Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

0
4928
Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, 2021 Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yılbaşı Kısa Mesajları, Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yılbaşı Mesajları Facebook, Sevgiliye Yılbaşı Mesajları Twitter, En Güzel Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye En Güzel Yılbaşı Mesajları, Sevgilime  Yılbaşı Mesajları, Sevgilime En Güzel Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları, 2021 Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları, Sevgiliye Romantik Yılbaşı Mesajları


2021 Yılına gireceğimiz bu günlerde sevdiğimiz,  aşık olduğumuz, bir ömrü beraber geçirmeyi düşündüğümüz kişiler için hazırlanmış yeni yıl mesajlarını bir araya  getirdik. Sayfamızda yer alan  mesajları  sosyal medya hesaplarından yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Sizlerde beğendiğiniz yılbaşı mesajlarını yorum bölümünden bizlere ulaştırarak yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.


SEVGİLİYE YILBAŞI MESAJLARI

Yeni yıl olmuş olmamış farketmez sevgilim. Biz hiç eskimeyelim.

Sana mutlu seneler dilemiyorum, ben varken zaten mutlu olacaksın.

Yeni yıla senin tatlı busenle girmek gibisi yok. Hep yanımda ol, hep sev beni.
Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu Senelere.

1 yıl daha geçmiş neyime, ömür verseler seninle bana yine yetmez hiç yetmez.

Yeni yıl seni getirsin, gülüşünü, kokunu getirsin bana. Ondan ötesine eyvallah.

Bu yıl artık kavuşacağız. Yeni yıl bize sağlık ve aşk getirecek. Seni çok özledim bir tanem.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice Mutlu Yıllara Sevdiceğim…

Geçen senenin en güzel anları hep sendin, teşekkür ederim. Mutlu seneler. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Yeni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. 2019 yılın kutlu olsun bir tanem.

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem. Beraber ve el ele nice senelere.

Sevgilim, bir yıl daha birlikte ve mutlu geçti. Yeni yıl bize daha da çok mutluluk ve aşk getirsin. Seni seviyorum.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar Dilerim.
Dünyanın en anlayışlı en tatlı ve en güzel aşkına. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım. 2019 bize ve sevdiklerimize sağlık mutluluk huzur ve bol kazanç getirsin.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapamak dileğiyle. Mutlu yıllar.

Geleceği oluşturacak her yeni günü bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni daha mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllara aşkım.

Bu yılın en güzel anı seninle tanışmaktı. Tüm yıllarımızın da mutlulukla geçmesini ve sevgimizin her yeni yılda artarak devam etmesini diliyorum.

Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki varsın hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki’Ömrüm’ olur musun? 2021 Sana mutluluk getirsin bir tanem.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Yeni yılın mutluluğu ile beraber eski yılın hüznü yok bende, geçen senem seninle mutlu geçti, bu senem daha mutlu geçsin. Mutlu seneler.
Bütün mevsimler bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.Daha nice yılları beraber geçirmek dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel… Mutlu seneler.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice güzel mutlu yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Girmekte olduğumuz 2021 yılı öyle bir yıl olsun ki, bitmekte olan 2020 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. Bütün isteklerimizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!

Yeni bir yılı kucaklarken yağan pamuk gibi kar, tüm hataları siler ve karanlık günleri geride bırakır. Yeni ve bembeyaz bir geleceğe adım attığımız yılbaşında iyi ki yanımdasın sevgilim.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıla ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2021 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara, nice senelere güzel yıllara aşkım.

Bana aşk nedir diye sorsalar seni anlatırım. Mutluluğu anlat deseler, sesini dinletirim. Olmazsa olmazın nedir deseler, sevdiğim derim ve dünyanın tüm güzelliklerine sen yoksan ben de yokum derim. Birlikte güzel senelere aşkım.

Daha büyük kahkahalar, daha büyük mutluluklar ve daha güzel günlere uyanacağımız bir yıl temenni ediyorum. Seni öyle çok seviyorum ki, sevgimin bizi koruyacağına eminim. İyi ki yeni yılı benimle birlikte karşılıyorsun bir tanem…

Her yeni yıl bir başka güzeldir ve her yeni yıl birbirinden güzel mutlulukları gizlemektedir. Bu yıl bizim her mutluluğumuz ortak olsun. Seni mutlu etmek ise bana nasip olsun. www.incesoz.com Güzel sevgilim, dilerim ki yeni yıl bize nice güzellikler getirsin ve de hayallerimizi gerçek kılsın. Seni çok seviyorum…

Belki yanında olamıyorum ama yeni yıla girerken kalbimin seninle attığını bil istedim. Güzel gözlerinde kaybolmak, sesin ile büyülenmek ve nefesin ile ısınmak isterdim şimdi. Bu yılın ilk dakikalarını birlikte geçiremesek de, bu yılı birlikte doya doya yaşayacağız sevgilim. Daima yanında olacağımı bil. Birlikte güzel bir yıl geçirmemizi diliyorum. Seni seviyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.