Ölüm Yıldönümü Mesajları

0
11455
Ölüm Yıldönümü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Ölüm Yıldönümü Mesajları, Taziye Mesajları, En Güzel Taziye Mesajları, Kısa Ölüm Yıldönümü Mesajları, Ölüm Yıldönümü Kısa Mesajları, Babaya Ölüm Yıldönümü Mesajları, Annneye Ölüm Yıldönümü Mesajları, Etkileyici ölüm Yıldönümü Mesajları, 


Güzel sözler sitemizde sonsuzluğa giden sevdiklerimiz için yayımlayabileceğimiz ”Taziye” mesajları yer almaktadır. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Sayfamızda görmek istediğiniz sözleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.


ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

Unutulmuyor. Yeri dolmuyor. Saygı ile anıyorum.

Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz.

Merhumu ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.
Unutulmamak isterdi unutulmadı. Mekanı cennet olsun.

Ölümünün birinci yılında saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.

Canım sevgili ………… nurlar içinde yat. Ölümünün birinci yılında rahmetle anıyorum.

Zaman öyle ya da böyle akıp gidiyor. Merhumu ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum.

Ölüm yıldönümünde …………………. Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Geçen yıl aramızdan ayrılan merhumu rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet makamı ali olsun inşallah.

Ölenlerde ırk ve din ayrımı yapılmaz. Ölen insandır. Merhumu ölüm yıldönümünü saygıyla anıyorum.

Sensiz geçen sessiz geçen bir yıl seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın cennet olsun.

Sevapları ile günahları ile bir ölüm yıl dönümüne daha ulaştık Allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun.

Laflarıyla ve üslubuyla herkesi güldüren insan, iyiki vardın …………..ölüm yıldönümünü sevgi ve saygıyla anıyoruz.
Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağı bol olsun. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum huzur içinde yatsın.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir.

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım. Ben senin beni bırakıp gidişinin 1. Yılında seni çok özledim.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin herkese. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol huzur içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum canım ………………….

Yüce Mevla’nın rahmetine kavuşmasının 1. Yılında kendisini saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz.

Canım annem seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat annem.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Segili dostumuzun ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Yokluğunun birinci yılında hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin gibi soğuk ve acımasız yani senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum. Babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.
Demişlerdi ki ölenle ölünmez sende zamanla alışır hayatına dönersin bak bir yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım canım ……………………….

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür önemli olan yaşadığı süre içinde iyi insan olmaktır. Bu vesileyle amcamızın ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Evet canım sevdiğim yıl döndü geldi. Bugün senin aramızdan ayrılışının ilk yılı bizler hala seni arıyor seni çok özlüyoruz. Allah’ım mekanını cennet etsin.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada bu özel günlerde yanınızda olduğumuzu bildirir ………………. ölüm yıldönümünde saygıyla anarım.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete dualarımız sevdiklerimizle. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz acınızı yürekten paylaşıyor ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Geçen sene tam bugünün sabahıydı. Bir yıl geçti taşıyorum aynı yarayı. Ve asla iyileşmeyeceğini bilerek kabuğu her kaldırdığımda ince bir kan damlıyor hala ………….

Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen sevgili annemize selam olsun. Allah taksiratlarını affetsin. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım sevgili ………………… nurlar içinde yat.

Bu gün sensizlik günü bugün sessiz sessiz mezarının başında çığlık günü bugün aramızdan ayrılışının soğuk birinci yılı. Seni özlemle sevgiyle anıyoruz. Nur içinde yat.

Değerli abimizi, büyüğümüz …………………………………………..nu ölümünün birinci yılında sevgi ve saygıyla anıyoruz. Onun ülkemize etmiş olduğu hizmetler gibi hizmet yapmayı Mevla’m bizlere de nasip etsin.

Senden ayrılık senin yokluğunu her gün her an tüm hücrelerimde yaşamaktır. Sen bu dünyadan ayrılıp başka alemlere gittiğin o günden sonra geçen 365 gün 6 saat bile acılarımızı dindirmedi.

Bizler senin attığın bu ilk adımda yürümeye devam ediyoruz. Senin hayallerin olan ülkemizi bir dünya markası yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mekanın cennet olsun. Seni sevgi ve özlemle anıyoruz.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri ayları mevsimleri yılları şimdi ne kadar çok arıyorum. Ve ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte yaşayacağımız birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağı.

Günaydın babam bak bugünde hava ne kadar sıcak aynı bir yıl önce seni kaybettiğimiz gün gibi. Ama baba bu sıcaklık senin sevgin kadar hiç yüreğimi ısıtmadı benim. Senden sonra tüm umutlarımı yitirdim. Yaşamak artık boş ve anlamsız oldu.

Tek başıma kaldığım bu dünyada sana olan aşkımı, sensizliğin acısını sakladım ruhumda. Yüreğimi koca bir yıl senin hayalinle avuttum. O yaşadığımız güzel günleri anmaktan artık yaşamayı unuttum. Yattığın yerde huzur içinde yat, mekanın Cennet olsun. www.incesoz.com Seni asla unutmayacak, sana olan aşkım hiç azalmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.