Kardeşe Doğum Günü Mesajları

0
6020

SAYFA İÇERİĞİ: Doğum Günü Mesajları, Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları, En Güzel Kardeş Doğum Günü , Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kız Kardeş Doğum Günü, Erkek Kardeş Doğum Günü


Güzel sözler sitemizde bizlerden küçük olan kardeşlerimiz için hazırlanmış doğum günü mesajları bir araya getirilmiştir. Kimi zaman kavga ettiğimiz, çoğu zaman anlaşamadığımız ama her zaman en zor anlarımızda kenetlendiğimiz kardeşlerimiz için hazırlanan mesajları kardeşlerimize mesaj yoluyla veya sosyal medya aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.


KARDEŞE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

”İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere kardeşim.”

”Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim…”

”Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice nice yaşlara.”

”İyi ki doğdun canım kardeşim seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.”
”Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim…”

”Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutlu yıllar…”

”Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.”

”Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice nice yaşlara...

”Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim…”

”Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim…”

”Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara seni canından çok seven kardeşin.”

Kardeşe Doğum Günü Mesajları”Bir bağrı yanık kardeşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardeş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama…Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim…”

”Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim…”

”Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak. Mutlu yıllar kardeşim…”

”Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim.”

”Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim…”

”Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim.”
”Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif)” Sen benim canımsın kardeşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.”

”Bak kardeşim………. yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.”

”Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara… Seni çok seviyorum canım kardeşim…”

”Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.”

”Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara kardeşim…”

”Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.”

”Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canım kardeşim.”

”Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.”

”Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer… Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Ben pek anlatamam böyle şeyleri. Ama sen bendeki yerini çok iyi biliyorsun. Seni seviyorum. Hem de kocaman. En kocamanından. İyi ki doğdun kardeşim.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım kardeşim…”

”Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…”

”Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara…”

”Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin. Nice yaşlara.”

”Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım kardeşim.”
”Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar…”

”Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar…”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim.”

”Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun…”

”Allah için birbirini seven  iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif)” Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.”

”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara canım kardeşim…”

”Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin öldüğünün sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara canım kardeşim.”

”İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.”

”Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…”


KIZ KARDEŞE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

”Aman Allah’ım kardeşim 1 yaş daha büyümüş! Büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorum kardeşim. Nice mutlu yıllara…”

”Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.”

”Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım.

”İyi ki doğdun biricik kız kardeşim. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!”

”Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice nice yaşlara…”

”Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim. Nice mutlu yıllara.”

Kardeşe Doğum Günü Mesajları”Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili kız kardeşim. Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara sevgili kız kardeşim.”

”Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.”

”O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.”

”Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız kardeşim.”

”Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim!”

”Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım kız kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.”

”Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.”


ERKEK KARDEŞE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

”Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim.”

”Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana bitanecik erkek kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.”

”Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.”

”Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili erkek kardeşim.”

”Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim!”

”Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim.”

Kardeşe Doğum Günü Mesajları”Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili erkek kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.”

”Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.”

”Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bir tanecik erkek kardeşim! Mutlu yıllar..”

”Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim.”

”Doğum günün kutlu olsun canım erkek kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.