Arkadaşa Teşekkür Mesajları

0
13158
Arkadaşa Teşekkür Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Arkadaşa Teşekkür Mesajları, Arkadaşa En Güzel Teşekkür Mesajları, Teşekkür Mesajları, En Güzel Teşekkür Mesajları, Dosta Teşekkür Mesajları, Arkadaşa Kısa Teşekkür Mesajları, Arkadaşa Etkileyici  Teşekkür Mesajları, Dosta En Güzel Teşekkür Mesajları, Teşekkür Mesajları Dosta, Teşekkür Mesajları Arkadaşa


Güzel sözler sitemizde sayfamızı ”Arkadaşa Teşekkür Mesajları” nı derleyerek hazırladık. Sayfamızda yer alan sözleri gerçek dostum, arkadaşım dediğiniz kişilere sosyal medya veya mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Yorum bölümünden bizlere ulaşarak görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.


ARKADAŞA TEŞEKKÜR MESAJLARI

Yanımda olduğun yıllar için sana çok şey borçluyum.

Teşekkür ederim hep destekleyici ve anlayışlı olduğun için.

Bana altından daha değerli bir dostluk kazandırdığın için teşekkürler.
Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Her zaman en iyi destekçim ve rehberim olduğun için teşekkür ederim.

Senin sayende hayatım çok daha güzel. Çaban ve sevgin için teşekkür ederim arkadaşım.

Hatalarıma, gözyaşlarıma ve tüm sorunlarıma rağmen yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim; Sen gerçekten ihtiyacım olan bir arkadaşsın; gerçek bir arkadaş.

Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutsuzluk ya da umutsuzluğun olduğu zaman hep buradaydın.

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Hayatın zor anları vardır; Güvenin, samimiyetin ve eşsiz desteğin için; kalpten bir teşekkür ederim arkadaşım.

Seninle tanışmam hayatımın en güzel hediyesi oldu. Sabrın, iyiliğin, tavsiyelerin ve bağlılığın için teşekkür ederim.

Yanımda olduğun ve bana ihtiyaç duyduğumda yardım ettiğin için teşekkürler. Sana her zaman borçlu kalacağım.
Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Gerçek  arkadaş dünyanın herhangi bir hazinesinden daha değerlidir. Sonsuza kadar dostum olduğun için teşekkürler.

Sahip olduğum en değerli hediye senin dostluğundur. Dostluğun beni sevgi, anlayış ve destekle ödüllendirdi; teşekkür ederim.

Seninle geçirdiğim zamanlarda ne kadar harika birini olduğunu fark ettim! Benim için yaptığın her şey için sana teşekkür ediyorum.

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister. Başın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım.

Yanımda olduğun anlarda verdiğin eşsiz sevgi, anlayış ve destek için, hatalarımı düşünmeden bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim.

Bana öğrettiğin bütün iyi şeylerden dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Sen benim en iyi rehberim ve ilham kaynağımsım.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun. Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Teşekkür ederim arkadaşlarım, sıcak dilekleriniz için, sevimli hediyeleriniz için, harika gülümsemeleriniz için, bu unutulmaz doğum günü için teşekkürler!
Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde. Arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı. Sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim.

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için..

Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı. Her zaman bana inanan ve savunan oldun, sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim.

Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için, sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim.

Ölüm arkadaşları ayırmaz arkadaşları ayıran sadece yalanlardır, beni de senden sadece ölüm ayırır canım arkadaşım. Teşekkür ederim bana yalansız olduğun, benim her zaman yanımda olduğun için.

Başarı, kişisel çabanın yanı sıra senin gibi insanlardan gelen destek ve teşvikin meyvesidir. Kendimi destekleyemediğim  zamanlarda bana bir omuz kazandırdığın için teşekkür ederim.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. Sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Her zaman yanında olan seninle senin duygularını yaşayabilendir arkadaş, sende her zaman yanımda olup beni anladığın için bana arkadaş olduğun için teşekkür ediyorum sana arkadaşım…

Arkadaş sadece iyi günde belli etmemelidir kendini. Kötü günde de destek olmalıdır arkadaş kabul ettiğini. Sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım.

Arkadaşlık özel bir kelimedir ve bu özel kelime senin gibi bir arkadaşa denilebilir, beni maddi ve manevi her açıdan yanımda olman ve desdeklemenden www.incesoz.com dolayı teşekkür ediyorum sana arkadaşım iyi ki varsın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.