Aşk İtiraf Sözleri

0
11127
Aşk İtiraf Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Aşk İtiraf Sözleri, Sevgiliye Aşk İtiraf Sözleri, En Güzel Aşk İtirafları, Kısa Aşk İtirafları, Uzun Aşk İtirafları, Etkileyici Aşk İtirafları, Sevgiliye En Güzel Aşk İtirafları, Aşk İtiraf Sözleri Yeni


Güzel sözler sitemizin bu sayfasını aşk itiraflarına ayırdık. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Sitemizde yer almasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


AŞK İTİRAF SÖZLERİ

Evliliğe giden ilk adımdır bazen, bir aşk itirafı.

Aşkın itirafı mı olur deme, en güzel itiraftır aşk.

Aşka itiraf ne gerek, gözlerime bak anlarsın ne haldeyim.
Kalp dediğin atıyor zaten, marifet senin gibi ritmi değiştirebilen de..

Karşılıksız bir aşk da olsa benim ki, itiraf etmeliyim sana olan sevgimi.

Diyorum ki yar; ellerimi tutan ellerin, cennete götüren rehberim olsun.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

Bulutların gözü olsa yine de senden güzel bakamazdı, en güzel havalarda bile.

Kalabalık dünyama bir ışık olacağını biliyorum bu yüzden itiraf ediyorum: Seni seviyorum.

Senin bir günü beni sevebileceğin ihtimali olsaydı inan o günü hayatımın sonuna kadar beklerdim.

Beni neşelendirmene gerek yok, çünkü sadece etrafımda olman mutlu olmama yetiyor.

Sana olan aşkımı itiraf etmeye cesaretim yoktu fakat sana olan aşkım cesaretimden daha büyük.

Hadi evet de bana evet de kalbime açtım ellerimi kalbimi bekliyorum o sıcacık sevgini.
İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar.

Sevgi paylaştıkça artarmış, ben sevgimi seninle paylaşmak istiyorum, sende sevgini benimle paylaşmak ister misin?

Kırık bir kalp değil benimki. Sadece karşılık alamamaktan korkan bir duygu içimdeki. Seni seviyorum itiraf ediyorum.

Belki beni kabul etmeyeceksin. Aşk itirafımla sakın alay etme ve şunu itirafımdan anla ki sana olan aşkım çok büyük.

Bir gelinciğin uykudan uyanması gibi, buz tutmuş bir kalbi eritir gibi, bir akşamüstü yeniden doğar gibi seviyorum seni.

Geceleri seni düşündüğümü, senin için sayfalarca şiirler yazdığımı ve seni nasıl deliler gibi sevdiğimi sana söyleyemedim.

Belki yanlış belki doğru duygular var içimde belki yalan belki heves duyuyorum belkide sana aşık oluyorum itiraf ediyorum..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin…

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.
Önce seni gördüm seni görünce aşkı öğrendim, aşkı öğrenince seni sevdim ama sadece seni unutmayı öğrenemedim be vicdansız.

Kendime bile söyleyemediğim, yüzleşmeye bir türlü cesaret edemediğim bu gerçeği daha fazla saklayamayacağım seni çok seviyorum birtanem.

İlk tanıştığımızda aşk nedir diye sormuştun ya bana bende heyecandan cevap bile verememiştim. Aşk sensin seninle yaşamaktır aşk diyememiştim.

Bir ömür sevmeye ne kadar yeterse, bir insan bir insanı ne kadar severse, bir kalp için kan ne kadar değerliyse sen de benim için o kadar değerlisin.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Tek kaldı dünyam, dünyam olur musun? Deniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun?

Kalbim artık saklayamıyor sana olan sevgimi. Artık bedenime sığmayacak kadar büyüdü sana olan sevgim. İtiraf ediyorum seni senden daha çok seviyorum.

Sen benim gönlümün sultanı kalbime taht kuran en büyük sevdamsın. Hayatımın anlamı başımın tacısın. Öyle süslü sevmem bilirsin ama şunu bil ki aşkın diğer adı sensin.

Yaşamanın gayesini bilmezdim ta ki seni tanıyıncaya dek, aşk nedir bilmezdim ne zaman ki seni görünceye kadar senden sonra öğrendim yaşamanın gayesini.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.

Sana içimden geçenleri söylemek, seni sevdiğimi haykırmak, ve senden uzakta kalmanın acı verdiğini söylemek istiyorum ama sesi görünce dilim tutuluyor konuşamıyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Bir sabah üzerimde sen kokan bir kazakla uyanırsam ve mutfaktan dünyanın en güzel sesi ”Kahvaltı hazır” diye bağırıyorsa, bundan ötesi bundan güzeli olamaz ve imkansızdır.

Seni gördüğüm o gün hissetmiştim hayatım bundan sonra daha farklı olacak, hiç bir şey eskisi gibi olmayacak ya çok güzel olacak ya da hiç güzel olmayacak çünkü ben sana aşık oldum.

Bugün kalbim yerinden çıkacak kadar atsa da, günlerce yaptığım provayı gerçekleştireceğim, seni görünce titrese de sesim, terden sırıl sıklam olsa da bedenim, seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyeceğim.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… www.incesoz.com Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Sevgimin önüne ne dağ durur ne zorluk kalır. Ben seni delikanlıca sevdim ama itirafların arkasına saklandım. İtiraf etmek istesem de aslan gibi yüreğim yanında kedi gibi oluyor. www.incesoz.com Utanıyorum ama seni çok seviyorum bunu bilmeni istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.