. Bu yüzden daha güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Arkadaşa Günaydın MesajlarıArkadaşlar telefonunuza ”sıcak bir günaydın mesajı” bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın.

Dertler olsa da ömrümüzde, ışık bitmez kalbimizde, inadına gülerek başlayacağız günümüze. Günaydın Arkadaşlar.

Her türlü sıkıntıdan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz kıymetli günlerin ömrünüze yayılması dileğiyle hayırlı sabahlar.

Günaydın dostlar, ışıl ışıl bakan gözlere, gönlü güzellere, karşılıksız sevenlere, güzel olan her şeye günaydın, seviyorum sizleri.

Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın.

Günaydın, elindekinin kıymetini bilen sadece ben demeyen, sevmesini öğrenmiş yapabilecekleri için söz veren herkese:)

Günaydın, kırmadan, dökmeden birbirini anlamaya, kendini anlatmaya çalışanlar… Bir bardak çay güzelliğinde bir gün dilerim.

Geçmiş bir tarih, gelecek bir gizem, bugün bir hediye, her anın kıymetini bilmeli, insana değer vermeli, günaydın değerli dostum.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir her zaman görmesen de her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşlar.

Günaydın, hayırlı sabahlar dostum, bizleri sabaha kavuşturan Allah’a şükürler olsun. Hayır dileyelim günümüz hayırlı olsun, kolay gelsin.

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın.

Günaydın işe gitmemek için mazeretler arayan ama biraz sonra kapıda ayakkabılarını bağlayıp küfredecek olan dostum… Günaydın 🙂

Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.

Gecenin son yıldızından sabahın ilk ışıklarına merhaba dediğimiz bu güzel vakitlerde yürekten sana da merhaba ve günaydın dostum.

Günleriniz mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoşgeldin, günaydın.

Günaydın arkadaşlar, dünyanız mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun.

Birinin sevgilisi veya bir başkasının kardeşi olmak güzel ama o kadar insan arasında senin arkadaşın olmak da ayrı güzel be kanka. Günaydın.

Uyanınca,bak etrafına,eksik olanı gören mutsuzlardan mı, elde olanı gören mutlulardan mısın? Elde olan da bitmez,eksik olan da… Günaydın.

Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın Rahmeti ve bereketi hep üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın.

Yaşadıkların sende kalsın. Yaşatacakların için çaba göster . Dostların için sevecek, sevdirecek nedenler bul. Seni bekliyor insanlar, günaydın.

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, en güzel öten kuş pencerene konsun, bugünün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun:) günaydın dostum.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın.

Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Günaydın sevgili can dostlarım… Bir gün size günaydın diyemezsem sakın sebebini sormayın çünkü ölüler konuşamaz.. Bugün de varım günaydın.

Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulullah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar.

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı asla, günaydın arkadaşım.

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun Sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum.

Her sabah Rab’bimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar.

Gönderdiğin güzel günaydın mesajları ile güne mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın için, sevgini ve varlığını hissettirdiğin için kısaca her şey için teşekkür ederim, sana da günaydın.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü dugulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Dostum!

Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.