İftar Mesajları

0
4906
İftar Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: İftar Sözleri, İftar Mesajları, Ramazan İftar Mesajları, En Güzel İftar Mesajları, İftar Mesajları Kısa, İftar Mesajları Facebook, İftar Duaları, Kısa İftar Mesajları,  İftar Mesajları ve Sözleri, İftar Kısa Mesajları, Etkileyici İftar Mesajları, Kısa İftar Mesajları, Kısa İftar Sözleri


Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala sizler için hazırladığım en güzel iftar mesajlarını beğeninize sunuyorum. Sayfamda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


EN GÜZEL RAMAZAN MESAJLARI

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin, hayırlı iftarlar diliyorum.

En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.
Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayında Cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim, hayırlı iftarlar.

11 ayın sultanı evinize huzur, sofranıza bereket kalbinize iman versin. Hayırlı iftarlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun, iftarınız güzel olsun.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ibadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli Zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza, hayırlı iftarlar.

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun. Hayırlı iftarlar.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Bugünü de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı iftarlar sizin olsun.
Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul ve daim olması dileğiyle hayırlı iftarlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, Yaradan’ a şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu. Hayırlı iftarlar.

Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza, iftar sofranızda ki bereket sahur sofranıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Ramazan’ın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, tuttuğunuz oruç kabul olsun, bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin. Hayırlı iftarlar.
Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan ayınız mübarek olsun. Hayırlı iftarlar.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum.

Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın. Hayırlı iftarlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda, hepimiz bir olalım Allah’ a şükredelim soframızı bereketlendirelim. Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim Allah’ a bu mübarek günde geçti.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. Bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun, hayırlı iftarlar.

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece herşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Kalplerimiz bir oldu bu ay. Birlikte hareket ediyoruz bu ay. Birlikte yemek yiyoruz, birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir Ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizlerle olsun, hayırlı iftarlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun, hayırlı Ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin. Hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim. Hayırlı iftarlar.

Bütün Müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce Rabbim’ den. Hayırlı iftarlar.

Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bu güzel Ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizlerle, hayırlı iftarlar.

Mübârek Ramazan ayı ; kalbini O’ nun yoluna koymaya, ellerini O’ nun dergahına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’ a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Bugün Ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar herşey. ”Her şey bitti” dediğin bir anda mübârek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle. Huzur dolu iftarlar diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.