Hasret Mesajları

0
1887
Hasret Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Hasret Sözleri, Özlem Sözleri, En Güzel Hasret Sözleri, En Güzel Özlem Sözleri, Özlem Mesajları, Hasret Mesajları, En Güzel Hasret Mesajları, En Güzel Özlem Mesajları, En Etkileyici Hasret Mesajları, Sevgiliye Hasret Sözleri, Sevgiliye Hasret Mesajları, Hasret Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Kısa


Sayfamızda sevdiği ile arasında mesafeler veya engeller bulunanların derdini ifade edecek en güzel sözler ve mesajlar yer almaktadır. Sevenler için mesafeler ve ayrılık hiç bir zaman engel oluşturmaz. Seven her zaman sevdiğine sevdiğini söylebilmelidir. Hasret hiç bir zaman sevdiğinizle aranıza girmesin ve sevginizi eksiltmesin. Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiklerinizi mesaj yoluyla ve ya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


HASRET MESAJLARI

”Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.”

”Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

”Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi…”

”Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.”

”Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.”

”Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı… Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.”

”Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.”

”Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.”

”Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi. Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.”

”Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel çünkü seni ve gülüşünü çok özledim.”

”Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.”

”Belki simdi yoksun buralarda, elini tutamasam sesini duyamasam da hasretini unutturan varlığın var yanımda garip bir duygu var yalnızlığımda özledim bir tanem özledim seni…”

”Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşımda sonsuz Yürüdüm bir yolun sonuna geldim Yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.

”Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi. Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.

”Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır…”

”Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.”

”Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!”

”Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim…”

”Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.”

”Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.”

”Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama seni bir ömür boyu sevebilirim…”

”Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! Bir yerlerde özlenmişsindir.”

”Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.”

”Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.”

”Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.”

”Gözlerim daldı, gücüm yetmiyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beleş satmıyor, umudu yokuşa saldım, sen olmayınca.”

”Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “özlenen her yere” dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.”

”Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar…”

”Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke…”

”Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne!”

”Sen, solgun baharlardaki mavi yağmurum, akşam kızıllığında yorgun gölgem, kış ayazında yaz güneşimsin. Bulutlardaki saklı düşlerim, her günün sonunda özlediğimsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı…”

”Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına… Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.”

”Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.”

”Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.”

”Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.”

”Bir isim var unutamadığım, bir çiçek var koparamadığım, bir hayal var kuramadığım, birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım.”

”Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek, yada özlenen çok özel bir tanem.”

”Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda dolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi!”

”Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat.”

”Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez.”

”Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.”

Hasret Mesajları”Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim… Ve en çokta seni sevdim, Hep yokluğunda…”

”Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi akıtır taşa, toprağa kanımı Dünya seninle aydınlık ve güzeldi şimdi bin güneş doğsa götüremez karanlığımı…”

”Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere. Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..”

”Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.”

”Sen yoksun ya! Yanağıma damlayan her yağmur tanesi benim gözyaşlarım üzerime çöken her hüzün senin hasretin odama çöken soğukluk senin hasretin.”

”Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla,Küçücük melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi?”

”Bu gece seni düşüneceğim; Ne kadar uzakta olursan ol, Sevgimi avuçlarıma alıp yıldızlara üfleteceğim, Gecenin rengine kucağındır diyerek düşlere dalacağım..”

”Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!”

”Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat… Seni çok özledim.”

”Seni seviyorum demeyi özledim, kahırlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim!”

Hasret Mesajları”Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.”

”Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakin unutma.”

”Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan, yaprak düşer dalından  damla ayrılır bulutlardan seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.”

”Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.”

”Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.”

”Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.”

”Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.”

”Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.”

”Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken! Ve ben yine seni bekliyorum.”

”Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor…”

Hasret Mesajları”Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk verir insana. Hasret çekersin, özlem tutarsın, değer biçersin, çok özledim dersin duymasada…”

”Günler ne kadar çok olsa da geçmeye, özlem ne kadar zor olsa da bitmeye ,güneş ne kadar yakıcı olsa da sönmeye mecburdur.”

”Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.”

”Kavuşmak ölümse hasretin zulüm. Elbet kavuşuruz bekle gülüm. Yanlız sana aittir kanayan şu gönlüm. Ben yolumu seçtim ya sen ya ölüm…”

”Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun.”

”Deniz sesimi duyar mı dağlar dinler mi anlatsam seni? Hüzünlüyüm desem çare olur mu gökyüzü salar mı bulutları peşine, ilgilenir mi rüzgar yardım eder mi seni bulmama.”

”Ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.”

”Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu bir bir boşalan şişeler Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin Senin yüzünden bu delicesine içmeler…”

”Dün yine dolaştım yollarda yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda gözlerimde yaş, kalbimde suzu unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni!”

”Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.”

”Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor.”

”Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen… Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.”

”Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belki de hissetmeyen kalpsizi özledim!”

”Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.”

”Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım….”

”Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum… ”

”Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem…”

”Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.”

”Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yasayış…”

”Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.”

”Gel artık gel de bitsin bu acı biraz da gözlerinle sev beni, elin dokunsun elime tenin tenime ben hayal değilim gerçeğim etimle canımla de gel de bu can senin artık de gel de nefes alayım yaşadığımı hissedeyim bende.”

”Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgâr olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşümeyesin diye.”

”Dostu yok gecelerin geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.”

”Kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini hayat sensiz geçmiyor! İstiyorum artık sevgini!”

”Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnan ki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni inanılmaz özledim.”

”Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi. Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.”

”Özlemek seni, yalnızca seni özlemek, uzayan gecelerde seni beklemek. Üşüyor ellerim, yüreğim üşüyor, gözyaşlarım düşüyor gecenin orta yerine. Zaman geçiyor, çığlık çığlığa yarıyor sessizliği hasret!

”Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heyecan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu…”

”Artık bitse şu ayrılık, hasret, özlem son bulsa. Gözlerimiz birbirine baksa yine yeniden, ellerimiz kavuşsa!”

”Hasret dolu yüreğim yollarını halen gözlüyor sevdiceğim!”

”Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken, Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.”

”Seni severken özlememin sebebi, sen bitti derken benim deliler gibi sevmemdi..”

”Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim.”

”Bilirim buz dağıdır özlem, eflatun sabahlarda. Bilirim kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim, özlediğimdir aslında…”

”Ben toprağım suyum sensin, ben yaprağım dalım sensin, ilkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.”

”Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldız gönderirdim.”

”Hani dönecektin gittiğin yerden yoluna duvar mı taş mı ördüler, Kadere talihe bu sitem neden, Sen kıymet bildin de çok mu gördüler. Nerede çılgınlığın nerede arzular, Böylemi yaşanır sende sevdalar, neylesin denizler neylesin dağlar.  Sen gelip sordun da yok mu dediler..”

”Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil, Gözlerimi açtığımda görmek isterim…”

”Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.”

”Aşk sevipte ayrı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa,Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa, Al dünya bu aşkı, sende kalsın…”

”Aramızdaki mesafeler aşkımıza asla engel olamaz. Çünkü varlığım senin yokluğuna aşık.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.