Dayıya Doğum Günü Mesajları

0
6178

SAYFA İÇERİĞİ: Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajları, En Güzel Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıma Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Mesajları 2019, Doğum Günü Mesajları, Resimli Doğum günü Mesajları


Bu sayfamızda doğum günü mesajlarından dayılar için olanları bir araya getirmeye çalıştık. Dayılarımız bu güzel anlarını kutlamak için sayfamızda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi mesaj yoluyla veya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


Dayıya Doğum Günü Mesajları

”Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.”

”Sana armağanlar vermek istedim. Ama hiç bir armağan yüreğinde olan güzellikleri anlatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. Mutlu yıllar Dayımmmmmm…”

”Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısısın. İyi ki doğdun.

”Canım dayımmmm sen benim için çok önemli çok değerlisin. Doğum gününde olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Canım dayım doğum günün kutlu olsun…”

”Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!”

”Umutlar, hayaller bugüne saklandı. Üflediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağlıklı mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun dayıcığım…”

”Günlerden …………………, şimdi geliyor yağmurun sesi, bir elimde telefon kutlamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayıcığım.”

”Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. Doğum Günün Kutlu Olsun.”

”Bir ömür boyunca doğum günlerinde birlikte olmak ve bir yaş daha ihtiyarladığını görmek dileğiyle. Nice Yıllara Dayım…”

”Gülücükleri ve tatlılığı ile en sevdiğim dayım doğum günün kutlu olsun.

”Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayım!”

”Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili dayım! Mutlu yıllar..”

”Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice Mutlu Yıllara Canım Dayım.”

”Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün Kutlu Olsun…”

”Yeni yaşını kutluyorum,eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutluyorum doğum günün kutlu olsun dayıcığım…”

”Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.”

”Eski yaşına elveda diliyorum, yeni yaşını mutlulukla huzurla kutluyorum tatlı dayıcığım.”

”Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dayım.”

”Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün Kutlu Olsun!”

”Bol gülücüklü yılların olsun dayıcığım. İyi ki varsın hayatımızda .”

”Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.”

”Pastanın etrafındakiler sana tüm kalbi ile bağlıdır dayıcığım. Seni en çok sevenler bugün burada doğum günün kutlu olsun.”

Dayıya Doğum Günü Mesajları”Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün Kutlu Olsun…”

”Dayıcığım doğum günün kutlu olsun… Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara ulaşmanı temenni ederim.”

”Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik dayım.”

”Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım. Doğum günün kutlu olsun…”

”Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice güzel doğum günlerine..”

”Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.”

”Dayım hayatın en güzel günlerini yeni yaşlarında geçirmeni dilerim. İnsanlara neşe huzur mutluluk dağıtan en güzel insan olmalısın.”

”Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur aklıma geldi:) Doğum günün kutlu olsun dayıların en tatlısı.”

”İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dayım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.”

”Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanslıyım çünkü senin gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. Mutlu huzurlu yıllara dayıcığım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.