Duygusal Sözler

0
8638
Duygusal Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Duygusal Sözler, En Güzel Duygusal Sözler, Sevgilime Duygusal Sözler, Duygusal Kısa Sözler, Aşkıma Duygusal Sözler, Duygusal Sözler 2020


Güzel sözler sitemizin bu sayfamızda duygusal sözlere yer verdik. Birbirinden güzel sözlerden beğendiklerinizi sosyal medyada yayımlayabilir, sevdiklerinize mesaj olarak yollayabilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz sözleri yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.


DUYGUSAL SÖZLER

Sözlerden çok gözlerdedir aşk.

Benim en kötü alışkanlığım sensin!

Bana yüreğinle gel bahanelerinle değil.
Bazen küçük bir mimik bile beni ona bağlayabilir.

Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.

Aynı şehirde sen varsın, ben varım, ama biz yokuz.

Meğer hayat dediğin sadece gözlerinden ibaretmiş.

Evet aklımda hala o var imkansız olduğunu bile bile.

Ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.

Seninle kavga etmeyi başkasıyla gülmeye değişmem.

Sen yağmur gibi yağmadın ki ben toprak gibi kokayım.

Aşk savaşa benzer, başlaması kolay durması çok zordur.

Sensiz hayat çiçekleri ve meyvesi olmayan bir ağaca benzer.
Kim ne derse desin sen benim duymak istediğim tek şarkısın.

Sana olan aşkım asla bitmeyip, sonsuza kadar sürecek bir yolculuktur.

Seni gördüğüm ilk gün, kaderimin en güzel bölümü olduğunu anladım.

Ne kadar uzakta olursak olalım, hep aynı gökyüzünü paylaşmış olacağız.

Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir.

Madem yaşamak güzel ben niçin ağlıyorum. Seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum.

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni. Rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik. Yakmadım seni.

Evet kelimeler biter bazen ne diyeceğini bilemezsin.Ve susarsın o suskunluk her şeyi anlatır aslında.

Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı? Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı?
Aşkını ektim yüreğime. Can suyu oldun yağdın toprağıma. Filiz verdi, dal verdi, canıma can verdi. (C.Usta)

Gittiğin günden beri uzaklara bakar ağlarım. Bazen yağmurlar eşlik eder bana, bazen martılar. (C.Usta)

Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiç biri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiç bir hayale sığmaz.

Bazen bakışından, bir lafından o da beni seviyor zannediyorum. Öyle olsun istiyordum, çok istiyordum, hala da istiyorum.

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Bu yüreğe bu kadar acı fazla  dersin bazen kendine.. Ama hata bizde.. Küçücük yürekle kocaman sevmek ne haddimize.

Mesele ölmek değil, mesele birini delicesine severken ondan zerre kadar bir karşılık görmeyip günden güne ölmektir.

Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin: Sen bilirsin.

Kalbime saray inşa etmeye çalışman çok güzel bir davranış. Ama keşke temeli atıp, derince kazdıktan sonra bırakıp gitmeseydin.

Gülüp geçme lütfen. Ardından bıraktığın tüm yollara taparım eğer dudakların bana varırsa. Ayrıyız ama sanma ki sorun biz ikimiz.

Duygusal SözlerYağmur yağar önce, hafiften bir rüzgar eser.  Onu gördüğünde işte tam o anda hayatım deyip sarılmak nefesini hissetmektir aşk.

Güller güzeldir, dikeni olmazsa, kokusu yeter her aşığa. Sen benim biricik gülümsün, dikenin batsa da koklayacağım son gülüm!

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi . Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

İsmin dudağımda oldu bir hece, bakışın sitemli aşksız  bilmece, uykusuz kaldığım kaçıncı  gece, sokak  lambaları şahidim olsun!

Aşk da tıpkı Elif gibidir. İsminde gizlidir, ama okunmaz. O olmadan da Besmele sese gelmez. O her şeyin içindedir ama hiçbir şeyde görünmez.

Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın yerde tekrar kesişir belki hayatlarınız. Ve o an yine kalbinin hızla çarptığını hissedersen, onu bırakma.

Duygusal SözlerSevgi hayattır, aşık olmak yetmez.  Sevgi yaşamaktır, elini tutmak yetmez. Seveceksen beni  adam gibi sev . Ama buna senin yüreğin yetmez.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden  tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlama, gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

İlk değilsen bile son aşkım olup kal, senden öncesini yaşamadım sayarım, böyle bir aşka ömür vermeye değer, dillenir de nazara gelir diye korkarım.

Doğabilecek en güzel güneş sana doğsun, çalabilecek en güzel saz sana çalsın,  açılabilecek en güzel kapı sana açılsın, bitecekse ömrüm kollarında bitsin.

Merhaba hüzün adası. ben duygu gemisi.  Gecenin ilk ışığıyla bir olta attım  kıyılarına. Yüküm mutluluk uyan da aç gözlerini. Bak ne diyor gemideki.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Beni yüreklendirecek bir söz söyle; şehrin tutsaklarını salayım kalbimden, beni yüreklendirecek bir söz söyle; kurşunu beynime sıkayım öylesine.

Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece.  Çok uzaktan geçen bir gemi ellerin. Bir martı, telaşlı ve ürkek. Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Ölsen bile benden kurtulamazsın, kefen olur bedenini sararım, yağmur olur üzerine yağarım, çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi. Bana dair hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, işte o anı senle yaşadım, senle sevdim.

Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin, bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin. Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin.

Üstüne seviyorum yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır sana sarılmaya, hiç ömür yeter mi? Seninle beraber olmaya be gülüm!

Ben seni karşılıksız sevdim, bir bebek kadar mahsun, bir serçenin göz yaşı kadar özel,  sevdim ama sen beni bir kez olsun görmedin, görmezden geldin şimdi mutlu ol başkasının kolların da. Hayalinle avunmakla yetinirim be zalim!

Gözleri sürekli gözlerindeyse sana olan merakındandır. Ama gözlerini senden kaçırıyorsa o gözlerde sana ait bir şeyler vardır. Mesele ölmek değil, mesele  birini delicesine severken ondan zerre kadar bir karşılık görmeyip günden güne ölmektir!

Deniz gözlüm benim senin için hazırım, eğer ölüm gerekse ölmeye giderim, yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.