Halaya Doğum Günü Mesajları

0
5784
Halaya Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Halaya Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, Halama Doğum Günü Mesajları, Halaya Doğum Günü Mesajları Yeni, Halaya Doğum Günü Mesajları 2020, Doğum Günü Mesajları 2020


Sayfamızda halalarımız için hazırlanmış doğum günü mesajlarına yer verilmiştir. Sayfamızda yer alan doğum günü mesajlarından beğendiklerinizi halanıza sosyal medya aracılığıyla veya mesaj yoluyla ileterek, onları unutmadığınızı gösterebilirsiniz.


Halaya Doğum Günü Mesajları

Nice mutlu yıllar yaşamanı diliyorum. İyi ki doğdun halacığım.

Yeni yaşında en güzel günler senin olsun, mutlu yıllar halacım.

Seni çok seviyorum halacığım iyi  ki doğdun nice nice mutlu yıllara.
Güzel gözlü nur yüzlü halam. Doğum gününü kutlarım nice nice yıllar dilerim.

Nice nice yıllara canım halam. Seni çok seviyorum yeni yaşını kutlarım. Yüzün hep gülsün.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar halam!

Canım halam, yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin… Nice Yıllara.

Bir yıl daha geçti ama olsun sen yanımdasın halacığım nice mutlu  yıllara birlikte girmek dileğiyle.

Dünyanın en tatlı halasına bu doğum günü mesajını gönderiyorum, nice yıllara seni çok seviyorum.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım halam! Mutlu yıllara.

Yeni yaşımızdan itibaren güzel bir hayat dilerim seni çok seviyorum halacığım nice nice mutlu yıllara.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim… Nice yıllara… Canım halam.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun güzel halam.
Bir yaş daha büyüdüğünü duydum güzel insan. Daha nice yıllarda birlikte olmak dileğimle yeni yaşını kutlarım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun. Güzel halam.

Canım halam. Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice nice yıllara.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Bir tanem doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Sevgili halacığım. Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim… Nice nice yıllara.

Seni çok sevdiğimi bu mutlu gününde de yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Nice nice yıllara.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun güzel yüzlü halam.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun güzel yüzlü halam.

Benim halam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Yalnızlıklar kaderimiz olmasın, ailemiz ve sevdiklerimiz yanında, en güzel doğum günlerini dilerim sana güzeller güzeli hala.
En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım halam iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Sen dünyanın en güzel halasısın. Bense senin hiçbir doğum gününü unutmayacak olan yeğeninim. Nice nice mutlu yıllara.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları güzel halam.

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım halam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam.

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Samimiyet yüzdedir, kalbini gösteren gözdedir. Bir yaş daha gençleştin diye düşün çünkü nasıl düşünürsen öyle yaşarsın… Mutlu yıllara güzel halam.

Tesadüfen doğduk, mecburen yaşıyoruz… Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz… Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli halam.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Halacığım nice mutlu yıllara.

Yaşa, Sev, Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım halam.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara halacım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun, nice nice mutlu yıllara halacığım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Canım Halacığım.

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım halam.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere halaların en güzeli.

Yaşa… Sev… Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara… Canım halam.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven yeğenin.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun… Canım halacığım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeğenin mutlu yıllar diler.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun… Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam…

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir ”Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım halam!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara halacığım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.