Banu Avar Sözleri

0
1704
Banu Avar Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Banu Avar Sözleri, Banu Avar Sözleri Ve Alıntıları, En Güzel Banu Avar Sözleri, Banu Avar Kitap Sözleri, Banu Avar Makale Sözleri, Banu Avar Yazıları


Sayfamızda yazar, gazeteci ve program sunucusu Banu Avar Sözlerinden bir kısmını toplamaya çalıştık. Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiklerinizi sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


BANU AVAR SÖZLERİ

”Düşman belli… Hem de 100 yıldan beri hiç değişmedi.”

”İnsanlar mutlu ve özgür! Çünkü artık düşünemiyorlar.

”İnsanlarla konuştuğumuzda hemen 300 yıl öncesine gidiyorlar . Neden dünü bugünü unutuyorlar , Afganistan’da Irak’ta olan biteni konuşmuyorlar da 300 sene öncesini bu kadar net hatırlıyorlar ?”

”Ölüm sessizliği ortalıkta.”
”Ben Türk halkının tarafındayım. Bu çok net.. Ben tarafsızlık diye bir şeye kesinlikle inanmıyorum. Bugün ‘tarafsızım’ diyen basın yayın mensuplarının hiç de tarafsız olmadıkları gayet ortada.”

”Tüm partilerin tabanında biz varız. Kimiz biz? Türk milleti.”

”Eğer uluslararası eşitlik ilkesinden söz ediliyorsa önce Filistin’e baksınlar. İsrail 50 yılı aşkın süredir orada insanlık suçu işliyor.”

”Olan bitenin dinle ilgisi yok her şey siyasi.”

”Televizyonun gerçek amacı insanları meşgul etmek, kandırmak, eğlendirmek ve izole etmektir! Bunun farkına varmazsak, perde arkasında kimler olduğunu, kimin bu oyunu oynadığını görmek için çok geç olacak.”

”Sanırım kurallarını Batı’nın koyduğu bir oyunda küçük bir aktör olduğunu kendi de biliyor.

”Kapitalizm, krizsiz olmazdı! Fırsatlar her zaman krizlerden doğarlar…”

”Kestiğimiz hayvanlar değil, kurban edilen biziz… Biz Müslümanlar!Biz Müslümanlar! Hedef biziz.. Hedef bu topraklar! Bu coğrafyadaki halklar! Batının kanlı bıçağı dayanmış gırtlağımıza! İçimizden birileri, boynumuzu tutanlar! İçimizden birileri, batıyla sarmaş dolaş, bizi bize kırdırmakla kalmadılar… Tüm coğrafyayı kana bulayanların en birinci taşeronu oldular!.. ”

”Beyler mecliste tepişiyor, Mehmetçik mezarda!”

”Bilgi berekettir.”

”Yıllardır en hafif deyimiyle basiretsiz yönetimlerce, Batı’nın her tokatına boyun eğilmektedir.”

”Tel haddinden fazla gerilirse kopar…”

”Bu 3. dünya savaşı! Kaçacak yer yok. Tüm dünya ateş hattında…Ve katliama dur diyecek anahtar bu coğrafyada! Aman aşık olmayın celladınıza!”

”Nahcivan yalnız ve üşüyor…”
”Birbirimizden başka kimsemiz yok!”

”Yeni Dünya Düzeni’ni hedefleyenler bir piramidin en tepesindeler.”

”Orta Doğu’daki savaşa destek alabilmek için, suni bir düşmanlık yarattılar. Savaş’ı haklı çıkarabilmek için İslam’ı kullanıyorlar. Musa, İsa, Muhammed ve Buda bize hayatlarımızı barış içinde yaşamamızı öğretmiştir. Ama birileri dini kullanarak nefret duygusunu körüklüyor. İslam fobisi politik bir propagandadır.”

”Türkiye , AB’ye girmeye çalışıyor . Kimileri bunu fırsat sayıp ne koparırsak kardır mantığıyla hareket ediyor .”

”Kahrolmayın! Kahır zamanı değil.. Akıl zamanı..”

”Gideceğim yer halktır, başka bir desteğim yok benim.”

”Bölünmüş kişilik sendromu yaşıyoruz. Küresel yarışın içindeyiz, ekonomimizi hızlandırmak zorundayız. Bunun için sanayi gücümüz olmalı ama öte yandan sanayimizi hemen hemen yok etmiş durumdayız.”

”Bugüne bir günde gelmedik bir günde çıkamayız.”

”Yüzünde benim bisikletim daha iyi diyen bir çocuk edası.”

”Halk önüne konulan yemeği yer! Bir nevi transa geçer. Günün büyük bölümünde yukarıdan kendisi için seçilen beyin uyuşturma programlarıyla oyalanıp yatağa gider Bir yanında korku, açlık ve işsizlik nöbet tutmaktadır. Bir yanında renkli kağıtlar, balonlar, oynayan ayılar ve çıplak kızlar var. Yukarıdakiler müsterih olsunlar, aşağıdakiler derin bir uykudalar.”

”Neden dünya imparatorluğu isteyen küresel bankerler tüm ülkelere başkanlık rejimi dayattı.”

”Avrasya’ nın kilidi Türkiye kuşatılıyor aslında!”

”Birbirimizden başka kimsemiz yok!”

”Anafor, önce hainleri yutar.”
”Akıl ve bilim diyor ki, bu böyle gitmez!”

”Bir yerden patlayacak.. Anlamayanlar da mecburen anlayacak! Bir gün dank edecek derler ya… Bu kan ve gözyaşı sahipleri, zorunlu olarak bir araya gelecek.. O güne hazır olun! Nasıl mı.. En yakın çevrenizden başlayın..”

”Kurbağa ılık suda gevrerken, sonunda pişmeye başladığını anlamış, ama tencereden dışarı sıçrayacak gücü kendinde bulamamıştır. Allah’tan biz kurbağa değiliz.. Bu işin sonunu ‘kurbağalar’ düşünsün..”

”Yükselmenin ve medenileşmenin sadece Avrupa ile olabileceğini söyleyenlere yanıt çok.”

”Şimdi ödenecek bedelin zamanı..”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.