Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

1
4867

SAYFA İÇERİĞİ: Arkadaşa İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları, Arkadaşa En Güzel iyi Geceler Mesajları, Arkadaşa Kısa İyi Geceler Mesajları, Arkadaşa Etkileyici İyi Geceler Mesajları, En Güzel İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları Arkadaşa, Arkadaşa Hazır İyi Geceler Mesajları


Güzel sözler sitemizde arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler mesajlarını bir araya getirdik. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya veya mesaj yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sayfamızda yayımlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


ARKADAŞA EN GÜZEL İYİ GECELER MESAJLARI

”İyi geceler kanka, sakın bana kanma.”

”Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. içinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle… İyi geceler arkadaşım.”

”En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör arkadaşım tatlı uykular.”

”Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.”

”Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.”

”Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler arkadaşım.”

”Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.”

”Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.”

”Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.”

”Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.”

”Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler arkadaşım.”

”Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.”

”Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, binbir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler arkadaşım.”

”Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.”

”Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Yada hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.”

”Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.”

”Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik arkadaşım.”

”Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım arkadaşım.”

”Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler arkadaşım.”

”Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler arkadaşım.”

”Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.”

”Yaşamak bir oyun değildir dostum, ağlamak var sevmek sevilmek de var. Bu dünya kimsenin değildir dostum, en mutlu anında yok olmak da var. İyi geceler arkadaşım.”

”Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.”

”Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler arkadaşım.”

”Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler arkadaşım.”

”Canım arkadaşım bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.”

”Arkadaşlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…”

”Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim arkadaşımsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.”

”Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım arkadaşım.”

1 YORUM

  1. Uyumadan önce bütün sıkıntılarını canını sıkan herşeyi bir köşeye bırak güzel bir şekilde uyu sabah uyandığında inşallah köşeye bıraktığın sıkıntıların ve canını sıkan herşey yok olmuştur. Iyi geceler allah’a emanet olun.

    İSMAİL ATSIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.