Teröre Lanet Sözleri

4
5813
Teröre Lanet Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Sloganları, Teröre Lanet Sözleri Kısa, Teröre Lanet Sözleri Facebook , Etkileyici Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Sözleri Uzun, En Güzel Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Sözleri Hazır, Teröre Lanet Kısa Sözleri 


Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor durumdan bir an önce çıkmasını diliyoruz. Vatanın müdafası için canını ortaya koyan Mehmetçiğimize ve Polisimize Allah yardım eylesin. Sayfamızda yer alan mesajları ve sözleri sosyal medya hesabınızdan yayınlayarak teröre olan tepkinizi ortaya koyabilirsiniz.


TERÖRE LANET SÖZLERİ

Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağolsun.

Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun.

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.
Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun.

Masum insanların canına kast eden bu lanet insanları Allah Kahhar ismiyle kahretsin.

Türk milleti olarak zor günlerden geçiyoruz. Millet olarak terörü lanetliyoruz. kahrolsun terör.

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Biz korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz Türk’üz Kardeşim.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

Terörün; dili, dini, mezhebi, genci, yaşlısı olmaz. Allah Mehmetçiğimize Polisimize yardım eylesin. Terörün her türlüsüne lanet olsun.

Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağolsun.
De ki: Ey kafirler yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. (Al-i İmran 12) Teröre ve teröre bulaşanların sonu budur. Başımız sağolsun. 

Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

Lanet olsun ki en şiddetlisi şehitlerimizin döktüğü kanların içinde boğulsunlar yok yok onların kanlarına kirletmesinler asıl kendi kanlarında boğulsunlar.

Ama ağlamak yakışmaz yinede gurur duyarız. Çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanımız, toprağımız ve Milletimiz var. Vatan sağolsun!

Mazlumun öç aldığı gün, zalimin zulmettiği günden daha korkunçtur. (Hz.Ali) Allah geride babasız kalan yavrularımıza yardım etsin. Milletimizin başı sağolsun.

Teröre Lanet SözleriAl kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Allah yolunda öldürülenlere ‘ölüler’ demeyin. Hayır, onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz.(Bakara 154) Vatanımıza kast edenin kanı kurusun. Milletimizin başı sağolsun.

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler.

Konuyorsa dalına bölücü leş kargaları: Dal kesilsin. Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan: Yol kesilsin. Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa: Kol kesilsin. Bu vatana ihanet eden baş ise: Baş kesilsin.

Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktır.
Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.

Bu gün Türk bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

Peşi sıra durmadan, kalksın F-16’lar. Tendürek, Cudi, Kandil, Zaho, Dargeçit, Gabar. Hepsi yıkılsın hele, sırada İmralı var. Orospunun çocuğu, asıl o piç yok olsun. Yansın Mezopotamya, Güney Doğu kahrolsun!

Utanıyorum şehidim, yemekten, içmekten. Senin annen ağlarken gülmekten utanıyorum. Sanma ki unutuyor unutturuyoruz, unutanları barındırmaktan utanıyoruz, sen vatan için bizim şehit olurken seni görmezden gelenlerden utanıyorum.

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecektir.

Teröre Lanet SözleriDağda üç beş domuz sürüsü. Tutturmuş bir Kürdistan türküsü. Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü. Satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsü. Soyu soysuz olan sensin toprak senin neyine. İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline. Duy ulan soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Size tek sözüm budur.

Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

Bu kaçıncı annesiz bıraktığınız evlatlar. Babasız,eşsiz,dostsuz… Dayanmıyor bu yürek. Sabah kim bilir ne hayallerle açtılar gözlerini güne.. Ne hayallerle süslenip çıktılar yola. Belki de eve, evlatlarının yanlarına ulaşmak için o durakta ölümü beklediler. Peki ya şimdi noldu? O evlatların hepsi birer yetim,öksüz…… Ben artık bu yaptıklarınız için size bela okumuyorum. Allah sizi azad etsin, başka bişey demiyorum…

4 YORUMLAR

  1. Terörü yapana destekleyene ve terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun.. Bayrak bir Vatan Bir Millet Bir Yılmadık yılmayacağız yıldıramayacaksiniz serfsizler.

  2. Terörü nedir :Masum insanların mutluluklarını elinden alacak kadar kanı bozuklar. Kayseriye saldırmışlar ulan siz kendinizi bombalayın.Ulan o.ç ler kolaysa yiğitce önümüze çıkın arkadan plan kurmayin bizim esyalarimizla bize saldırmadan ama yapamazlar ..leri yemez.

  3. Eğer bu milleti ayakta tutamayacaksak teröre izin vereceksek biz bu milleti niye kurduk ki ama biz bu milleti yaşatıcaz deyip Türkiye ye sahip çıkanlar olursa bu millet batmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.