Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

1
15769
Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Arkadaşa İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları, Arkadaşa En Güzel iyi Geceler Mesajları, Arkadaşa Kısa İyi Geceler Mesajları, Arkadaşa Etkileyici İyi Geceler Mesajları, En Güzel İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları Arkadaşa, Arkadaşa Hazır İyi Geceler Mesajları


Güzel sözler sitemizde arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler mesajlarını bir araya getirdik. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya veya mesaj yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sayfamızda yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


ARKADAŞA EN GÜZEL İYİ GECELER MESAJLARI

İyi geceler kanka, sakın bana kanma.

Seni seviyorum değerli dost. Gecen hayrola.

Uzun bir mesaj yazma telaşında değilim. İyi geceler kanka.
Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör arkadaşım tatlı uykular.

Allah’ım en güzel yarınları senin için versin. İyi geceler arkadaşım..

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

Senin gibi bir dostum var. Daha ne isterim ki. Gecen hayır olsun canım dostum.

Yine oldu gece. Yeni umutlara gebe her gece. Huzurla kal arkadaşım. İyi geceler.

Hayatında huzur ve güzellikler daim olsun. Seni seviyorum arkadaşım.. İyi geceler.

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler arkadaşım.
Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım arkadaşım.

Duygular gecenin kıyısında manalı yolculuklara hazır. İyi geceler arkadaşım hızır. Biz birlikte daima yarınlara hazır.

Sen zor günlerin insanısın. Zorluklara karşı kolay kolay pes etmezsin. İyi geceler can arkadaşım. Görüşmek dileği ile..

Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Gece sel gibi gelirken üzerime üzerime, sert duygulara dostlardan aldığım güç ile cevap veririm. İyi geceler can arkadaşım.

Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.

Arkadaşlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

Gecenin kalbine doğru emin adımlar ilerlerken aklıma geldin arkadaşım. Gönülden iyi geceler mesajımı kabul et lütfen.

Canım arkadaşım bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.

Evinin içi huzur dolsun. Mutluluklar her gece tüm meyvelerini sana sunsun. Gecen hayırlı, yolun ışıklı olsun. İyi geceler arkadaşım.
Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler arkadaşım.

Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım arkadaşım.

Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler arkadaşım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler arkadaşım.

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı. İyi geceler canım arkadaşım.

Bir şey gelse başıma, inan ki hiç duraksamadan hemen arayacağım insanlar arasındasın. İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın. Gecen hayırlı olsun arkadaşım.

Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, binbir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler arkadaşım.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler arkadaşım.

Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler arkadaşım.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu. İyi geceler canım arkadaşım.

Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım. İyi geceler canım arkadaşım.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Yaşamak bir oyun değildir dostum, ağlamak var sevmek sevilmek de var. Bu dünya kimsenin değildir dostum, en mutlu anında yok olmak da var. İyi geceler arkadaşım.

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik arkadaşım.

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım arkadaşım.

Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim arkadaşımsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. içinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle… İyi geceler arkadaşım.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Yada hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.

1 YORUM

  1. Uyumadan önce bütün sıkıntılarını canını sıkan herşeyi bir köşeye bırak güzel bir şekilde uyu sabah uyandığında inşallah köşeye bıraktığın sıkıntıların ve canını sıkan herşey yok olmuştur. Iyi geceler allah’a emanet olun.

    İSMAİL ATSIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.