Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

2
17060
Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları, Geçmiş Olsun Mesajları, En Güzel Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları, Sevgiliye Geçmiş Olsun Kısa Mesajları, Sevgiliye Kısa Geçmiş Olsun Mesajları, Sevgiliye En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları, Sevgiliye Etkileyici Geçmiş Olsun Mesajları, Sevgilime Geçmiş Olsun Mesajları


Hastalıkların sevdiklerimize hiç bulaşmamasını dileyerek, sayfamızda geçmiş olsun dilekleri hazırlamış bulunuyoruz. Canımız kadar sevdiğimiz kişilerin hastalıkta, sağlıkta her daim yanında olduğumuzu göstermenin yolu onları unutmadığımızı göstermektir. Sevginizin önüne hiç bir engelin çıkmamasını dileyerek, sayfamızda hazırladığımız mesajları sms veya sosyal medya yoluyla paylaşabilir, yayımlanmasını istediğiniz mesajları bize ulaştırabilirsiniz.


SEVGİLİME GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Geçmiş olsun gönlümün en güzel yerinde yaşayan aşkım.

Geçmişler olsun gönlümün sahibi, yüreğimin en derin sesi.

En kısa zamanda hastalıktan kurtulman dileğiyle, seni seviyorum.
Geçmişler olsun gönlümün sultanı, geçmiş olsun derdimin dermanı.

Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.

Aldığım nefes, içtiğim su, kalbimin sesi, ömrümün geçmişi geçmiş olsun.

Geçmiş olsun aşkım! Aklım hep sende, yüreğim hep seninle sakın unutma!

Geçmiş olsun sevgilim sana sevgi eczanesinden mutluluk şurubu gönderiyorum.

Sen hasta olma ben senin yerine hasta olayım. Sen beni sev yeter aşkım. Geçmiş olsun.

Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!

En kısa zamanda iyi olman dileğiyle, dünyanın en tatlı, dünyanın en güzel sevgilisine geçmiş olsun.

Hayatımın anlamı, yaşamımın kaynağı, ömrümün güneşi, yüreğimin en mutlu sesi geçmiş olsun.
Geçmiş olsun temennilerimi en samimi, en içten dileklerimle gönderiyorum geçmiş olsun canım.

İlaç saatlerini aksatma sevdiğim, seni çok özledim, dön gel artık yanıma. Geçmiş olsun bir tanem.

Sevdiğim hastalanmış, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim. Seni seviyorum.

Sevgim ilaç, ilgim doktorun olacak. Hastalıkları sevgimizle yenip güzel günlerde buluşacağız.

Ben seni esen yelden kıskanırken, sen o esen yelden hasta olmuşsun. Geçmiş olsun ama bir daha olmasın aşkım.

Sen neden bana sormadan hasta oluyorsun sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun birtanem.

Hastalıklar fani sana olan sevgim baki kalacak her zaman. En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma.

Hastalık gelip geçer yüreklerde kalır sevgi, Mevla’m vermez hiçbir zaman dermanı olmayan derdi. Geçmiş olsun hayatım.
Sen hastalanıp yataklara düşme, ben senin yerine yataktan kalkman, sen iyi ol ben ömrün boyunca hasta gezeyim bitanem.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Hayatım seni çok özledim. Eski neşeli ve gülen halini. Bu hastalık zamanlarını da oldukça çabuk atlatacaksın sana inanıyorum.

Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Senin ne doktora ne ilaca ihtiyacın var senin benim sevgime ihtiyacın var. Geçmiş olsun aşkım.

Lokman hekim sadece ölüme bulamamış bir çare, sen asma o güzel yüzünü hastalığına da bulunacak bir şifa. Benim güzelime geçmiş olsun.

Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyorum bir tanem. Acil şifalar aşkım.

Sevgiliye Geçmiş Olsun MesajlarıHani diyordun ya ben senin hiç üzülmeni istemiyorum diye sevgilim. Eğer benim üzülmemi istemiyorsan hemen iyileş ne olur. Seni çok özledim.

Ne olur bir daha asla hastalanma, hastalanma çünkü ben sensizliğe asla dayanamıyorum. Seni bir gün dahi görmeden yaşamak ölüm be sevgilim.

Sadece sana geçmiş olsun demek, o güzel gözlerinle göz göze gelmek ve yanağına bir öpücük kondurarak geçmiş olsun demek istedim aşkım.

Beterin beteri vardır. Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum… Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun aşkım.

Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkmıyormuş başın. Yanında olabilseydim olurdum suyun ve aşın. Unutma, sen başımın tacısın. Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkın.

Seninle ne kavgam biter, ne sevdam her an seninledir duam. Geçmiş olsun dileğim bir an önce ayağa kalkman, Rabbim sana sıhhat sağlık versin anladım ki ben sensiz yapamam.

Söyle sevgilim! Seni soğuklar hasta ettiyse güneşi tutup getireyim, seni yağmurlar hasta ettiyse üstüne şemsiyeler gereyim, seni aşkım hasta ettiyse bırak kendini o aşka zaten iyi olacaksın.

Sana bir reçete yazıyorum. Sabah güne sevgi şurubu ile başlayacaksın, öğleyin bir adet mutluluk hapı içeceksin, akşamda seni her zaman düşleyen yürekte uyuyacaksın. Geçmiş olsun bebeğim.

Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.

2 YORUMLAR

  1. Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkamıyormuşsun Sevginden mi? yoksa Soğuk Havalardan mı? Eminim ki Sevdiğindendir Bu kadar Üzülüp
    Düşünüp Hastalanma
    Olması Gereken oldu
    Bu kadar üzülme be Sevdiğim
    Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.