Hasret Mesajları

0
5357
Hasret Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Hasret Mesajları, Özlem Sözleri, En Güzel Hasret Sözleri, En Güzel Özlem Sözleri, Özlem Mesajları, Hasret Mesajları, En Güzel Hasret Mesajları, En Güzel Özlem Mesajları, En Etkileyici Hasret Mesajları, Sevgiliye Hasret Sözleri, Sevgiliye Hasret Mesajları, Hasret Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Kısa


Güzel sözler sitemizin bu sayfasında sevdiği ile arasında mesafeler veya engeller bulunanların derdini ifade edecek en güzel sözler ve mesajlar yer almaktadır. Sevenler için mesafeler ve ayrılık hiç bir zaman engel oluşturmaz. Seven her zaman sevdiğine sevdiğini söyleyebilmelidir. Hasret hiç bir zaman sevdiğinizle aranıza girmesin ve sevginizi eksiltmesin. Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiklerinizi mesaj yoluyla ve ya sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.


HASRET MESAJLARI

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Hasret dolu yüreğim yollarını halen gözlüyor sevdiceğim!

Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.
Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar.

Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne!

Seni severken özlememin sebebi, sen bitti derken benim deliler gibi sevmemdi.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun.

Aramızdaki mesafeler aşkımıza asla engel olamaz. Çünkü varlığım senin yokluğuna aşık.

Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken, Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.

Kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini hayat sensiz geçmiyor! İstiyorum artık sevgini!

Ben toprağım suyum sensin, ben yaprağım dalım sensin, ilkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.

Artık bitse şu ayrılık, hasret, özlem son bulsa. Gözlerimiz birbirine baksa yine yeniden, ellerimiz kavuşsa!

Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yasayış.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

Günler ne kadar çok olsa da geçmeye, özlem ne kadar zor olsa da bitmeye ,güneş ne kadar yakıcı olsa da sönmeye mecburdur.

Bir isim var unutamadığım, bir çiçek var koparamadığım, bir hayal var kuramadığım, birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım.

Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa,Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa, Al dünya bu aşkı, sende kalsın.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.
Kavuşmak ölümse hasretin zulüm. Elbet kavuşuruz bekle gülüm. Yanlız sana aittir kanayan şu gönlüm. Ben yolumu seçtim ya sen ya ölüm.

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Gözlerim daldı, gücüm yetmiyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beleş satmıyor, umudu yokuşa saldım, sen olmayınca.

Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, ”özlenen her yere” dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.

Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk verir insana. Hasret çekersin, özlem tutarsın, değer biçersin, çok özledim dersin duymasada.

Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi akıtır taşa, toprağa kanımı Dünya seninle aydınlık ve güzeldi şimdi bin güneş doğsa götüremez karanlığımı.

Hasret MesajlarıZaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan, yaprak düşer dalından  damla ayrılır bulutlardan seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.

Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.

Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Bu gece seni düşüneceğim; Ne kadar uzakta olursan ol, Sevgimi avuçlarıma alıp yıldızlara üfleteceğim, Gecenin rengine kucağındır diyerek düşlere dalacağım.

Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.

Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına… Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Dostu yok gecelerin geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel çünkü seni ve gülüşünü çok özledim.

Ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu bir bir boşalan şişeler Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin Senin yüzünden bu delicesine içmeler.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez.

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

Belki simdi yoksun buralarda, elini tutamasam sesini duyamasam da hasretini unutturan varlığın var yanımda garip bir duygu var yalnızlığımda özledim bir tanem özledim seni.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Özlemek seni, yalnızca seni özlemek, uzayan gecelerde seni beklemek. Üşüyor ellerim, yüreğim üşüyor, gözyaşlarım düşüyor gecenin orta yerine. Zaman geçiyor, çığlık çığlığa yarıyor sessizliği hasret!

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim… Ve en çokta seni sevdim, Hep yokluğunda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.