Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler

1
22114
Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler, Vefat Eden Babaya Özlem Sözleri, Vefat Eden Babaya Sözler, Vefat Eden Babaya En Anlamlı Sözler, Baba Özlemi, Baba Özlemi Sözleri, Vefat Eden Babaya Babalar Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Özlü Sözler, Vefat Eden Babaya Mesajlar


Güzel sözler sitemizde bu sayfamızı baba özlemi yaşayanlar için hazırladık. Allah kimseye baba acısı yaşatmasın temennisiyle sizleri sayfamızla beş başa bırakıyoruz.


VEFAT EDEN BABAYA EN GÜZEL SÖZLER

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü , en kötüsü babasız yaşamaktır.
Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol Yarabbim.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim.

Senin aramızdan ayrılışının onuncu yılına giriyoruz ama ben seni hala çok arıyorum babam.

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.

Bir baba ne zaman ölür. Bir babanın hayırlı evlatları varsa, evlatları ölene kadar o baba ölmez.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekanını cennet eylesin.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.
Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

Baba hayatımızda iken onun evde oluşu bize zor gelir, bana ölünce onun evde olmayışı insana ölüm gelir.

Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.

Babaya Hasret Sözleri

Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi gözyaşlarımla gizledim canım babam.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim babam.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam.

Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor.
Allah’ım sen babama kabir azabı çektirme, şu mübarek gün ve geceler hürmetine ona cennet bahçesinden bir yer nasip eyle. Amin.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat.

Seni unutmak imkansız baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım her şeyde seni görüyorum canım babam.

Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Mezarında nur içinde yat, mekanın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.

Bugün yaşadığım her şeyde, alışkanlıklarımda, davranışlarımda, oturup kalkışımda benim her şeyimde senin izin var babam. Ben seni nasıl unutabilirim.

Babaya Özlem Sözleri

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Ben her şeyimi sana sorardım. Benim babam bilir derdim. Çünkü benim en büyük dayanağımdın sen babam. Nur içinde yat mekanın cennet olsun.

Babacığım cenazene yetişemedim, o güzel gözlerine son defa bakamadım. Babam bana hakkını helal et. Allah’ım günahlarını affetsin, mekânın cennet olsun.

Canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Ölen babaya sözler yazımızı okumaktasınız.

Bu gün birkez daha yetimliğime ağladım canim babam yokluğun kor gibi yaktı içimi sahipsizliğim indi sanki tokat gibi yüzüme sensizlik yetimlik ne zormuş babam.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam.

İnsanın bir babası olmalı onu sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Seni çok özledim babam.

Belki bazılarına göre babalar annelere göre daha soğuk görünürler ama babaların yüreği merhametli, sıcacık insanlardır onlar. Tüm ölmüş babalara Yüce Mevlam mağfiret etsin.

Hep diyordun babam ben sevdiklerimi bırakıp gitmem diyordun. Sen gittin ama en çok sevdiğin annemin yanına gittin. Onu yalnız bırakmamak için gittin. Nur içinde yat babam.

Rahmetli Babama Güzel Sözler

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

Seninle geçirdiğimiz onca güzel yıllardan sonra sen ansızın çıkıp gittin hayatımızdan oldu mu be babam, beni bu dünyada kimsesiz bıraktın gittin benim güzel babam. Mekanın cennet olsun nur içinde yat inşallah.

Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam.

Baban giderse; Başı dumanlı dağın gider. Atan gider, sırtın gider, çınar ağacın gider yaslanacak yer bulamazsın. Baban giderse; Darda sana yetişen elin gider. Aklın gider, canın gider. Şu dağlanmış yüreğinde, çocuk kalan yanın gider. Baban giderse; öpülecek elin gider. Bayram gider. (Can Yücel)

Karlı dağlar kadar büyük babam ölmeden son bir daha seni doya doya öpebilmek, o gözlerinin için gülen gözlerine doya doya bakmak isterdim. Senden uzakta geçirdiğim yıllarım beni yordu, yıprattı. Bari ölmeden son defa göreydim seni Canım Babam. Bak geldim şuan yanındayım ama sana dokunamıyorum.

1 YORUM

  1. ÇOK KÜÇÜK BİR ŞİİR YAZDIN BABA BANA BAŞLIĞIDA AYNİ İÇERİĞİDE (CENNETTEYİM) . KÜÇÜCÜK BİR EVDE ÜZERİNDE TOPRAK.BAS UCUNDA KİMLİĞİN YAZILMIŞ. NE ZAMAN OKUSAM AĞLARIM. BİLİYORUM DUYUYORSUN BENİ BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN CANİM BABAM BENİM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.