Aşure Günü Mesajları

0
5858
Aşure Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Aşure Günü Mesajları, Aşure Günü Tebrik Mesajları, Aşure Günü Kısa Mesajları, Aşure Günü Tebrikleri, Aşure Günü Sözleri, Aşure Günü En Güzel Mesajları, Aşure Günü Tebriği,  Aşure Günü Kutlama Mesajları, 


Mübarek aylardan Muharrem ayının içerisinde bulunduğumuz şu günlerde Aşure Gününe ermenin sevinci içerisindeyiz. Bu sene Aşure Günü  30 Eylül Cumartesi gününe denk gelmektedir. Bütün İslam aleminin Muharrem ayını ve 10 Muharrem yani Aşure gününü kutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan dileriz. Sayfamızda Muharrem ayı ve Aşure günü mesajları yer almaktadır.


AŞURE GÜNÜ MESAJLARI

Aşure Gününüz kutlu olsun.

Aşure paylaşmaktır. Aşure gününüz kutlu olsun.

Aşure gününde sevgilerimizi de paylaşalım güzel günler milletimizin olsun.
Aşure gününün tüm İslam alemine hayırlar getirmesini tüm kalbimle dilerim.

Aşurede içe atılan fındık fıstık değil, sevgilerimizdir. En tatlı günler sizin olsun.

Rabbim bu mübarek günde affedilmemiş günahımızı bırakmasın. Aşure Gününüz Hayırlı Olsun…

Allah Azze ve celle, birçok duaları Aşure günü kabul etmiştir. Dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun.

Cenab-ı Allah bizleri birlikten beraberlikten iyilikten güzellikten ayırmasın. Aşure Gününüz Kutlu Olsun…

Aşure gününün bütün hayır ve bereketlerine nail olabilmemiz duasıyla Aşure Günümüz mübarek olsun.

Aşure gününüz mübarek olsun dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun. Aşure Gününüz Mübarek Olsun…

Muharrem ayı ve aşure günü size ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Rabbim bu aşure günüzün hayırlara vesile olmasını ve tuttuğunuz ibadetlerinin hem kabul hem de makbul olmasını dileriz.

Muharremin onuncu gününe Aşure Günü denir. Bugüne özel bir saygı gösterilmelidir. Zira Arşın hamili bulunan melekler o günün değerini bilirler.
Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği her yıl Muharrem ayının 10. günü kutlanan aşure gününüz kutlu olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Aşure gününüz mübarek olsun.

Her aydan da üç gün oruç tutmak sünnet olduğu için, kişi bu aşure gününü de vesile ederek üç gün oruç tutarsa çok efdaldir. Aşure gününüz hayırlar getirsin…

Aşûre Orucu’nun önceki yılın günahlarına kefaret olacağını Allah’ın rahmetinden umarım. Dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun Aşure Gününüz Mübarek Olsun…

Aşure gününde yaptığınız tüm ibadetler kabul olur inşallah Cenab-ı Allah bu mübarek günde affedilmemiş günahımızı bırakmasın. Aşure Gününüz ve Geceniz Mübarek Olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Aşure gününüz mübarek olsun.

Aşure gününü de taatla geçirmek suretiyle değerlendirmek lazımdır. Yalnız bu aşure gününü bir gün önce ve bir gün sonra oruç tutmakla üç güne tamamlamak daha efdaldir. Aşure Gününüz Mübarek Olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.