Sevgi Sözleri

0
3889
Sevgi Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Sevgi Sözleri, En Güzel Sevgi Sözleri, Sevgi İle İlgili Sözler, Sevgiliye Sevgi Sözleri, Sevgi Sözcükleri, Sevgi Sözleri Facebook, En Romantik Sevgi Sözleri, En Güzel Sevgi Sözleri, Etkileyici Sevgi Sözleri, Kısa Sevgi Sözleri, Anlamlı Sevgi Sözleri, Sevgi Sözleri 2019


Sayfamızda sevgi sözlerini bir araya toplamaya çalıştık. En duygusal ve romantik sözleri bir araya getirdiğimiz sayfamızda sizde kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Sevgi sözlerinin en güzellerini sevdiklerinize sosyal medya aracılığıyla yollayabilir ve ya mesaj gönderebilirsiniz.


EN GÜZEL SEVGİ SÖZLERİ

”Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor.”

”Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…”

”Sevebilir misiniz? Karşılıksız,beklentisiz,hesapsız,çıkarız,özgür bırakarak.Sırf bir başkasının iyiliğini,mutluluğunu isteyerek.” (Elif Şafak)

”Provası yok hayatın.Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebilmek. Önemli olan, ilk defa değil son defa sevebilmek.”  (Oğuz Atay)

”Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum.”

”Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.”

”Derin ve ihtiraslı sev! Kalbin kırılabilir ama hayatı dolu dolu yaşamanın tek yoludur.” (Erich Fromm)

”Kalbinde biraz sevgiye yer kalmışsa…Bul, sev,sevecek insan eğer kalmışsa…aşıklara sor, aşığın artar değeri…artar,fakat insana değer kalmışsa.”

”Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.”

”Birini seviyorsan, olduğu gibi sev, olmasını istediğin gibi değil.”

”Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

”Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…”

”Sen beni sevmedin…sevseydin gelirdin dünyanın bir ucuna. Özleseydin arardın bekledim hep boşuna…Her hatayı yapardın aşık olsaydın!”

”Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice.”

”Derin ve ihtiraslı sev. Kalbin kırılabilir ama hayatı dolu dolu yaşamanın tek yoludur.”

”Hayallere dalmam ben çünkü tek hayalim sensin benim… Hiçbir şey isteyemem ben çünkü istediğim bir tek sensin benim…’

”Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.”

”Geceye inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım, bundan sonra hep sana bağlı kalacağım…”

”Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle  açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.”

”Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgârın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?”

”Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun hadi bakalım şimdi ne yapacaksın…”

”Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde kaybetmekten seni.”

”İnsan güzel bulduğunu değil; sevdiğini güzel bulur.”

”Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek. Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!”

”Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim acar açmaz duyayım kökünü. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.”

”Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum.”

”Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. Bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…”

”Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın.”

”Eğer bir insan seni en kötü günlerinde ayağa kaldırıyorsa, sana ve hatalarına rağmen senden kopmuyorsa, onun gitmesine izin vermemelisin.”

”En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağ olsun.”

”Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.”

”Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…”

”Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana. Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için.”

”Allah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…”

”Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.”

”Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.”

”Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.”

”Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.”

”Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum… Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum…”

”İçimden bir şiir yazmak geldi, yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, hissediyorum çünkü yaşıyorum, yaşıyorum çünkü seninleyim…”

”Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.”

Sevgi Sözleri”Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu.”

”Sevgisiz biri bilemez bendeki bu sevdanın büyüklüğünü.”

”Seven insan aya benzer; güneş olamadığında yalnız bırakmaz sevdiğini, bir parça olsun yansıtır güzelliğini. Seven insan sıcak olur; güldüğünde ısıtır yürekleri, üzüldüğünde sızlatır. Seven insan bağlı olur; her an farklı yaşar güzellikleri ve yeniden keşfeder sevdiğini. Seven insanın yüreği ağırdır; ne taşımaya gelir yaşam boyu ne de eğilip bırakmaya…”

”Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!”

”Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.”

”Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar ‘seni seveceğim’…”

”Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.”

”Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir, size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez…”

”Duyguydu yıllarca bozdurup harcadığımız, sevgiydi gölgelerimizi kıskandığımız, kaderdi pençesinden kurtulamadığımız, mutluluktu tadına doyamadığımız, aşktan da öte bir şeydi adını koyamadığımız…”

”Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye. Geldiler mi?”

Sevgi Sözleri”Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek…”

”Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.”

”Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin…”

”Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların. Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun.”

”Gözlerin zamansız dalı verirse uzaklara, hele kulakların deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlenmişsindir…”

”Seni bulmaktan çok aramak isterim. Seni sevmeden önce anlamak isterim.Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…”

”Dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin…Ne yazık gönlümde esirsin…Cezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden…”

”Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…”

”Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.”

”Sen en mükemmel sevgiyi hak edecek kadar güzel fakat herkesin seni sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin…  Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…”

Sevgi Sözleri”Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kalmadan…” (Paul Auster)

”Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun… Yüzün ve gülün hiç solmasın, sevdiklerin hep yanında olsun…”

”Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.”

”Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…”

”Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var.”

”Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…”

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

”Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım!”

”Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.”

”Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü. İmkansız deme, çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm…”

”Sevgi, lapa lapa kar yağan bir günde, bir çatı saçağı altına saklanan serçenin kopan tüyünün aşağıya düşüşünü fark edebilmektir…”

”Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi…”

”Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.”

”Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, kimse beni fark etmedi, gözyaşı olup yağdım sıcak günlere inat, yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, sen bile…”

”Sen beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken, ben seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum…”

”Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.”

”Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi…”

”Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin. Aya baktım ve dedim ki, sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?…”

”Sence sevdanın rengi nedir? Bence sevdanın rengi beyazdır, hiç bir renk ile karşılaşmamış, hiç bir renk ile kirlenmemiş..”

”Dün çiçekçinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze günü benim diye haykırıyordu… O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil… Seni görüp utansın diye!”

”Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?”

”Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.”

”Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.”

”Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…”

”Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için…”

”Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak… Gördüğün her şeyi feda edebilirim… Ama sakın aynaya bakma…”

”Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an, hiçbir şey seni sevmek gibi değil…”

”Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm. Seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm…”

”Ya kırdığın kalbi Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı, dokunamazdın.”

”Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.”

”Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.”

”Sen sana olan sevgimi görmeyecek kadar körsen, bende sana olan sevgimi söylemeyecek kadar gururluyum…”

”Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…”

”Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim. Ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.”

”Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.”

”Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.”

”Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım.”

”Ne olur gitme elveda deme, ben sensiz kaderimle ne yaparım söyle… Eriyorum sessizce, ölüyorum gitgide özlem var ama çare yok sevgime…”

”O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.”

”Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.”

”Sevmek ölmektir bence, bende sevmiştim ölmeden önce…”

”Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…”

”Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum ya da çok özlüyorum, ya özlemek ya da özlenen çok özel bir tanem…”

”Taş olsam erirdim avuçlarında, dal olsam çökerdim bakışlarında… Sevgilim suçluysam bu aşk yolunda zindana gerek yok hasretin var ya…”

”Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.”

”Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…”

”İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…”

”Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın, kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma…”

”Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…”

”Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.”

”Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.”

”Şu dinmeyen arzuya karşı koysa da dağlar, ümitsizce gözlerim sanma ki her dem ağlar, varsın hasret ile geçiversin seneler, bizi ayıran yollar bir gün yeniden bağlar…”

”Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…”

”Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim…”

”İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…”

”Cam kırıkları gibi bizim sevgimiz, önce yaralayan sonra kanatan. Sevgili! Sensin en nihayetinde o yarayı saracak olan, yine sensin benim kalbine merhem olan, yine sensin tekrar kanatacak olan..”

”Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiğinde boşluk doldurandan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun…”

”Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.”

”Seviyorsan git ısır bence, köpek gibi sevdiğini o da anlasın…”

”Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.”

”Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.”

”Sevgi; insanın kalbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara almadan yaşatabilmektir.”

”Çok müsaitti gözlerin sevilmeye, azıcık bakayım derken içine düştüm…”

”Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.”

”Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan dün gece özür diledim. Haklısınız dedim. Ne sevdiği belli, ne sevmediği…”

”Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil. Yüreğinde duruşunu seversin.”

”Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.