Çikolata ile İlgili Sözler

0
8903
Çikolata ile İlgili Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Çikolata ile İlgili Sözler, Çikolata Hakkında Sözler, Sevgiliye Çikolata Tadında Sözler, Çikolata ile İlgili Sloganlar, Çikolata ile ilgili Kısa Sözler, Çikolata ile İlgili Sözler Facebook, Çikolata ile İlgili Sözler Twitter, Çikolata Hakkında Kısa Sözler,  En Güzel Çikolata Hakkında Sözler,


Sayfamızda kadınların değişilmez tutkuları olan çikolata hakkında sözleri bir araya topladık. Kadınların en zor anlarında kurtarıcıları arasında çikolata yer almaktadır. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızdan yayımlayabilirsiniz. Şimdi sıra sizde bildiğiniz en güzel sözleri yorum bölümünden bize ulaştırarak yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.


EN GÜZEL ÇİKOLATA ile İLGİLİ SÖZLER

Ah çikolata yarama merhem olsana.

Mutsuz kadın yoktur. Az çikolata yiyen kadın vardır.

Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin için.
Aşk, çikolata gibidir. En büyük mutluluğun en geçici halidir.

Bunlara devletin bir çikolatasını ikram etmem. (Tansu Çiller)

Kızlar mutlu olsun diye kendini feda eden varlığa, çikolata denir.

50 kuruşluk çikolatanın verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var.

Çikolata tutkum vardır benim. Bağımlılık gibi bir şey. (Yasemin Pulat)

Hayat bir kutu çikolatadır, şansına ne çıkacağı belli olmaz. (Forrest Gump)

Belki de aşk; ayranın yanında çikolata yemek gibiydi. Biraz tatlı, biraz tuzlu.

Çikolata yerken bile mutlu olan bir kadını mutlu edememek sizin başarınızdır.

Bir arkadaştan daha güzel bir şey yoktur, çikolatası olan bir arkadaş değilse. (Linda Grayson)

Aşk mı? Çok abartılıyor. Biyokimyasal açıdan, çok miktarda çikolata yemekten farksız.(Devil’ Advocate)
Annem her zaman hayatın bir kutu çikolata gibi olduğunu söylerdi. İçinde ne olduğunu asla bilemezsin. (Forrest Gump)

Problemim şu ki ben bağımlı bir insanım. Yalnızca bir kahve içemem ya da yalnıza bir parça çikolata yiyemem. (Guy Pearce)

Türk kızı yağmur yağınca, kahvesini sıcak çikolatasını alıp kitap filan okumaz; balkona 300 km hızla koşup çamaşırları toplar.

İhtiyacım olan tek şey aşk evet, ama ben küçük bir parça çikolatayı tercih ederim dostlarım, çünkü acıtmaz. (Charles Bukowski)

Kül tablası ağzına dek dolu. Yanı başında çikolata ve şeker kâğıtları yığılı. Annem bu tür şeylere ”ruhun gıdası” der. (Alexandra Cavelius)

Kitap okuyun. Çikolata yiyin. Teni müzikler keşfedin. Geçmişi unutun. Uyuyun. Çay, kahve için. Her şeye rağmen mutlu olun ve gülümseyin.

Topuklu ayakkabı mı yoksa ben mi? Bir kadını zorlayan bir soru olabilir.”Çikolata mı ben mi?” sorusu kadar olmasa da zorlar. (Ahmet Batman)

Dertlendiklerinde; sıradan erkekler, içerler. Mümin erkekler, Allah’a sığınırlar. Sıradan kızlar, çikolata yerler. Mümin kızlar ise hem Allah’a sığınırlar hem de çikolata yerler.

Dünyanın en güzel cümlesi ”Seni Seviyorum” değildir. Tümör iyi huylu çıktı, kilo vermişsin, saçların çok güzel, dolapta çikolata var, matematikten 90 almışsın gibi cümlelerdir.
CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.