Eşe Güzel Sözler

0
13556
Eşe Güzel Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Eşe Güzel Sözler, Eşe Kısa Güzel Sözler, Eşe Etkileyici Sözler, En Güzel Eşe Güzel Sözler, Eşe En Güzel Sözler, Eşe Güzel Sözler Facebook, Eşe Güzel Sözler Yeni, Eşe Güzel Sözler Kısa, Eşime Güzel Sözler, Güzel Eşime Etkileyici Sözler, Eşe Söylenen Güzel Sözler


Güzel sözler sayfalarımızdan eşe güzel sözler sayfamızla karşınızdayız. Sayfamızda yer alan eşe güzel sözlerden beğendiklerinizi eşinize mesaj yoluyla gönderebilir, sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Sayfamıza katkıda bulunmak, görüş ve önerilerinizi belirtmek için yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


EŞE EN GÜZEL SÖZLER

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. (Hz. Ali)

Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bilki senin için yanan kalbimdir.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

Hayatta en önemli olay eş seçimidir. İyi bir eş huzurlu ve iyi bir hayatın başlangıcıdır.

Eşler, bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren bütün olumsuzlukları kesebilmelidir.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Dünyadaki bütün ağaçlar kalem, Denizler mürekkep olsa, Sana olan sevgimi yazamazlar.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Yalnızlık Allah’a mahsustur, her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onuda yosunlar sarar.
Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

Sevdiğime eşime güzel sözler göndermek ona olan sevgimin sadece yüzde birini anlatabilir.

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor.

Sen benim hayatım ol ben senin hayatın olayım, birbirimizi kaybedersek ikimizin hayatı da bitsin.

İçim o kadar seninle dolu ki; insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki, o yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

Biliyorum sevap ama benden başka kimse bakmasın yüzüne, seninle tek giden ben olmalıyım cennete.
Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… İşte o kadar seviyorum seni.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar yanında geçirdiğim her anda. Üşüyorum ben yanında.

Sen benim önce aşkımdın, sevgilim oldun, sonra nişanlım oldun ve ömrün boyunca sürecek mutluluğun adı eşim oldun.

Bir gün üzülürsen, gözlerin uzaklara dalarsa, bir yudum mutluluk ararsan beni düşün, güzel günlerimizi düşün mutlu ol.

Eşler denizin sahile vuran dalgaları gibi olmalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen dalgalar gibi yok etmelidirler.

Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

Aşkınla sararıp solacak kadar, sevginle bahtiyar olacak kadar, uğruna canımı verecek kadar, seviyorum desem inanır mısın?

Eşe Güzel SözlerBenim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Benim canım feda olsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime.

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa. Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma çare bulacak hekim yoktur.

Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı bilmiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

Uzaklardayım diye üzülme sevdiceğim, ben her an seninleyim, canın sıkıldığı her an elini kalbinin üstüne koy işte ben tam oradayım.

Sen günler boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aldığım kara sevdamsın.

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Selvi boylu sevdiğim seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.

Eşe güzel sözler söylemeli elbet ama senin gibi güzel birine ve söylediği her sözün güzel olduğu birine ne kadar güzel söz söyleyebilirim ki?

Ben seninle birlikte yaşamaya doyamadım, sen yanımda yokken böyle yaşamayı neyleyim, ben her zaman seninleyim. Seni seviyorum aşkım.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

Eğer bir gün gitmeyi düşünürsen, gözlerimi oymadan gitme, sen yokken bile deliler gibi çarpacak bu kalbime bir kör kurşun sıkmadan gitme.

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem!

Ne kadar taş kalpli de olsam, senin bir gülüşünle pamuk yürekli olurum, sen üzülüp gözlerinde bir damla yaş süzülse bile yanar kahrolurum.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.

Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum birtanem. Seni çok ama çok seviyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Ben senden çok uzaklardayım, ama ben her zaman bakmasını bilen bakışlardayım, senden uzakta olsam da sana en yakın yer senin kalbinin her atışındayım.

Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

Bu gözler senin gibi birini gördü dünyayı görmez artık, bu gönül seninle mutlu oldu başka kimseye gülmez artık, bu kalp seni sevdi başkasına yar olmaz artık.

Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi ve kavuşmak için sabretmeyi, her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin… Tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Öyle güzeldin ki; bir gün anladım yüzündeki güzelliğin kalbinden geldiğini. Öyle güzeldin ki; anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum.

Seni bir an göremesem, bir an sesini duyamasam sanki dünyam kararacak hayatım bitecek gibi oluyorum. Seni gördüğüm an dünyama güneş doğuyor, gönlüm seninle mutlu oluyor.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum.

Ben bu dünyada çekebileceğim her türlü acı ve ıstıraba alışırım ama senin yokluğuna, sensizliğe hiçbir zaman dayanamam. Seni çok seviyorum canım eşim.Şuan eşe güzel sözler yazısını okumaktasınız.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, saçımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle.

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.