Babaya Doğum Günü Mesajları

0
5689
Babaya Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Babaya Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları Baba, En Güzel Babaya Doğum Günü Mesajları, Resimli Babaya Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları, Babama Doğum Günü Mesajları, Babama Doğum Günü Mesajları 2019, Babaya Doğum Günü Mesajları Facebook, Babaya Doğum Günü Mesajları Twitter, Babaya Doğum Günü Mesajları Yeni


Sayfamızda ailemizin yıkılmaz çınarları babalarımız için hazırladığımız doğum günü mesajlarına  yer verdik. Beğendiğiniz mesajları sosyal medya hesabınızdan paylaşabilir mesaj yoluyla babanıza gönderebilirsiniz. Sizlerde beğendiğiniz yayımlanmasını istediğiniz doğum günü mesajlarını yorum bölümünden bizlere ileterek yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.


BABAMA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Ailemin reisi, büyük aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım.Doğum günün kutlu olsun!

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam… Nice mutlu yıllara…

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam, doğum günün kutlu olsun.
Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Babacığım sen bir tanesin evimizin direği gemimizin küreğisin doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili babam.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana biricik babam. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babaya Doğum Günü MesajlarıBabacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine doğum gününü kutluyorum.

”Karşılıksız sevginin vücut bulduğu insan. Babacığım benim, yüzündeki kırışıklıklar hep gülmekten oluşsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun.
Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım…

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi… Seni çok seviyorum babacığım…

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babam.

Babaya Doğum Günü MesajlarıTatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf akşam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun sevgili babam.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun..

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür… Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun…
Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Her ne kadar sana kızsam da her ne kadar sana sinirlensem de seni üzsem de bil ki babacığım senin yerin bende apayrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım iyi ki varsın iyi ki doğdun…

Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin direği sensin benim babacığım. Babaların en iyisi sensin benim babacığım. İyi günde kötü günde sen beni hiç bırakmadın seni çok seviyorum iyi ki doğdun babacığım. Mutlu yıllar babacığım Seni çok seviyorum babam…

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin,  koruyucumsun,  bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. www.incesoz.com Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öpüyorum.

Peygamber efendimiz ana-babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.