Duygusal Facebook Sözleri

0
4627
Duygusal Facebook Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Duygusal Facebook Sözleri, En Güzel Duygusal Facebook Sözleri, Uzun Duygusal Facebook Sözleri, Sevgiliye Duygusal Facebook Sözleri, Etkileyici Duygusal Facebook Sözleri, Facebook Sözleri


Güzel sözler sitemizin bu sayfasında duygusal Facebook sözlerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Sevdiklerimizin yüzünde bir anlık bile olsa tebessüm yaratmak, onları aklımızdan çıkaramadığımızı göstermek için beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesabınızdan paylaşabilir, mesaj olarak gönderebilirsiniz.


DUYGUSAL FACEBOOK SÖZLERİ

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa, özleyeceksin.

Sadece bir kere gözlerine bakmak bu kadar etkiler mi.

Yakın olmak istediğin insanlara uzaktan bakmak çok zor.
Birini sevmek için nedenin yoksa onu gerçekten seviyorsundur.

Baharın gelmesiyle taşlar yeşermez toprak ol ki sende renk renk güller açsın. 

Sevgili, arayıp da bulduğun birisi değil. Hiç aklında yokken, aşık olduğun kişidir.

Gece gündüzden, doğru yanlıştan kaçar. Güneş yalnızdır ama etrafına ışık saçar.

Aslında benim gözlerim kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca çok fena oluyor.

Moraliniz bozukken sizi güldürmek için bütün saçmalıkları deneyen kişiyi kaybetmeyin.

Ey alfabenin en güzel harfi yâr!… Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

Kadın ilk öpücükte neler kazanacağını bilemez, ama son öpücükte neler kaybettiğini bilir.

Sevdim be! Hiç sevmediğim kadar sevdim, ve hiç pişman olmadığım kadar pişman oldum.

Gözümü bağlayıp atsalar sırtımdan itip; Yine senin yanına düşerim, yer çekimi değil, yar çekimi.
”İyi geceler canım” derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.

Ya bir gün karşı karşıya geldiğimizde, birbirimize düşman gibi değil de pişman gibi bakarsak.

Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiç biri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiç bir hayale sığmaz.

Gönülden gönüle köprü kurarken sağlam olmasına dikkat et… Üzerinden geçecek ağır duyguları taşıyabilsin.

Deniz, kumsaldaki kumları; zaman, geçmişteki anıları; siler. Ama hiç bir şey kalbimdeki gerçek sevgini silemez!

Bazen sadece boynuna gömülüp o alışık olup vazgeçemediğiniz kokusunu içinize çeke çeke hayal kurmak istersiniz.

Bir insanın en büyük hatası; gereğinden fazla değer vermek değil, kendine hak ettiğinden daha az değer vermektir.

Onu aradım ve seni seviyorum, dedim. Çarklar durdu, yargılama bitti. Hayatımda ilk kez çekip gitmek istemiyorum.

Hayattaki en güzel şey, tüm kusurlarını bilmesine rağmen seni hala muhteşem olduğunu düşünen birisini bulmaktır.

Üzgünüm diye başlayan bir cümle duyarsanız şayet, hazır olun! Cümlenin sonunda üzgün olan tek kişi siz olacaksınız.
Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin.

Bazen bakışından, bir lafından o da beni seviyor zannediyordum. Öyle olsun istiyordum, çok istiyordum, hala da istiyorum.

Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine erkektir.

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Bu yüreğe bu kadar acı fazla dersin bazen kendine.. Ama hata bizde.. Küçücük yürekle kocaman sevmek ne haddimize.

Dikenli tellerden bir kelepçe hazırlayın takın bileklerime kanasın asın beni o yârin gözlerine cesedim gözyaşlarıyla yıkansın. 

Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, Bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin: Sen bilirsin.

Yağmur yağar önce hafiften bir rüzgar eser. Onu gördüğünde işte tam o anda hayatım deyip sarılmak nefesini hissetmektir aşk.

Sen bir şey söylemeden gidersin değil mi? Hem de öyle bir gidersin ki; bırak yaşamayı insanın nefes alması bile yarım kalır.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

İsmin dudağımda oldu bir hece, Bakışın sitemli aşksız bilmece, Uykusuz kaldığım kaçıncı gece, Sokak lambaları şahidim olsun!

Seni seviyorum, dediğinde ”gerçekten mi” diye sorarsam; inanmadığımdan değil, sadece bir kez daha duymak istediğimdendir.

Ağaçların dallarında niçin kalır güz yapraklar düşene dek? Ne zaman emredilir toprağın altında gülün önceden belirlenmişliği.

Duygusal Facebook SözleriAh benim sevdasında bencil, yüreğinde sağlam sevdiğim. Aklıma gelişini seveyim. Ne güzelde darma duman ediyorsun beni.

Mantığa her ne kadar uymasa da, insanın elindekilere razı olması demek özgürlüğün kapısını ardına kadar açması demektir. 

İnsanlarla yüz yüze konuşarak her sorunu halledebilirsin; ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.

Seni yıldızlara benzetiyorum! Onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın. Bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp de yüzüme nasıl bakarsın.

Hayata bir adım daha yaklaştım seninle. Tutunca ellerini hayata bağlanırım sevgilim. Sen hayatı bana öğrettin, kalbime sevmeyi gösterdin.

Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın yerde tekrar kesişir belki hayatlarınız..Ve o an yine kalbinin hızla çarptığını hissedersen, onu bırakma.

Sevmek mi? Hiç duymadım ki. Gülmek mi? Çoktan unuttum. Yaşamak mı? Oda ne. Aşk mı? Büyük bir yalan. Yalnızlık mı? İşte o benim dünyam!

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Duygusal Facebook Sözleriİlk değilsen bile son aşkım olup kal, senden öncesini yaşamadım sayarım, böyle bir aşka ömür vermeye değer, dillenir de nazara gelir diye korkarım.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Eğer bir dilek hakkım olsaydı benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. Sevmenin nasıl bir şey olduğunu hissetmeni dilerdim.

Seni sevmiyorum diyerek gitmişti. Halbuki ben ondan beni sevmesini istememiştim ki! Sadece onu nasıl bir aşk’la sevdiğimi görmesiydi tek istediğim.

Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.

Aşkın mantığı olmaz. Sakın ha! Dostum içme aşk zehrini su diye aşk pınarından, ya Ferhat gibi atlarsın kayalardan ya da Mecnun olur dolaşırsın çöllerde kahrından. 

Bir mum ateşe gönül vermiş ateş onu eritip tüketse de razıymış çünkü onu seviyormuş bu sevgiye hayatını adayan mumun tek korkusu o eridiğinde ateşin sönmesiymiş.

Hayatıma girip canıma can kattığın için, bir gülüşünle beni mutlu ettiğin için, kör olup senden başka kimseyi göremediğimi anlayıp kalbinin kapılarını bana açtığın için teşekkür ederim. Seni Seviyorum.

Sevmek, sevdiği insanın elini tutmaya bile kıyamamak demektir. Sevmek var ya sevmek karşısındaki insanın gözlerine bakarken seni seviyorum diyebilmektir. Her insan sevmesini bilemez ve her insan da sevilmez. 

Deniz gözlüm benim senin için hazırım, eğer ölüm gerekse ölmeye giderim, yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.