Miraç Kandili Mesajları

0
1954
Miraç Kandili Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Miraç Kandili Mesajları, En Güzel Miraç Kandili Mesajları, Miraç Kandili Mesajları Kısa, Kandil Mesajları, Dini Mesajlar, Miraç Kandili Sözleri, Miraç Kandili 2019, Miraç Kandili Mesajları 2019, Miraç Kandili Mesajları Facebook, Miraç Gecesi, Miraç Kandili Ne Zaman


Miraç Kandili Recep ayının 27. gecesidir. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’ in Allah-ü Teala ile mucizevi buluşması Miraç Gecesi gerçekleşmiştir. Yüce Allah’ın  sonsuz kudretinin eserlerini temaşa etmesi için Peygamber Efendimiz önce Mescid-i Aksa’ya oradan semaya yükselmiştir. Sayfamızda Miraç Kandili mesajları ve sözleri yer almaktadır. Bu mübarek gecede bütün dualarınızın kabul olmasını diliyorum.


EN GÜZEL MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI

Miraç Kandilinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek, dualarınız mübarek olsun.

Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. (Amin) Hayırlı Kandiller.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.
Mübarek Miraç Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim.

Miraç Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… Hayırlı kandiller!

İslam gemisiyle cennet sahilinde gül kokulu Resulü karşılamak dileğiyle, gönlünüz hoş, kalbiniz sevgiyle dolsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın! Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Miraç Kandili gecesinde tüm dualarınız kabul olunsun.

Miraç Kandili Resimli Mesajları İçin Tıklayınız…

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar. Ta şafak sökünceye dek! Bu mübarek Miraç Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin. Hayırlı Kandiller.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.
Kul bittim dediği anda Rabbim yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Mübarek Miraç kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu geceki mübarek Miraç Kandilinde öyle bir an gelir ki o an bir asra bedel olur. O anları huşu ve dua ile geçirmenizi diler bu vesile ile Miraç Kandilinizin mübarek olmasını dilerim.

Bizlere bir ikram olarak sunulan bu kutsal Miraç kandilinde dualarımızdan insanlığın huzuru, sevgi ve kardeşliğin sağlanması ve devamı için bizlere daha fazla güç, iman vermesi için yakaralım. Sevgide sağlam ve cömert bir ruha sahip olmak için de yardım dileyelim. Dualarınızın kabul olması dileklerimizle; Kandiliniz mübarek olsun…

Eğer din ölümden önce bir işe yaramazsa ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır. Miraç kandiliniz mübarek olsun…’

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Peygamberimizin Miracının hepimizin huzur ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz mübarek olsun.

Kardeşliğin, dostluğun, sevginin, umudun hayatınızda hep olduğu, dualarınızın kabul edildiği bir Miraç Gecesi geçirmeniz dileklerimle Miraç Kandilinizi tebrik ederim.

Miraç kandiliniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Yürekten yapılan her hayırlı duanın kabul edildiği bu gecede dualarınızın hayırlı Miraç Kandilinizin mübarek olmasını dilerim.
Miraç Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allah’a arz etmek için de değerli bir fırsattır. Miraç Gecesi, Allah’ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun…

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, Dualarınız Kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun…

Miraç Kandilinizin mübarek olmasını diler, aileniz ile, sevdikleriniz ile, dostlarınız ile yüreği iman dolu günler geçirmenizi dilerim.

Yüreklerin bir attığı duaların gökyüzüne yükseldiği mübarek Miraç Kandilinizin hayırlara vesile olmasını ve ömrünüzün sağlık, huzur ve iman dolu geçmesini dilerim.

Yüce Yaradanın aşkı ile yanan, Mevlana hazretleri gece dönen, secdeye varmayı dünyanın en büyük nimeti sayan kullarının duaları kabul olur inşallah… Miraç Kandili Mübarek Olsun.

Arşı Ala’nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Miraç kandilin mübarek olsun.

Miraç kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

Ey Rabbim! Razı olacağın amellerle süsle ömrümüzü, Razı olacağın kullarından eyle bizi. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun…

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, âminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’ nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Hepinizin Miraç Kandilini kutlar, birlik, beraberlik içinde demokratik, bir ülkede hür, ve eşit şekilde yasaksız yaşadığı barışlı günler dilerim.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun…

Sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olsun. Miraç kandilimiz hayırlı olsun…

Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun.. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle.. Herkese hayırlı günler…

Peygamberimizin Miracının hepimizin huzur ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz mübarek olsun.

Tüm Müslüman eleminin mübarek ”Miraç Kandili’ni” kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah ’Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin.

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır… Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

Miraç Kandiliniz mübarek olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel.. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.