Polis Haftası Kutlama Mesajları

0
4807
Polis Haftası Kutlama Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Polis Haftası, Polis Haftası 2020, Polis Haftası 10 Nisan 2020, Polis Haftası Kutlama Mesajları, Polis Haftası Kutlama Mesajı, Polis Haftası ile İlgili Kutlama Mesajları, Polis Sözleri, Polis Haftası Mesajları Kısa, Uzun Polis Haftası Mesajları


Vatan savunmak uğruna canını hiçe sayan, mesai kavramı olmaksızın gece gündüz çalışan fedakar polislerimizin bu en özel günlerini kutluyorum. Sayfamızda polis haftası kutlama mesajlarını sizler için bir araya getirdim. Yayımladığım mesajları sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz.


POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJLARI

Vatanımızı canı pahasına koruyan, yiğit polislerimizin polis haftası kutlu olsun.

Bu ülkenin askerlerimizle birlikte en kahraman evlatları. Polis haftanız kutlu olsun.

Polis günü ve haftası kutlu olsun.Tüm kahraman şehit polislerimizi minnetle ve dualarla anıyoruz.
Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır. Polis haftanız kutlu olsun.

Ülkesi güvende olsun diye kendi canını hiçe sayan büyük kahramanlarımız polis haftanız kutlu olsun…

Toplumun huzuru ve güveni için 24 saat çalışan canını ortaya koyan tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun.

Polis abilerimizin, ablalarımızın, kardeşlerimizin haftası kutlu olsun Rabbim ayaklarına taş değdirmesin inşallah.

Güvenlik ve asayişi sağlamak için, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

10 Nisan Polis Haftası kutlu olsun. Allah, polislerimizi her daim korusun ve yardımcısı olsun. Polis; huzur, güven verir!

Kahraman ve fedakar polislerimizin polis haftası kutlu olsun. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 175. Yılı sebebi ile tüm emniyet teşkilatımızı kutlar, görevlerinde kolaylıklar dilerim.

Dünümüzde bugünümüzde yarınımızda her zaman her şartta yanımızda olan polis teşkilatımızın haftası kutlu olsun.

Polis haftanız kutlu olsun Türkiye’mizin güzel, cesur evlatları. Hepinize görevinizde başarılar diliyorum, kendinize dikkat edin.
Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Her türlü zorluğa rağmen vatan hizmetini 175 yıldır fedakârca yapan bütün polislerimizin ve Polis Teşkilatımızın gurur haftası kutlu olsun.

Emniyetimiz için canını veren milleti ve devletini mukaddes değeri bilen polisimizin polis haftası kutlu olsun. Rabbim yardımcıları olsun.

Kamu düzenini ve vatandaşın canı, malı ve temel hak ve özgürlüklerini korumakla görevli, tüm emniyet personelinin polis haftası kutlu olsun.

Bu ülkede bizlerin çocukları rahatça oynayabilsin diye kendi çocuklarını öksüz bırakabilmeyi göze alacak kahramanlar var. Polis haftanız kutlu olsun.

Siz yatağınızda rahat uyuyun diye, elini, kolunu, bacağını ve dahi canını kaybeden yiğitler var. Polis haftasında tüm polislerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

Allah’ım! Alnı secdede duranlar hatırına, Kâbe’de ağlayan göz hatırına, Hz. Muhammed (S.A.V) kokulu gül hatırına! Sen tüm polislerimizi koru. Polis haftanız kutlu olsun…

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 24 saat görev başında kalarak fedakarlık gösteren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftasını kutluyorum.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakarca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.
Polis Teşkilatı mensuplarının anlamlı gününü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 175. yıldönümünü kutlarken; teşkilata bugüne kadar emek vermiş ve vermekte olan tüm polislerimize saygılarımı sunuyor, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum.

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar. Polis Haftalarını kutlarım.

Ecdat yadigârı topraklarımıza, vatanımıza, bayrağımıza, polisimize, askerimize ve milletimize göz diken bir avuç soysuzu sana havale ediyoruz. Islahları mümkün değilse ”Kahhar” adınla kahr-u perişan eyle. Polis haftanız kutlu olsun.

Tüm emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyor; görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor. Görevleri başında olan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

175 yıldır bıkmadan usanmadan 7 gün 24 saat canı pahasına vatanımızın her bir köşesin de hainlere göz açtırmayan Türk Polis Teşkilatımızın ve omuz omuza beraber görev yaptığımız Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ”Polis Haftası”nı kutluyorum.

Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına da, Allah’tan rahmet, onların yakınlarına da, halen görev başında bulunan polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkında, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız.

Türk Polis Teşkilatı; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde 175. yıldır çalışmaktadır. Allah Türk Polisini korusun!

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 175. yılını bu duygular içinde kutlarken, görevlerinde başarı ve mutluluklar diliyorum. Allah Türk Polisini korusun!

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. Yıldönümü ve Polis Günü münasebetiyle, İlimizde huzur ve güven içinde bir ortamın sağlanmasında emeği geçen tüm Rize İli Emniyet Mensuplarını içtenlikle kutluyorum. Görevi esnasında şehit olan ve vefat eden polislerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyorum.

Denetime açık, şeffaf ve hesap verebilirlik gibi çağımızın gerektirdiği özelliklere sahip olan polis teşkilatımız, halkımızın kaliteli hizmet beklentilerine de cevap vermektedir. Anayasa ve yasalardan aldığı güçle görevini yapan bu teşkilatımız temel hak ve özgürlüklerin korunmasına hizmet eden güvenlik duygusunu tesis etmede çok ciddi bir görevin de uygulayıcısıdır.

10 Nisan, “Polis Günü”, Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Halkımızın huzur ve güvenliğini, kanunlar çerçevesinde, insan hak ve özgürlüklerine de azami derecede riayet ederek korumakla yükümlü olan polis teşkilatımızın değerli mensupları, görevlerinin gerektirdiği sorumluluk ve fedakarlıkla huzur ve güvenliğimizin teminatı olmayı sürdürmektedirler. Ben de ülkemizin güzide polis teşkilatının polis haftasını kutlar başarılarının devamını temenni ederiz.

Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımız, köklü kurumlarımızın başında gelmektedir. Kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakâr ve cansiperane çalışmalarının Halkımıza güven ve gurur verdiği muhakkaktır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyor, teşkilatımıza, ailelerine ve geride kalanlarına sabırlar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.