Karne Görüşleri

0
10153
Karne Görüşleri

SAYFA İÇERİĞİ: Öğretmen Karne Görüşleri, Karne Görüşleri, Başarılı Öğrenci Karne Görüşleri, Çok Başarılı Karne Görüşleri, Kısa Karne Görüşleri, Hazır Karne Görüşleri, Kısa Öğretmen Karne Görüşleri, Hazır Öğretmen Karne Görüşleri, En Güzel Karne Görüşleri, Karne Görüşleri Yeni, 


Okulların son günlerine yaklaştığımız günlerde öğretmenlerimizin işini biraz hafifletmek adına karne görüşleri hazırlamaya çalıştık. Sayfamızda öğrencilerinizin seviyelerine göre bulabileceğiniz karne görüşlerini bulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan sözleri kopyalayıp karne görüş bölümüne yapıştırabilirsiniz. Sitemizin Facebook sayfasını beğenmeyi unutmayın.


 ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ

Çok Başarılı Öğrenci  Görüşleri:

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Her alanda başarılı bir dönem geçirdin, ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle.





Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Terbiyeli, çalışkan, örnek, başarılı bir yılı geride bırakıyorsun. Başarılarının devamını dilerim.

Örnek bir yaşam sergileyebilmek için bu yaştan örnek adımlar atmandan dolayı tebrik ederim.

Sorumluluk sahibi, liderlik yönü güçlü, çalışkan, idealist, öğrencimi ve değerli ailesini tebrik ederim.

Başarını tesadüfe değil, çok çalışmana borçlusun. Seni çok tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Yücelmek, yücelere gönül vermekle başlar. Sen bunu başarıyorsun. Bu başarılarının devamını dilerim.

Gerek davranışların gerekse derslerindeki başarılarınla hep zirvede oldun. Zirveden hiç inmemen dileğiyle…

Derslerde son derece başarılı ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Başarılarından dolayı seni kutlarım.

Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Seni planlı ve disiplinli çalışmalarından ötürü kutlarım.

Tebrik ederim. Derslerinde çok başarılısın, seninle gurur duyuyorum. İleride daha da başarılı olacağına inanıyorum. Başarılarının devam etmesini dilerim.




Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

Derslerindeki başarıların ve örnek davranışların için tebrik ediyorum. Başarmak zor değil çalışmakla her zorluğun üstünden gelebilirsin unutma bunu örnek öğrencim. Başarılar.

Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur.

Derslerinde göstermiş olduğun başarı ve gayretin için tebrik ediyorum. Ben seni her zaman düzenli ve davranışlarıyla örnek biri olarak tanıdım umarım hayatın boyunca hep başarılı olursun.

İnsan kendisi için karar verir! Bu yüzden eğitimin amacı karar verme yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Kararlı bir öğrenci olduğun ve kararlı şekilde çalıştığın için her türlü takdiri hak ediyorsun.


Başarılı Öğrenci  Görüşleri:

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.




Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanmanı diliyorum.

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

Tebrik ederim. Zeki ve çalışkansın, arkadaşlarınla iyi geçiniyorsun. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Derslerde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. Tebrik ediyorum.

Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum. Böyle çalışmaya devam edersen ileri ki hayatında hedeflerine ulaşabileceğine eminim.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.


Orta Seviye Öğrenci  Görüşleri:

Tatlı yavrum, biraz daha gayretle daha başarılı olacağına inanıyor, öpüyorum.

Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam…

Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle…

Günlük okumayı daha düzenli hale getirdiği ölçüde Türkçe dersindeki başarısını daha da artıracaktır.

Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Son üç haftada göstermiş olduğun performansın ömür boyu seninle olmasını diliyorum. Unutma başarının sırrı kesinlikle çalışmaktır.

Hedefine ulaşmak için istemenin esrarına kavuşman gerekiyor. Biraz daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin.

Zekisin fakat derslerine az çalışıyorsun canım biraz gayret ederek daha başarılı olacağına inanıyorum, ömür boyu mutluluk ve başarı diliyorum. Başarılar.

Tatlım derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ederim biraz daha çalışırsan daha başarılı olacağına inanıyorum. Başarılar.

Gayretli zeki ve başarılı bir öğrencisin fakat hayatta her şey insanın istediği gibi olmayabilir. Hayatın güzelliklerini görüp mutlu olmasını bilmelisin. Mutluluklar senin olsun.

Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını  planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Canım benim! Derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ederim ama biraz daha gayret etmelisin umarım ömür boyu başarılı olursun. Başarılar.

Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.


Başarısız Öğrenci  Görüşleri:

Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim. İyi tatiller dilerim…

Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. Daha da gayretli bir öğrenci olmanı dilerim.

Başarı grafiğini yükseltmek için, biraz daha gayret göstermelisin. Başarıları kazanmak için gayretlerini artırmalısın.

Derslerinde göstereceğin biraz çaba başarını arttıracaktır tatlım sana inanıyorum ve sen bunu yapabilirsin. Başarılar.

Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

Notlarını düzeltmek için ikinci dönem daha çok çalışmalısın ve çarpım tablosunu ezberleyip okumanı hızlandırmalısın. Başarılar.

Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birazcık daha gayretle tüm derslerindeki başarısı artacaktır.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede.

Başarı o kadar uzak değil bir elin parmağı kadar yakın. Biraz gayret yapabilirsin. Ben inanıyorum sen de inan canım. Başarılar.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum…

Zekânı doğru işlerde, doğru şekilde kullandığın takdirde önünde hiçbir engel duramayacaktır. Engelleri aşmaya ne dersin.

Karnenin iyi olması senin gayretinle olacak. Biraz çalışıp inanırsan sende başarılı olabilirsin ama sürekli susarak bir şey elde edemezsin.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman gereken planlı ve düzenli çalışmak…

Oyun için harcadığın zamanın yarısını derslerine harcasan başarılı olabilirsin unutma başarı o kadar uzak değil sende çalışınca ulaşabilirsin. Başarılar.

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen yeter ki iste çok başarılı bir öğrenci olabilirsin.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız başlayamazsınız. Senin yapman gereken ilk şey plan ve bu plana uyarak çalışman. Başarı kendiliğinden gelecektir.

İyi karne vermekle değil almakla olur. İyi karne almak istiyorsan biraz çalışman gerekli. Çarpım tablosunu ezberleyip okumanı da hızlandırmalısın. Başarılar.

Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

Bir sene daha geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum…

Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.

İşte benim karnem diye gurur duymak zor değil. Bu dönem böyle oldu ama ikinci dönem senin de gurur duyacağın notlar alacağına inanıyorum ve unutmadan çarpım tablosunu ezberlemelisin tatlım. Başarılar.

Eksiklerini tamamlaman Ferhat’ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar  senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.


İlkokul Karne Görüşleri:

Sana yakışan bir karne.Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim yavrum.

Sana yakışır bir karne, tebrik ederim benim gülen yüzüm,canım ……….. İyi tatiller, fazlasıyla hak ettin.

Senin gibi bir öğrenciye sahip olduğum için çok şanslıyım. Beni çok mutlu ettin. İyi tatiller dilerim canım …………

Senden de böyle bir karneden başka bir karne beklenemezdi. Çok başarılısın.Tebrikler canım …………İyi tatiller.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla ve güzel karnenle beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim tatlım. İyi tatiller.

Tebrik ederim. Başarılı geçen bir dönem daha bitti. Hayat boyu çalışma azminin böyle devam etmesini dilerim yavrum. İyi tatiller,tatilinin tadını çıkar.

Bu dönem derslere aktif katılımınla ve karnenle beni çok mutlu ettin, seni tebrik ediyorum yavrum.Senin çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Tatilde sevdiğin kitapları alıp okuyabilirsin. Mutlu tatiller.

Seni ve aileni tebrik ediyorum. Derslere katılımın ve problemleri hızlı çözmen beni çok mutlu etti. Matematik dersini başardığın gibi, okuma ve yazmanı da güzelleştireceğine eminim yavrum. Mutlu tatiller.

Tebrik ederim canım ……….. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. Bol bol kitap okumayı ihmal etme olur mu tatlım?

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma isteğiyle dön. Neden daha iyisi olmasın? Kitap okumayı unutma olur mu tatlım.

Başarılarını can-ı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca; gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.Tatilde bol bol kitap okuyacağına eminim yavrum.

Verilen ödevleri aksatmadan yapar, kitap okuma alışkanlığını geliştirirsen, derslerine gereken özeni gösterir ve sınıfta öğretmenini daha iyi dinlersen başarının daha da arttığını göreceksin,ben sana inanıyorum yavrum. İyi tatiller.

Sene boyunca gösterdiğin okuma azmini can-ı gönülden tebrik ediyorum tatlı ………. Seviyen nasıl gelişti sen de gördün.Bu gayretin devam ederse neler neler başaracaksın. Sana inanıyorum.Sevdiğin kitapları okumaya devam et canım.

Dönem boyunca gayret ettin ve okuma-anlama etkinliklerinde çok başarılı oldun canım …….. Daha fazla gayret edeceğine inanıyorum. Tatilde ek çalışmalar yapıp,kendini geliştirebilirsin. Ayrıca sevdiğin kitapları okumaya devam et tatlım.

Her geçen dönem seviyen ilerliyor ve derslere katılımın artıyor. Bir de bazı davranışlarına daha da dikkat edip beni çok sevindiriyorsun.Başarının devam etmesi sana bağlı.Bu şekilde yola devam etmeni diliyorum; ayrıca sorumluluklarını zamanında yerine getirmeni istiyorum.

Karnen ve notların fena değil yavrum,tebrik ediyorum. Fakat ödevlerini aksatıp,oyuna ve televizyona daha fazla zaman ayırdın ve istediğim seviyeden biraz geri kaldın. Ben sana ve zekana güveniyor ve inanıyorum. Döndüğünde daha azimli göreceğim seni biliyorum. Mutlu tatiller yavrucum.

Sevgili …., Aramıza bu dönem katıldın ama kendini bize çabucak sevdirdin ve sınıfa güzelce uyum sağladın. Derse aktif katılımın ve görevleri aksatmadan yapman beni mutlu etti. Senin çok daha başarılı olacağına eminim yavrum. Tatilde sevdiğin kitapları oku ve ailene anlat. Mutlu tatiller diliyorum.

Dönem boyunca okumanı geliştirmek için öyle çalıştın ki, sonunda başardın. Bu başarıda yanında olan ailene de teşekkür ediyorum. Seni de tebrik ediyorum yavrucum. Tatili boş geçirmeyip,iyi değerlendirirsen,seneye çok daha iyi bir seviyeye geleceksin.Ayrıca okul içi ve dışındaki davranışlarına daha da dikkat etmeni istiyorum. Ben sana inanıyorum. Tatilde,sevdiğin kitapları okuyup,ailene güzelce anlat olur mu? İyi tatiller.

Karnen hiç de fena değil yavrum. Ama bazen kapasiteni hiç kullanmıyorsun. Senin çok daha başarılı olabileceğine inanıyorum.Karnendeki notlar çok daha iyi olabilir eğer sen de istersen. Daha planlı ve düzenli çalışmayla başlamalısın. Ama en önemlisi ailenin ve öğretmeninin fikirlerini ciddiye almalısın. Tatilde tüm derslerden konu tekrarı yaparak bol soru çözeceğine ve bol bol kitap okuyacağına eminim yavrucum.Mutlu tatiller.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.