İftar Mesajları

0
2278
İftar Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: İftar Sözleri, İftar Mesajları, Ramazan İftar Mesajları, En Güzel İftar Mesajları, İftar Mesajları Kısa, İftar Mesajları Facebook, İftar Duaları, Kısa İftar Mesajları,  İftar Mesajları ve Sözleri, İftar Kısa Mesajları, Etkileyici İftar Mesajları, Kısa İftar Mesajları, Kısa İftar Sözleri


Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala sizler için hazırladığım en güzel iftar mesajlarını beğeninize sunuyorum. Sayfamda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


EN GÜZEL RAMAZAN MESAJLARI

Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan ayınız mübarek olsun. Hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul ve daim olması dileğiyle hayırlı iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ibadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı iftarlar.
Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin. Hayırlı iftarlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Ramazan’ın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı iftarlar.

11 ayın sultanı evinize huzur, sofranıza bereket kalbinize iman versin. Hayırlı iftarlar.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, Yaradan’ a şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu. Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın. Hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli Zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza, hayırlı iftarlar.

Ramazan ayında Cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin. Hayırlı iftarlar.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, tuttuğunuz oruç kabul olsun, bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar.
Kalplerimiz bir oldu bu ay. Birlikte hareket ediyoruz bu ay. Birlikte yemek yiyoruz, birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin, hayırlı iftarlar diliyorum.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim Allah a bu mübarek günde geçti.

Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bu güzel Ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizlerle, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim. Hayırlı iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. Bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun, hayırlı iftarlar.

En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.
Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar…

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir Ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizlerle olsun, hayırlı iftarlar.

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun. Hayırlı iftarlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun, iftarınız güzel olsun.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar herşey. ”Her şey bitti” dediğin bir anda mübârek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle. Huzur dolu iftarlar diliyorum.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun, hayırlı Ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Mübârek Ramazan ayı ; kalbini O’ nun yoluna koymaya, ellerini O’ nun dergahına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar..

Bütün Müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce Rabbim’ den. Hayırlı iftarlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda, hepimiz bir olalım Allah’ a şükredelim soframızı bereketlendirelim. Hayırlı iftarlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim, hayırlı iftarlar.

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece herşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Bugün Ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’ a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..

Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza, iftar sofranızda ki bereket sahur sofranıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

Bugünü de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı iftarlar sizin olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.