Enişteye Doğum Günü Mesajları

0
16004
Enişteye Doğum Günü Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Enişteye Doğum Günü Mesajları, Enişteme Doğum Günü Mesajları, Enişteme En Güzel Doğum Günü Mesajları, Enişteye Doğum Günü Sözleri, En Güzel Doğum Günü Mesajları Enişteye, Enişteye Kısa Doğum Günü Mesajları, Enişteye Doğum Günü Mesajları Facebook,


Güzel sözler sitemize doğum günü mesajlarından bir yenisini ekledik. Sayfamızda hazırladığımız ”Enişteye Doğum Günü Mesajlarından” beğendiklerinizi sosyal medya hesabınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla eniştenize iletebilirsiniz.


ENİŞTEME EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Doğum günün kutlu olsun benim değerli eniştem.

Amanda aman eniştemin doğum günüymüş bugün mutlu yıllar.

Enişte mutlu yıllar unuttuğumu düşündüysen çok yanılmışsın hep aklımdasın.
Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın enişte.

Kar tanesi kadar narin ve değerlisin enişte doğum günün kutlu olsun nice yıllara dilerim.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! Mutlu yıllar enişte.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar enişteciğim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım eniştem. Doğum günün kutlu olsun.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin sevgili eniştem. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice Yıllara.

Doğduğun gün kulağıma bir ses geldi biliyordum sendin o enişte nice yıllara ablamı benim yerime öp.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara eniştelerin en yakışıklısı.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım eniştem.
Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili eniştem. Doğum günün kutlu olsun.

Gül kurusu gibi bir ömür geçirdik yeni yılımız mutlu ve güzel geçmesi diliyorum enişte doğum günün kutlu olsun.

Canım eniştem iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Hayat çok kısa dilediğin gibi mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu osun enişte. Nice mutlu ve huzurlu yıllara.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım eniştem. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımda tanıdığım en iyi insansın, sen iyi ki bizim eniştemiz olmuşsun, iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun enişte.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun biricik eniştem, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım eniştem.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik eniştem.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun.
Yalnızlık olmasın hayatımızda hiçbir zaman hep böyle birlik beraberlik içerisinde nice doğum günleri kutlarız doğum günün kutlu olsun.

Ömrümüzden bir yıl daha geçti dilerim ki hep böyle sağlıklı güzel geçmesi dileğiyle yeni yaşın mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım eniştem.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik eniştem.

Sen güldüğün zaman dünya gülüyor sanki Allah’ım yüzünden gülümsemeni, gönlünden huzuru eksi etmesin, biricik eniştemin yeni yaşı kutlu olsun.

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, iyi ki doğdun enişte, doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın kutlu olsun biricik eniştemiz.

Sağlıklı, başarılı ve verimli bir yeni yaşın olsun, yeni yaşında aklından geçirdiğin iyi düşüncelerin gerçek olsun. Eniştem doğum günün kutlu olsun.

Bu kocaman dünyanın kısa hayatında her zaman mutlu olman, huzur bulman dileğiyle sana sağlıklı, başarılı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.

Eniştem doğum gününe gelmek ve senin mutluluğuna şahit olmak isterdim fakat gelemedim. Ama seni unutmadım da doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.

Yaşamın bir suyun berraklığı kadar saf ve temiz olsun, gönlün gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak olsun, mutluluğun daim, doğum günün kutlu olsun.

En güzel doğum günü senin olsun, en güzel enişteye doğum günü mesajı sana gelsin. Yeni yaşın eski yaşından daha güzel olsun. Mutlu doğum günün kutlu olsun.

Enişte doğum günün kutlu olsun, hayatın boyunca yaşamın güzelliklerle dolsun, mutluluktan gözlerin dolsun, en kötü günün böyle olsun. Nice mutlu senelere.

Benim hiç abim olmamıştı ta ki ablam evlenene kadar, sen benim bir abim kadar kıymetli, bir kardeş kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun Eniştem.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın canım eniştem.

Sağlıklı ol ve sen hep sağlıklı kal. Hayata umut dolu gözlerle bak. Yarınların bu günden güzel geçsin. Mutluluk yolu yüreğinden geçsin. Doğum Günün Kutlu Olsun Eniştem.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum bir tanecik eniştem. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Bak sen benim eniştem yavaştan yavaştan yol almaya başlamış, yaşlarının üstüne yeni yaşlar eklemeye başlamış, bugün onun en mutlu günüymüş. Mutlu yeni yaşlar eniştem.

Doğum gününde pasta kesilir, mumlara üflenir dilekler dilenir ve bir de sevdiklerinden iyi dilekler içeren doğum günü mesajları okunur. Doğum günün kutlu olsun enişte bey.

İlk başta ablamı bizden kopardın diye sana kızıyordum ama şimdi ablamla beraber bir de abim oldu. Canım eniştem doğum günün kutlu olsun, mutluluğun sağanak sağanak aksın.

Hayat bir sahne gibi olduğunu her daim düşünürsün bir gün yalnız kalınca o zaman perdeler aşağıya iner sahip olduklarının değerinin bilmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sizlerden uzaktayım ama ne ablamı ne de seni unutmadım enişte, bugün senin doğum günün sana ablamla birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sabah uyandım içim kıpır kıpır neden böyle oldum diye düşündüm ve aklıma geldi bugün çok sevdiğim eniştemin doğum günüde ondan böyleyim. Enişteciğimin doğum günü kutlu olsun.

Hani insan çok istediği bir şey olurda ve olmayacak gibi olupta oluverir de çok sevinir ya, mutluluktan ağlamaya başlar. Sende her zaman mutluluktan ağla enişte, doğum günün kutlu olsun.

Bize yakın olanlardan biriside ablamızın veya kız kardeşimizin eşleri olmaktadır. Sevgililerini mutlu etmek için hiçbir zaman fedakarlıktan www.incesoz.com kaçmazlar bu da bizimde onlar için ne kadar değerli olduğumuzu gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.