Özlem Mesajları

0
3374
Özlem Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Özlem Mesajları, Duygusal Özlem Mesajları, Etkileyici Özlem Mesajları, Sevgiliye Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları 2019,


Sayfamızda özlem duyduğumuz kişiler için hazırlanmış en duygusal mesajlara yer verdik. Mesajları sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.


ÖZLEM MESAJLARI

”Seni özlemenin her haline büründüm, yine de özlemenin senden başka halini sevemedim.”

”Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda olacağım.”

”Dinsizin hakkından imansız gelir de. Sensizliğin hakkından kim gelecek ? Ben onu düşünüyorum sevgili .”

”Bir isim var unutamadığım… Bir çiçek var koparamadığım… Bir hayal var kuramadığım… Birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım…”

”Süzül gel bir bahar güneşinde. Biraz portakal rengi karıştır gelişine, biraz da leylak kokusu. Özledim seni.”

”Baharımsın gülümsün, kanaryam bülbülümsün, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin.

”Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim.”

”Merhaba hüzün adası; ben duygu gemisi, gecenin katranlığında yanaştım limanına, yüküm mutluluk. Kulak ver bak ne diyor gemideki ses. Özledim seni biriciğim.”

”Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum.”

”Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış, dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin… Benim seni özlemekle yetindiğim gibi.”

”İçim dolu dolu ama işte anlamsız her şey . Sen olmayınca ne yazsam ne desem boş . En güzeli sen ol yanımda her şey dolu olsun sen bardak ol ben su oluyum.”

”Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.”

”Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bil ki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.”

”Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek.”

”Göz yaşlarını görürsem, erir kanatlarım, uçamam rüyalarımda yanına, sonsuzluk senle başladı.O küçük dünyamda, unutma gittiğinde yarım kaldım.”

”Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.

”Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım tarla kuşunun sesinden, usandım bu yürekten, kendimden. Usandım durup durup seni özlemekten.”

”Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün, yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.”

”Merhaba özlenmesi en güzel insan; özümde özlediğim, gözümde tüten, gülünce beni güldüren yüz, duyduğumda en mutlu olduğum ses… Seni çok özledim.”

”Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.”

”Adını kurumuş bir gül gibi saklıyorum yüreğimde,bu sevgiyi senden uzaklarda sensiz yaşıyorum.ne sesin var nede kökün hangi günahımın bedeli bu yokluğun.”

”Saçlarımı kesip rüzgâra atacağım! Ta ki haber götürsün bir gün sana! İçimde bir şeytan var, diyor ki: Aklına ne gelirse yapsana.”

”Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgarda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim… Ve en çokta seni sevdim, hep yokluğunda.”

”Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.”

”Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma! Sevdiğin seninle olmasa da sevmeyi unutma! Sevmeyi unutmuş olsan da sevildiğini unutma.”

Özlem Mesajları”Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum…ama kalbim gibi ellerimde yanar diye korkuyorum.”

”Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak.”

”Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.”

”Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim.”

”Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.”

”Hey sen! Sen, seni özleyenden habersizce özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin.”

”Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu akşam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.”

”Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.”

”Bir gün anlarsın hayal kurmayı, beklemeyi, ümit etmeyi, lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın, seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.”

”Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.”

”Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al diyebilseydim, anlardın ve hiç gitmezdin değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.”

”Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlarımla gülecek gibi duran yüzünü özledim.”

”Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek. Bırakıp gitsen de unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.”

”Sana olan sevgim; bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve ben ölünce bitecektir.”

”Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.”

”Bu akşam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.”

”Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni, ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.”

Özlem Mesajları”Her neyse özledim seni o kadar. Bir de üzülmek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.”

”Sevdimse verdiğin yürekle sevdim, sen açtın bu ufku karşımda, sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.”

”Bir taşa seni özledim yazıp kafasına atmak istiyorum belki o zaman özlemek ne kadar acıtıyor anlar.”

”O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.”

”Kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı. Allah’ımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun.”

”Ah yâr yeminler, olsun ki; Gün, gün değil.. Karış, karış özlemin kokuyor buralar.”

”Gel artık yarim gel, gelde kapat açtığın yaraları, kabuk tutmasın artık, acıtmasın canımı.”

”Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim… Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse işte öyleyim.”

”Gözlerimi açtığım andan uyuyana kadar sadece seni özleyeceğim.”

Özlem Mesajları”Beni soracak olursan, pek bir değişiklik yok, düzenli olarak özlüyorum seni.”

”Kararsızım; uyuyup rüyanı mı görsem, uyumayıp hayalini mi kursam?”

”Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.”

”Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım akşam gözlü yarimsin. Seni çok seviyorum aşkım!”

”Özlemin var şu gözyaşlarımın suskunluğunda, yüreğimde kahredici bir yalnızlık ellerimi açmış dua ediyorum Allah’a. Sana olan tertemiz duygularımın sonsuzluğunda seni çok özlüyorum birtanesi.”

”Ahdım seni sevmekti ya, varsın imtihanım özlemek olsun.”

”Gözlerine baktıkça ağlasa da gözlerim ağlamak içinde olsa gözlerini özledim.”

”Senden uzak kalmak gibiydi ölüm sessiz ve acı verici üzüntülü ve hasret.”

”Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi akıtır taşa, toprağa kanımı, dünya seninle aydınlık ve güzeldi şimdi bin güneş doğsa götüremez karanlığımı.”

”Bazı şeyler istemsiz olur. Öksürmek gibi, hapşurmak gibi, esnemek gibi, seni özlemek gibi.”

”Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilme aşkı olmasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak.”

”Sen, solgun baharlarda ki mavi yağmurum, akşam kızıllığında yorgun gölgem, kış ayazında yaz güneşimsin. Bulutlardaki saklı düşlerim, her günün sonunda özlediğimsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, hangi sevgi alabilir yerini.Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı.”

”Yarınlar umudumdu benim, bugünlere düşmandım, yarınımdın sen benim bugünüm olamazdın. Yarınlar hiç gelmedi, ben hep bugünlerde kaldım.”

”Bu gece öyle özledim ki seni koca şehrin yerini değiştiresim geldi.”

”Seni özledim diyorsam; bil diye değil gel diye.”

”Bulunduğum yer ölüm gibi neden diye sorma çünkü sen yoksun yanımda.”

”Seni çok özledim.. İster duymazdan gel, ister görmezden gel, ister bilmezden gel.. Yeter ki, gel.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.