Aşk Mesajları

0
5613
Aşk Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Aşk Mesajları, En Güzel Aşk Mesajları, Etkileyici Aşk Mesajları, Kısa Aşk Mesajları, Aşk Mesajları Twitter, Aşk Mesajları Facebook, Aşk Sözleri, Özlü Aşk Mesajları, Sevgiliye Aşk Mesajları, Sevgilime Aşk Mesajları, Aşkıma Mesajlar, En Özel Aşk Mesajları


Sayfamızda en güzel aşk mesajlarını bir araya getirdik. Beğeninize sunduğumuz sayfamız ile ilgili görüş öneri ve eleştirilerinizi yorum bölümünden bize ulaştırabilir, beğendiğiniz mesajları sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz.


EN GÜZEL AŞK MESAJLARI

Allah’ım bana bir yol göster, ona çıksın…

Bazen öyle biri gelir ki, bütün gidenlere teşekkür edersin..

Yağmur başladı… Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Hiç bir sevap mutlu etmedi beni, seninle girdiğim günahlar kadar...

Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım..

Seni ne zaman unutacağımı sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Benim sadece sana ihtiyacım var, sesine, gözlerine, mesajlarına, cümlelerine.

Gözlerin çocukluğuma inmek gibiydi, belki de o yüzden inandım her masalına.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir...

Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

Bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.

Sen güllere özenme güller sana özensin üzme o tatlı canını sen güllerden de güzelsin…

Seni sevmek nasıl biliyor musun? Güneşe dokunmak, Kasırgaya meydan okumak gibi…

Bana o kadar yakınsın ki, seni ben sandım. Sana o kadar yakınım ki, beni sen sandım.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana âşık olduğumu, ölsem söyleyemem.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Gitmekle gidilmiyor ki… Gitmekle gitmiş olamazsın; gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır.

Seni seviyorum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, seni seviyorum demedim.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun.

Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Zehir olsa içerim ellerinden, yalan olsa çeker giderim nefretimden, ellerinle al sevgini pas tutmuş şu kalbimden.

Bir çember olsa, ortasında sen, sana eşit her noktada ben, sen her dönüşünde beni, ben her bakışımda seni görsem!


AŞK MESAJLARI

Hayatta üç şeyi sevdim; güneşi, suyu ve seni… Güneşi batana kadar… Suyu bitene kadar… Seni ölene kadar seveceğim.

Ben seni bizim olmayan bir şarkının nakaratında, sabaha karşı 5 gibi sevdim. İşte kimse seni o saatte ben gibi sevmez…

Bir isteğim var sadece senden, onun kokusunu al getir, onu saçlarını al getir, hatta mümkünse onu al getir bana rüzgâr.

Sen benim yaşama sebebimsin, benim son nefesimsin, sebepsiz göz yaşlarım, kurduğum tek hayalimsin sen benim cennetimsin…

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Aşk MesajlarıÇaresiz kalmışım bağlı bileğim, kahretsin sen yoksun, nasıl güleyim, ey benim hevesim, arzum, dileğim, yaşamak seninle, öl de öleyim…

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama yıldızlar milyonlarca sen birtanesin.

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi..

Ruhumun en güzel en temiz ve en derin köşesinde sen varsın sadece benim bildiğim ve bana ait olduğun sürece orada kalacaksın birtanem…

Aşık bensem aşkım sensin, şair bensem şiirim sensin, deli bensem zincirim sensin, yaşıyorsam sebebim sensin. Çünkü sen benim birtanemsin.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…

Bir kelebek olsaydım yağmur güneş demeden yanına uçardım. Omzuna konup sana doyasıya bakardım bir haber vermeden yanağından öper kaçardım…

Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.

Bir telefon bekliyorum ‘sevgilim’ diye başlayan ‘seni seviyorum’ diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım…

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana. Sana aşığım bebek kokulu yarim.

Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım, güneşi odama aldım, rüzgardan şarkılar yaptım. Bir seni söyledim sonra şarkıları.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim…

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak… Kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Sakın üzülme ama sana bir şey söyliycem; dün doktora gittim böbreğimde taş, ciğerimde kum, kalbimdeyse seni buldular. Nasıl yerinden memnunmusun bebeğim?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Ne senden vazgeçerim, ne düşlerimden, nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayatı seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın!

Sevmeden sevilmeden bu hayat yaşanmaz ki,kalplerdeki heyecan sebepsiz başlamaz ki, sen olmazsan,yanımda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi…

Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır. Sen ve diğerleri.

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

Dur ve dinle. Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. www.incesoz.com Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.