Dayıya Doğum Günü Mesajları

0
13316
Dayıya Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajları, En Güzel Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıma Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Mesajları 2020, Doğum Günü Mesajları, Resimli Doğum günü Mesajları


Bu sayfamızda doğum günü mesajlarından dayılar için olanları bir araya getirmeye çalıştık. Dayılarımız bu güzel anlarını kutlamak için sayfamızda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi mesaj yoluyla veya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


Dayıya Doğum Günü Mesajları

Bol gülücüklü yılların olsun dayıcığım. İyi ki varsın hayatımızda.

Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Dünyanın en tatlı ve en cana yakın dayısının doğum günü kutlu olsun.
Gülücükleri ve tatlılığı ile en sevdiğim dayım doğum günün kutlu olsun.

Dayıların en güzeli ve şirin olanı benim dayım başkalarının dayısını döver.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

Eski yaşına elveda diliyorum, yeni yaşını mutlulukla huzurla kutluyorum tatlı dayıcığım.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısısın. İyi ki doğdun.

Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice Mutlu Yıllara Canım Dayım.

Dayıcığım doğum günün kutlu olsun… Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara ulaşmanı temenni ederim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayım!

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.
Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım. Doğum günün kutlu olsun.

Bir ömür boyunca doğum günlerinde birlikte olmak ve bir yaş daha ihtiyarladığını görmek dileğiyle. Nice Yıllara Dayım.

Pastanın etrafındakiler sana tüm kalbi ile bağlıdır dayıcığım. Seni en çok sevenler bugün burada doğum günün kutlu olsun.

Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanslıyım çünkü senin gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. Mutlu huzurlu yıllara dayıcığım.

Dayım hayatın en güzel günlerini yeni yaşlarında geçirmeni dilerim. İnsanlara neşe huzur mutluluk dağıtan en güzel insan olmalısın.

Umutlar, hayaller bugüne saklandı. Üflediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağlıklı mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun dayıcığım.

Günlerden …………………, şimdi geliyor yağmurun sesi, bir elimde telefon kutlamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayıcığım.

Yeni yaşını kutluyorum,eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutluyorum doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik dayım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dayım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.
Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice güzel doğum günlerine.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur aklıma geldi:) Doğum günün kutlu olsun dayıların en tatlısı.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Canım dayımm sen benim için çok önemli çok değerlisin. Doğum gününde olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Canım dayım doğum günün kutlu olsun.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dayım.

Dayıya Doğum Günü MesajlarıSana armağanlar vermek istedim. Ama hiç bir armağan yüreğinde olan güzellikleri anlatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. Mutlu yıllar Dayım.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili dayım! Mutlu yıllar.

Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.