Özür Mesajları

0
5625
Özür Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Özür Mesajları, En Güzel Özür Mesajları, Etkileyici Özür Mesajları, Özür Mesajları Facebook, Özür Mesajları Twitter, Kısa Özür Mesajları, Özür Mesajları 2020, En Anlamlı Özür Mesajları, Manidar Özür Mesajları, Sevgiliye Özür Mesajları, Arkadaşa Özür Mesajları, Özür Mesajları Yeni, Sevdiklerimizden Özür Mesajları, Af Mesajları, Özür Dileme Mesajları, Af Dileme Mesajları, Özür Sözleri


Sayfamızda sevdiğimiz kişilerden af dilemek amacıyla hazırladığımız özür mesajları yer almaktadır. Umarım hoşunuza gider. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilirsiniz. Sayfamız ile ilgili görüş, öneri  ve eleştirilerinizi yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.


EN GÜZEL ÖZÜR MESAJLARI

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.
Kalp kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan kalbi tamir etmeye ne özür ne de ömür yeter.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

İstersen güneşim ol, ışığınla sar, ısıt beni! Bağışlayan sevgilerle dol, son kez affet yar beni.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.

Ufak hataları minik bir tebessümle kapatmaya nedersin? Özür diliyorum senden beni affeder misin?

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

Sözlerinden belli üzmüşüm seni bilmeden… Bir öpücük versen, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Ağlamalar teselli etseydi,  denizler hediye ederdim sana beni affetmen için… Çok çok özür dilerim beni affet.
Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Dönüpte beni affet deme olur mu? Bende kırdığım bardaklardan özür diledim ama her parçası ayrı bir yerde.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni!

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için, özür dilerim hayallerimi yıktığın için, özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için..

Sevgilim özür dilerim senin hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim…

Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma. Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim…

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!
Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; beni affetmendir!

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak ne kadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum.

Kim nederse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim. Kabul eder misin özrümü?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Bu mesaj ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm…. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

Özür dilemek erdemliktir. Bizde sevdik mi Allah’ına kadar severiz silersek bir daha aynı ismi kitabımıza yazmayız, af diliyorum senden yap bir büyüklük erdemlik göster..

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için…

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.”

Ben aşkımı kirletecek kadar gururlu değilim. Özellikle senden özür dilemeyecek kadar kibirli değilim aşkım bütün derdi kederi ve kibri arkama aldım ve senden 1000 kere özür diliyorum.

Sana nasıl sevgi sözleri söylüyorsam özür dilemesini de bilirim her söz benim bunu unutma affetmek sana kaldı. Artık bekliyorum cevabını elimde telefonum içimdeki çocuk umuduyla.

Özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

”İnatlaşıp kırmak da nereden çıktı bir sözün bütün hayallerimi yıktı, sevmek ne anlama gelir, bilir misin? Kalbini kırsa da onu sever misin? Bir gül düşün ki dalından koparılmış, uğradığı hakaretten çok yıpranmış, gülü yeniden canlandırmak gerekir özür dilemesini de bilmelidir.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. www.incesoz.com Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.