Pişmanlık Mesajları

0
3528
Pişmanlık Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Pişmanlık, Pişmanlık Mesajları, En Güzel Pişmanlık Mesajları, En Etkileyici Pişmanlık Mesajları, Pişmanlıkla İlgili Mesajlar, Pişmanlık İle İlgili Mesajlar, Pişmanlık Aşk Mesajları, Pişmanlık Mesajları Facebook, Pişmanlık Mesajları Resimli, Resimli Pişmanlık Mesajları.


Sayfamızda pişmanlıkları en güzel şekilde dile getiren mesajları bir araya getirmeye çalıştım. Hiç bir pişmanlığınız geriye dönmenize engel olmasın, geriye dönememek en büyük pişmanlığınız olabilir. Sayfamızda yer alan mesajları sosyal medya hesabınızdan paylaşabilir, pişmanlıklarınızı mesaj yoluyla dile getirebilirsiniz.


EN GÜZEL PİŞMANLIK SÖZLERİ

”Utanırım sana gel demeye. Ben çağırmasam ama sen yine de gelsen.”

”Belkide tutmalıydım, bırakmamalıydım ellerini... Gurur yaptım, sustum öylece elveda der gibi.”

”Dilim kal demeyi bilirdi, sende kalabilecek yüreği görseydi.”

”Veda edemem o sıcacık ellerine, ayrılamam gözlerinden sevgilim. Pişman oldum yaptıklarıma sensiz olmak ölüm gibi, sensizlik bana en büyük acı sevgilim.. Ne olur tut bırakma ellerimi…”
”Okuduğum en gerçek hikayeydi. Bir erkeğin gözlerindeki pişmanlık.”

”O bir sırdı ve ben tutamadım Onu içimde.”

”En güzel hatıralarım senin eserin ve olacak hatıralarında en güzeli sensin sevgilim. Şimdi sensiz kelimeler boğazımda düğümleniyor ve sensizliğin acısı gözlerimden akıyor. Pişmanım sevgilim sensizliğime pişmanım..”

”Gelenler benimdir mutluluğumdur, gidenler pişmanlıklarım. Tutmak istemem onları yanımda.”

”Pişmanım sözlerimden, pişmanım sana yaptıklarımdan, şimdi sensizliğin yarısındayım, sensizliği yaşarken can çekişiyorum sevgilim… Pişmanım sensizliğe gittiğim için pişmanım ellerinden uzak olduğum için…”

”Ben beklerim. Dönmen için değil, pişman olduğunu görmek için.”

”Kimse elindekinin değerini bilmez sahip olduğu sürece; Ama bir gün onu kaybettiğinde geç kalınmış tek bir söz: Keşke.”

”Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını başkası tamamladığında!”

”Çevremizdekilerin oyunlarına gelmeyelim, etrafımızdakilerin oyuncağı olmayalım. Bırak birbirimizi tamamlayalım.. Bir hayatı birlikte yaşayalım pişmanlıklardan kurtulalım birbirimiz için hayal olalım, pişmanlıklar da uzak birbirimize yakın olalım..”

”Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!”

”Evet ben de hata yaptım! Hiç hak etmeyen insanlara, iyimserlik kapılarımı sonuna kadar defalarca açtım! Ama artık geç de olsa akıllandım.”

”Senden ayrılmadan önce bilmiyordum hiç hayatın anlamsızlığını. En güzel şeylerin bile yavan kaldığını…”

”Gecelerim derbeder, yaşanacak günler acı içinde bekliyor sensizliği.. Şimdi ellerim boş kalbim sensizliğie boğuldu sevgilim.. Hadi tut ellerimden yeniden hayata bağla beni.. Yeniden hayat ver yarınlarıma… Pişmanlıklarımı bitir, Pişman etme beni kaderime..”

”Onu tanıdıktan sonra; öncekilere seni seviyorum dediğin için pişman olursun.”
”Durmaz içimdeki pişmanlığın kanayan yarası, seni nasıl üzdüm farkında değilim.. Seni nasıl kırdım anlayamadım ben nerde hata yaptım… Elini yüreğine koy ve affet beni pişmanım büyüklük göster affet beni…”

”Geçmişimi yargılama, ben artık orada yaşamıyorum!”

”Bitiremiyorum içimdeki yalnızlığı, sensizlik kördüğüm oldu gecelerime, sensizlik alıyor içimdeki yaşama hevesini bitiriyorum tüm cümleleri. idam ediyorum güzel hatıralarımı pişmanım sensizliğe, pişmanım gidişine…”

”Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, asla!”

”Seni affetmek hayatımın en büyük hatasıydı çok pişmanım. Nereden bilebilirdim ki ‘Katilini affedersen seni yine öldüreceğini’.”

”Seni kırdığım için değil; ne olursa olsun gitmene izin verdiğim için kendimi affedemiyorum.”

”Sana asla sitem etmem, sana asla yarım kalmış bir hikaye olamam.. Ben seni kendimden öte sevdim! Ben seni canımdan çok benimsedim! Ben seni kendimden vazgeçecek kadar SEVDiM!!! Pişmanım seni üzdüğüm için, pişmanım seni dinlemediğim için…”

”Asıl hata, karşındakine haddinden fazla değer verende.”

”Ve bir gün, cevap atmadığın her mesajım için çok pişman olacaksın.”

”Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler. Sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin?”

”Bir gün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun. Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun.”

”Tek pişmanlığım, kelimeleri bile hak etmeyen insanlara saatlerce cümle kurmamdı.”

”Bir kötülük yaptıktan sonra pişmanlık hissetmek Allah’ ın inayet ve muhabbetine mazhar olmanın delilidir.”

”Ben sana pişmanlıklarımı anlatayım. Sen yargılamadan teselli et sesin dua olsun, yüzüme üfle.”
”Şimdi başımı kendi omzuma koyup gidiyorsam yenildiğimden değil, yanıldığımdandır.”

”Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim kabul ediyor musun özrümü?”

”Pişman olursun fayda vermez. İş işten geçer zaman geri gelmez. Sakın kırma kimsenin kalbini. Yıkılan kalpler kolay düzelmez!”

”Ben senin girmek istediğin yolun sonundayım güzelim. O yolun sonunda sadece pişmanlık var.”

”Sen bilirsin her gün birinin hayaliyle yaşamayı aldatılmanın acısını sevdiğinin başkasının olmasını senin yerine başkasına AŞKIM demesini sen ne bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini.”

”Keşke koparmasaydım onca gülleri bir değersiz adi insan için!”

”Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa bir gün yaşayacağın bensizlik benim eserim olmayacak.”

”Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez.”

”Seni benim hayal ettiğim en güzel yaşantımsın, nefesim bile senin adını zikrederken beni sensiz bırakma sevgilim. Seni sevdiğim için bu kadar hassasım seni üzdüğüm için pişmanım sevdiğim..”

”Hayattaki tek ‘pişmanlığım’ kuruş bile etmeyecek insanları, ayaklarımın altından alıp, başımın üstüne taşımaktı.”

”Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsan, yalnızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam, keşke senin adın yalnızlık olsa ve ben hep yalnız olsam.”

”Sevgiyi çabuk kaybediyoruz, pişmanlığı uzun yıllar sürüyor.”

Pişmanlık Mesajları”Ölüme bir adım kaldı, sensizliğin gece yarısındayım… Ecel bekliyor kapımda! Bitti içimdeki yaşama hevesi gidişinle. Bitti gözlerimde ki gelecek seninle birlikte… Giderken götürdün benliğimi, yaşama isteğimi ve yaşamak isteyipte yarım kalan en güzel günleri… Pişmanım sensizliğime, pişmanım sensiz nefes aldığıma..”

”Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.”

”Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler, bağrına taş basarsın acılar diner, aldırma giden gitsin yangınlar söner, sakın arkana bakma, çünkü babalar önde gider.”

”Sen benim canımın içinde sakladığım ruhumsun… Sen benim bende olan en güzel anlamlı ve yaşanması gereken hayatsın.. Seni kırdığım için pişmanım, bırakma beni ömrümün geri kalanı senin sevdiğim…”

”Doğrular zor gelir insanlara ama yanlışlarla yaşayan elbet pişman olur.”

”Dertlerim birikiyor sensizliğimde, yalnızlığım vuruyor kalbime kalbime, yeter artık isyanım sensizliğe bitsin bu acılar hadi tut ellerimden, bitsin bu yalnızlık al beni benliğimden.. Pişmanım yaptıklarıma ne olur affet beni canımın can damarı…”

”Utanma bilmeyen  pişmanlık bilmez.”

”Dinlediğim her şarkıda başroldesin, aldığım her nefeste adını sayıklarım sevgilim. Yalnızlık dahi hayalinle güzelken seni sensiz nasıl yaşarım söyle sevgilim.. Aldığım nefesteyken adın, baktığım heryerde karşımdayken hayalin, kalbim senin için atarken seni sensiz nasıl yaşarım sevgilim…? Pişmanım sensiz, pişmanım yarım kaldım sensiz sevgilim.”

”Pişmanım seni üzdüğüm için, pişmanım umarsızca davrandığım için… Şimdi daha iyi anlıyorum seni, bağışla beni can damarım…”

”Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle.”

”En büyük pişmanlıklarım, pişman olurum diye yapamadıklarım yüzünden.”

”Görülmedi bendeki ”aşk” gibi bir aşk kimsede.. Ben seni kendimden çok sevdim.. Ben seni hayallerimde sevdim, ben seni baktığım gözümün gördüğü heryerde sevdim.. Seni üzdüğüm için pişmanım sensizliği kaldıramaz yüreğim…”

”Annem’in ‘Kirli neyin var?’ sorusuna üzülerek geçmişim diyemiyorum.”

Pişmanlık Mesajları”Sana sitem ettiysem unutma ki aşkım sitem sevgiden doğar, ben sende yaşadım sende mutlu oldum… Seviyorum seni ve sensizlik beni bitiriyor, Pişmanım sevgilim ne olur bitmesin bu aşk hikayesi….”

”Tek pişmanlığım, kelimelerimi bile hak etmeyen insanlara, saatlerce cümleler kurmaktı.”

”Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.”

”Hayalleri yıkılmış bir insanım. Bu hayatta seni sevmekle buldum kendimi. Hayatta şimdi beni bırakıp gitme! Ne olur affet bu sana aşık olan garibanı..”

”Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım! Telafi edeceğime söz veriyorum!”

”Sensiz bir dünyayı yaşamam, yaşayamam!!! Sensiz bir hayat bana zindna gibi gelir.. Seni sevdiğim için kıskanıyorum ve hatalarımın farkındayım pişmanım affını diliyorum… Pişmanım ne olur affet beni sevdiğim..”

”Çok değer vermek demek, çok pişmanlık demektir.”

”Sende yaşama sevincim, sende anılarım, sende tamamlanmamış kelimelerim, cümlelerim var.. Sen benim hayatımın anlamısın, sen benim eksik diğer yarımsın. Al ömrüm senin olsun. Pişmanım söyleyemediklerime, pişmanım sensiz nefes aldığım hayata…”

”Üzgünüm, pişmanlıklarımın arasında başka yer kalmadı.”

”Ömrümü ömrüne kat, bırakma beni yalnızlığın kucağına, şimdi gecelerim zindan sensiz bir yudum suya muhtacım sevgilim.. Bitirme bizi bitmesin bu aşkın sahnesi pişmanım bırakma beni…”

”Sonunda eyvah diyeceğin şeylere, başında eyvallah deme. Pişman ol fakat pişman ölme.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.