Öğretmene Teşekkür Mesajları

0
4915
Öğretmene Teşekkür Mesajları
girl over chalkboard with funny angel wings and nimbus

SAYFA İÇERİĞİ: Öğretmene Teşekkür Mesajları, Öğretmene En Güzel Teşekkür Mesajları, En Güzel Öğretmene Teşekkür Mesajları, Öğretmenler Günü Mesajları, Öğretmene Teşekkür Sözleri, Öğretmene Şükran Mesajları


Güzel sözler sitemizde sayfamızı öğretmene teşekkür mesajlarına ayırdık. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, öğretmenlerinize mesaj yoluyla iletebilirsiniz.


ÖĞRETMENE TEŞEKKÜR MESAJLARI

Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim.

Öğretmenin bir canı yoktur öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır.

Sizler güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız.
Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenim.

Benim hayatıma ışık olan, yolumu aydınlatan canım öğretmenim iyi ki varsın.

Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

Bugün başarımın ve hayatımda attığım adımların imzası senindir canım öğretmenim.

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim.

Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek yolunuz açık olsun. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Bizlere doğruyu, güzeli, iyiyi öğreten canım öğretmenim yaptıkların ve yapacakların için teşekkürler.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.
Canım öğretmenim sizi hiç unutmayacağım, her zaman seveceğim. Yaptığınız her şey için çok teşekkür ederim.

Siz bana bir babadan daha çok yardımcı oldunuz. Zor zamanlarımda yanımda oldunuz. Teşekkürler öğretmenim.

Elleri öpülesi çok mübarek insansın. Çok kutsaldır mesleğin, korunacak ilk cansın. Sevgili öğretmenim iyi ki varsın.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek. Ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsiniz. Her şey için çok teşekkürler.

Senin evet çocuklarım demeni özledik, senin sınıfa girince gülen yüzünü özledik, biz seni çok özledik canım öğretmenim.

Bana her türlü desteği veren ve benim bugün burada olmamı sağlayan vefakar öğretmenim her şey için sonsuz teşekkürler.

Canım öğretmenim sizin hakkınız hiçbir zaman ödeyemeyiz. Size bizlere verdikleriniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

İlkokuldan, ortaokula, ortaokuldan liseye kadar üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Başarımda senin, kişiliğimde senin, bugün öğrendiğim ne varsa hepsi sizin eseriniz. Her şey için çok teşekkür ederim öğretmenim.

Bana kattıkların için, bana iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettiğin için, bana unutulmaz günler yaşattığın için teşekkürler öğretmenim.
Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Teşekkürler öğretmenlerimiz.

Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Canım öğretmenim bende senin gibi iyi kalpli bir öğretmen olacağım. Senin bizler için yaptıklarını bende kendi öğrencilerime yapacağım.

Evlatlarımızı evladı gibi sahiplenen, onların sorunları ile ilgilenen, iyiyi, doğruyu güzeli öğreten öğretmenlerimiz her şey için teşekkürler.

Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız canım öğretmenim.

Bana okul yaşamımda bilgiler öğreten, her konuda bana yardımcı olan bütün öğretmenlerime canı gönülden teşekkür ederim.

Yılmadan, durmadan azimle çalışan, öğrencisi için her şeyi göz alan değerli öğretmenim bizler için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.

Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

Bugün buraya kadar yükselmemde sadece benim çalışmam yok, buraya gelmemde emeği geçen bütün öğretmenlerime sonsuz teşekkür ediyorum.

Okumayı, yazmayı, doğru olmayı küçüğe sevgi büyüğe saygı duymayı bir karış vatan toprağı için öl meyi sen öğrettin bana. Canım öğretmenim.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Emekleriniz için teşekkürler öğretmenlerimiz.

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerede yerin gösteririm ben kalbimi. Sana şükranlarımı sunuyorum canım öğretmenim.

Karanlıklar içinde bir ışık ararken ışık olup bana yolumu gösteren, tam düşecek zaman elimden tutup beni her zaman koruyan öğretmenim teşekkürler.

Boş ver öğretmenim kimse bilmese de sizin kıymetinizi, sizi her zaman çok seviyor öğrencileriniz. Bizler için yaptıklarınız için teşekkürler öğretmenim.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. Bana öğrettikleriniz için teşekkür ederim öğretmenim.

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Sizin hakkınızı asla ödeyemem, siz benim hayatıma yön veren, bugün başarılara doğru adımlarla yürümemi sağlayan kişisiniz. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım.

Çocuklarımızla canı gönülden ilgilendiniz, onları kendi çocuklarınız gibi sevdiniz. Onların hiçbir zaman unutamayacağı öğretmeni oldunuz. Teşekkürler öğretmenim.

Sevginizle kalbimde açan gülünüz hiçbir zaman solmayacak. Sizi tanıdığım ve sizin gibi bir öğretmenin öğrencisi olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın öğretmenim.

Bizleri evlatları gibi seven, en zor anlarımızda hiç çekinmeden bize yardım elini uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi oturup derdini dinleyen canım öğretmenim; iyi ki varsın.

Teşekkürler öğretmenim bizler için gece gündüz durmadan çalıştığın için, teşekkürler öğretmenim her üzüldüğümüzde moral verenimiz olduğunuz için, teşekkürler öğretmenim bizleri çok sevdiğiniz için.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.