Miraç Kandili Sözleri

0
1205
Miraç Kandili Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Miraç Kandili Sözleri, Miraç Kandili Hakkında Sözler, Miraç Kandili Kısa Mesajları, Miraç Kandili  En Güzel Sözleri, Miraç Kandili Sözleri 2019, Miraç Kandili Sözleri Kısa, Dini Sözler, Miraç Kandili Sözleri Facebook, Dini Paylaşımlar


Güzel sözler sitemizde mübarek gecelerden Miraç Kandili sözleriyle devam ediyoruz. Sayfamızda sizler için hazırladığımız sözlerden beğendiklerinizi sosyal medya hesabınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Miraç gecenizin size,  ailenize mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle  sayfamızla sizleri baş başa bırakıyorum.


MİRAÇ KANDİLİ SÖZLERİ

”Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Miraç.”

”Allah’ ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.”

”Yeryüzüne huzur ve barış getirmesi temennisiyle, tüm İslam aleminin miraç kandili mübarek olsun.”

”Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin.”

”Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç kandiliniz mübarek olsun!”

”Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.”

”Mübarek Miraç Kandil’imizi tebrik eder, tüm İslam alemine huzur ve selamet getirmesini Rabbimden niyaz ederim.”

”Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına affı mağfiret eyle.”

”Güzellikler ile donatılmış miraç Kandil’i gecesinin yüzü suyu hürmetine dualarınız kabul, geceniz mübarek olsun.”

”Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah(c.c) sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.”

”Miraç Kandil’imiz mübarek olsun bu miraç gecemizin ülkemiz ve İslam aleminin miracı olması dileği ile hayırlı kandiller diliyorum.”

”Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller.”

”Yakınlık ne mekanda ne zamandadır, sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

Miraç Kandili Mesajları Sayfamız İçin Tıklayınız.

”Miraç Kandilinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek, dualarınız mübarek olsun.”

”Ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle mübarek Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Miraç Kandilinizin mübarek olmasını diler, aileniz ile, sevdikleriniz ile, dostlarınız ile yüreği iman dolu günler geçirmenizi dilerim.”

”Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in miraca çıkmasıyla bize verilen müjdeye nail olan ümmetin miraç kandili mübarek olsun.”

”Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.”

”Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.”

”İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”İslam gemisiyle cennet sahilinde gül kokulu Resulü karşılamak dileğiyle, gönlünüz hoş, kalbiniz sevgiyle dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!”

”Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.”

”En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere.”

Miraç Kandili Sözleri

”İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun.”

”Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.”

”Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.”

”Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.”

”Yüce Rabbim mübarek Miraç kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Kandiller.”

”Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.”

”İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet Hz. Muhammed  komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Peygamber Efendimizin göklere yükseldiği bugün tüm dualarınızın göklere yükselip kabul olmasını dilerim. Miraç Kandilinizin hayırlara vesile olmasını dilerim.”

”Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.”

”Allah’ım bir Miraç Kandiline bizleri ulaştırdığın için zerrelerimizce sana şükürler olsun. Miraç bizlere bir kere daha hayırlar getirsin inşallah…”

”Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun…”

”Kardeşliğin, dostluğun, sevginin, umudun hayatınızda hep olduğu, dualarınızın kabul edildiği bir Miraç Gecesi geçirmeniz dileklerimle Miraç Kandilinizi tebrik ederim.”

”Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Gül dalında, dikense gülde güzeldir. Toprak yeşille, gökyüzü mavi ile güzeldir. Gözler manayla eller duayla, hayat imanla güzeldir. Umut dolu nice kandillere… Miraç Kandiliniz hayırlı olsun.”

”Bu geceki mübarek Miraç Kandilinde öyle bir an gelir ki o an bir asra bedel olur. O anları huşu ve dua ile geçirmenizi diler bu vesile ile Miraç Kandilinizin mübarek olmasını dilerim.”

”Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gecenizi kutlarım. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

”Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

Miraç Kandili Resimli Mesajları Sayfamız İçin Tıklayınız.

”Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç kandilinizi kutlarım.”

”Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.”

”Allah’ım! fayda vermeyen ilimden, korkmayan kalpten, doymayan nefisten ve kabul edilmeyen duadan sana sığınırım. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!”

”Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun.”

”Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.