Romantik Mesajlar

0
3676
Romantik Mesajlar

SAYFA İÇERİĞİ: Romantik Mesajlar, En Güzel Romantik Mesajlar, Kısa Romantik Mesajlar, Etkileyici Romantik Mesajlar, Romantik Mesajlar Facebook, Güzel Romantik Mesajlar,


Sayfamızda birbirinden güzel romantik mesajları bulacaksınız. Sevdiğiniz kişiye sayfamızda yer alan mesajlardan beğendiklerinizi göndererek aşkınızın kalbinizde her daim yanan bir ateş olduğunu gösterebilirsiniz.Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilirsiniz.


SEVGİLİYE ROMANTİK MESAJLAR

Mevsimin suçu yok. Yokluğun soğuk.

İliklerimde ki seni sensizliğe ilikleyemedim.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.
Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

Zamansız gelme elim kolum dağınıksa sarılamam.

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Aynı şehirde sen varsın, ben varım, biz yokuz. Ne acı dimi.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Eğer yağmur yağınca içeri gireceksen, seninle gitmem uzak ülkelere.

Yalnızlık insana çok şey öğretirmiş, ama sen gitme ben cahil kalayım.

Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor.

Gözlerinin ”kahve”sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Beni hep yanlış anladın sen. Sana geleceğim ol demiştim. Gel ecelim ol değil.
İçim çok acıyor, sanki bir sen kaldın bildiğim gibi olan ama hayatımda kalamayan.

Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Sen daha benim, senin için neler yapabileceğimi görmedin. Seni çok sevebilirim mesela.

Seni anlatabilsem seni. Yokluğun, cehennemin öbür adıdır. Üşüyorum, kapama gözlerini.

Bu da benim yeteneğim. Olmasan da severim seni, hatta ayrılırım senden, haberin olmaz.

Aklımda olduğun sürenin yarısı kadar yanımda olsan, hiç sorun kalmayacak gibime geliyor.

Sen, bir matematik eşitsizliğinde bilinmeyensin. Anlaşıldı; yalnızca bırakarak çözeceğim seni.

Daha iyilerine layıkmışım… Kendim için doğru kararlar verebiliyor olsam senle ne işim olur zaten.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben; gözlerinin daldığı yerdeyim.
Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! Yine de seviyorum.

Ben kıskancım. Kıskanırım, karışırım, kızarım ama gitmem hep yanında olurum. Seni en güzel ben severim.

Bir çocuk masumiyetiyle, bir kez daha ”elma” diyorum artık çık! Aşksız kaldım sevgili, korkutuyor yalnızlık.

Öyle bir çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim.

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek çok acıtıyor ama ben seni çok özledim.

Öyle bir zamanda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın. Belki bin tane aşktan geçmiş olayım ve hiçbiri gözümde olmasın.

Kendine iyi mi bakarsın, üstün açık mı uyursun, montsuz dışarı mı çıkarsın, Allah belanı mı verir, beni ilgilendirmez artık.

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Duvardaki yangın düğmesini örten cam parçasıyım, kurtuluşun olacaksa hiç düşünme ayakkabının topuğuyla kır beni.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım!

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Bir gün, bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma! Sende bana bir tutam sevgi yolla.

Bir silahım olsaydı, bir silahım… Yoksulluğu şakağından, kaybetmeyi kalbinden ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Sana kavuşmak değil niyetim, merak etme! Yolda bir dilenci görsem para bile vermiyorum ”Allah sevdiğine kavuştursun” der diye.

Saçlarından ödünç ver. Dört bahar geçti. Çiçek kokusu öpmedim. Çok oldu mutluluktan vazgeçeli. Gülüşünden ver ömrümden al.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Gel! Bekliyorum, kalbimi kır yine, canımı yak! Daha da acıt hatta. Seni başkasıyla düşünmekten daha fazla acıtmaz sonuçta.

Seninle olmanın en güzel yani ne biliyor musun? Ellerin ellerime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını ta yüreğimde hissetmek.

Seninle karşılaşmam hayatımın en büyük hatasıydı ve sırf seninle diğer tarafta karşılaşmamak için helal ediyorum hakkımı!

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler, yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa, yedi ayrı çiçekten bal yapsa, senin kadar tatlı olamaz.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Soğuk havalarda hiç üşümedim biliyor musun? Hep senin sıcaklığın ısıttı beni… Sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan. Kalbime yazılmışsın bir tanem.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım!

Ve sen hiçbir zaman sol anahtarı yaptıracak bir çilingir bulamazsın. Bana kalırsa sen, ömrünün sonuna kadar, o şarkının kapısında kalacaksın!

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakin unutma.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni. Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni.

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim. Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bıraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde… Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, kimse beni farketmedi, Gözyaşı olup yağdım, sıcak günlere inat. Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, sen bile.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da…Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, ya özlemek, yada özlenen çok özel bir tanem.

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, kimine göre bir yıldız hep parlayan, kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, sesini duymak için neler vermezdim, seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim.

Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam nede sana kinim var, deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!

O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim.

Bir gün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Sesin değdiğinde yüreğime yüreğim titriyorsa,  avuçlarında ve her kapayışta gözlerimi, üşüyen bakışlarım. Isınıyorsa bakışlarında tek çarem fısıldamaksa eğer, avazım çıktığı kadar fısıldayacağım…Seni seviyorum.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Bir gün gelipte ayrılacak olursak, aradaki mesafe ,yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun, sen yine de omzunu bir yokla, elimi yine orada hissedeceksin!

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım her şey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor.

Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız.

Üç harf yan yana kaç şekilde gelir bilir misin? Aşk dersin. Sen dersin. Ben dersin. Sen, ben biter; biz dersin. Gün gelir git dersin. Peki, dur kelimesinden haberdar değil misin? Dur demeyi bilmez misin? Git demek kolay, dur diyebilecek kadar yürekli misin?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.