Eşe Doğum Günü Mesajları

0
12977
Eşe Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Doğum Günü, Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Sözleri, Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Mesajları Kısa, Eşe Doğum Günü Mesajları Facebook, Kısa Doğum Günü Mesajları Eşe 


Aynı yastığa baş koyduğumuz, hayatımızın her anında en büyük desteğimiz olan eşlerimizin en özel günlerinden biridir doğum günleri. Sayfamızda eşler için hazırlanmış doğum günü mesajları yer almaktadır. Eşimizin bu en özel gününü hediyelerle en güzel sözlerle kutlamak onları mutlu etmek sizin elinizde. Sayfamızda yer alan doğum günü sözlerini sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir mesaj yoluyla eşinize ulaştırabilirsiniz.


EŞE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.
Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım.

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.

Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.
Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.

Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara.

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.

Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.
Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Eşe Doğum Günü MesajlarıKalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebim de yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

Eşe Doğum Günü MesajlarıBin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim” ve iki benimsin.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

Nice yaşlara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için sevgilim yaradanıma şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.