Sitem Mesajları

0
4461
Sitem Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Sitem, Sitem Mesajları, Kısa Sitem Mesajları, En Güzel Sitem Mesajları, Sitem Mesajları Kısa, Sitem Mesajları Yeni, Sitem Mesajları Yeni


Sayfamızda terk edilişin ardından söylenen en güzel sitem mesajları yer almaktadır. Sayfamızda yer alan en güzel mesajlar duygularınıza tercüman olacaktır. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, kalbinizi kıranlara son sözünüz olarak iletebilirsiniz.


EN GÜZEL SİTEM SÖZLERİ

İstenmediğim gönülde gölgemi bile bırakmam ben.

Tek kişilik miydi bu şehir, sen gidince bomboş kaldı.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, asla!
Yükselirken kırarak çıkarsan, düşerken  tutunacak dal bulamazsın.

Beni çok çabuk unutmuş olabilirsin, olsun. Bilirsin severim balıkları.

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım…

Senin için değildi yaptığım onca şey, sadece sen zannettiğim kişi içindi.

Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

Şimdi ne bugünsün ne de yarın. Olsa olsa sadece yarım. Ya da eksilen yanım.

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, gururun başladığı yerde sevgi son bulur.

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.

Yaşamak için geldiğim bu dünyada sürünerek aşkı öğrettin bana teşekkür ediyorum sana.

Sitemim sana değil, beni dinlemeyen kalbime. Ya gel anlat kalbime, ya parçala ellerinle. (C.Usta)
Dertlerin kalkınca şaha bir sitem yolla Allah’a görecek günler var daha aldırma gönül, aldırma.

Bir dosta ve sıcak bir ele ihtiyacın olduğunda diğer elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde.

O kadar üzüleceğimi bilseydim sevmezdim seni, bu kadar seveceğimi bilseydim üzmezdim kendimi!

Sen bu mesajı okurken  ben ileti raporunu almış, çok uzaklarda olmuş olacağım. Dönecem ben sana!

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez.

Ben hayatı gözyaşlarımla izlerken sen yüzüme bakıp hala yalan atmayı tercih ettin bana yazıklar olsun sana!

Tanıdıklarınla aramdaki tek fark sana yalan söylemeyişim ve seni kendimden çok sevişim emin ol buna sevgilim.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler.

Ne üzgünüm, ne de kırgınım. Yorgunum sadece. Kendime bile tahammül edemezken, nasıl katlanayım kendini bilmezlere.

Ben ona ne istemişsem bu yalnızlık aylarında gecikmiş… İnce… Güzel ve uzak… Biraz da kendime istemiştim sevgi adına.
Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Bulunmaz bir güzel gibisin ama yüreğin taş gibi yüzün kusursuz. Bakışın dünyaya değerdi ama tüh ki taşıdığın kalbin namussuz.

Pişmanlık duyarda dönersen geri gel de gör aşkından kalan eseri seyret ateşinin düştüğü yeri hasretin zulmünü gör de öyle git.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Ben gelmeden evvel nasıldın, nasıl? Simdi kovuyorsun, bitti o fasıl. Ahde vefa yok mu, bu mudur usül? Yüreğin attıkça beni hatırla!

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Hani hep sevecektik birbirimizi hani hiç üzmeyecektik kalplerimizi. Neden gözlerimden yaşlar dinmiyor sevgilim neden söyle bana?

Ardımdan bir damla yaş dökeceksen adımı andıkça ah ah çekeceksen kabrime bir gonca gül dikeceksen ne olur yaşatma vur da öyle git.

Yarınlarıma güneş olacaksın diye sevdim seni ben! Her sabahın sıcağında soğuk geceleri yaşat diye sevmedim seni Bunu kafana sok!

Hem yıllarca oyna gönül sahnemde hem perdeyi kapat en mutlu demde sitem oklarına hedef sinemde açtığın yarayı sar da öyle git.

Ne azap, ne sitem bu yalnızlıktan, kime ne, asılmaz duvar bendedir, süslenmiş gemiler geçse açıktan, sanırım gittiği diyar bendedir.

Madem kovdun; gidiyorum bak; hadi; hesap et; kim kimin hakkını yedi? Bu rahatlık size gökten inmedi, yan gelip yattıkça beni hatırla!

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş.

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlaşan, keşke ben şen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Bir odaya tıkıldım kaldım, seviyor mu sevmiyor mu diye düşünmeye başladım, ya cevabını sen ver bana yada rahat bırak beni yorma boşuna!

Bugün seni seviyorum, yarın da bir neden bulur severim. Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim. Benim senden başka işim yok ki.

Yâr yâr! Seni kara saplı bir bıçak gibi sineme sapladılar, değirmen misali döner başım, sevda değil bu bir hışım, gel gör beni darmadağın…

Sitem bu sitem seni benden çalana, seni benden ayırana sitem. Başka kollarda olduğun, beni ayyaş yaptığın, dipsiz kuyuya attığın için sitem.

Gözlerimle sevdim seni, kalbimle aşka ve hayata döndüm geri. Şimdi bırakıp gitme beni. Haram olur sana verdiğim değer, haram olur geceler.

Bir kere dahi olsa anlamanı beklerdim içimdekileri hep hayata vurdum sözlerimi hayat anladı, ama sen anlamadın içimde sana olan sevgimi!

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki sitemli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Benden anlamadın şiirden anla senin gülüşünle yaşadığımı akşamı ettiğim senden kalanla sabaha seninle başladığımı benden anlamadın şiirden anla.

Gönül mahzun, gözlerimin şavkı yok, senin için söylenmedik şarkı yok, suskunluğun dargınlıktan farkı yok, bir şey söyle, sitem olsun naz olsun.

Sevmez olsaydım seni o yalancı gözlerini, sevmez olsaydım seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini. İnanmasaydım o yalancı gözlerine!

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

O artık benim için bir ölüdür demişsin seni bunca sevene acı bir sitem mi bu ayrılıklar içinde taş mı kesildi kalbin hiç unutmam dediğin günleri unuttun mu?

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

Yüreğimde müebbet aşkın emaneti. Gönlüm kırgın ve yaralı. Seni unuttum sanma bu gönül hala sana sevdalı ama bu yürek seni aramayacak kadar delikanlı.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim ille de senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Yaralı kalbime merhem ol sadece sen benim ol. Gözlerim seninle dolsun hayat seninle varolsun aşkım, ama ilk önce doğruları kabullen önüme çık lütfen!

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Seni sevdim delice, her gece soruyorum kendime ya biterse diye, bitse de sevgin saygı duyarım gönlüne, üzülürüm sana böyle sevgili bulamazsın bu tarihte!

Aşkımız şu üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Aşkı seninle doya doya yaşamak varken bu hasret reva mı bana? Gözlerine bakarak seni seviyorum demek varken rüyalarımda sayıklamak cezamı bana sevgilim.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. Her kahkaham da gözyaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen ölmeye mahkûmsun.

Ay doğarken bir soğudun arkasından, gül yüzünde şişli bir esintiyle, akşamın göçüşüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Heves mi sandın aşkımı? Seviyorum dedikçe aldın kaçtın gözlerini, ellerini. Şimdi bana mesaj atıyorsun, seviyorum seni diyorsun, ilk başta kalbimi inandır gerisi kolay!

Bütün gece seni nasıl düşünüyorum haberin var mı? Gözyaşlarımla yanlışlarımızı arıyorum anladın mı? Şimdi beni yalnız bırak hayata ağlamak istiyorum sadece sana değil!

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle.

Sevdiğim boşuna uğraşma kızgınım sana! Bana yalan söylememeliydin yaşadığımız bu aşkta. www.incesoz.com Belki yarın belki bir gün düzelir ama hangi gün sorma bana!

Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi.

Hayatta dört yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzelim dört yanlış bir doğruyu götürdü.

Sen bilirsin her gün birinin hayaliyle yaşamayı aldatılmanın acısını sevdiğinin başkasının olmasını senin yerine başkasına aşkım demesini sen ne bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini.

Sen daha kullandığın kelimelerin dahi anlamını bilmiyorsun? Bana ‘canım’ diyordun. Nasıl bırakabildin! Hadi bıraktın gitti. Peki nasıl yaşayabiliyorsun? Başka bir canım mı buldun kendine?

Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim!

Karşılık beklemeden, sitem mitem etmeden razı olup her şeye, kapris mapris demeden sabah akşam gece gündüz hiç şikâyet etmeden, kulun oldum kölen oldum hiç başına kakmadan.

Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi, ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Alsalar da şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalar da haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Sahte gülüşünle beni aldattın.. Cinsiyetin kadın senden ne beklenir.. Bana mı? Asla maddiyata taptın Kendini mi? Asla şehvetini sattın Sen öyle bir mikropsun ki, cemiyete zarar kellen yok gövden neye yarar, kulaklarımda hala o civelek sesin itiraf et kahpe değil ya nesin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.